EVLİYMİS MEGER!

Valla artık tanisilan adama karakola gidip bir tbt baktırmak şart oldu galiba...
Ne denir bilemedim.bebek anne sütüne ihtiyaç duymayinca soylenmeli. Arkadaşların dediği gibi sizden sonra uslanacak adam değil belli ki.esinin de bilmeye hakkı var

Burda bazi konulara gozum takildi... Bilerek ya da bilmeyerek evli adamla iliski yasayip, nasil vazgeceyim? Falan demisler.

Kafa tasinizin icinde tasidiginiz beyni ara sira kullanin. Ben de asiktim ve gercegi ogrenir ogrenmez postaladim.

ASK nedir? 2. Kadin olmak mi? Yuva yikmak mi? Boyle birseye ortak olup, basit kadin olmak mi? Asiksiniz diye boyle adi insanlarla devam mi edeceksiniz?

Velev ki adam bosandi ve sizi aldi? Geri de kalan kadinin ahi sizi tutmaz mi saniyorsunuz? Baskasindan gelen, sizden de baskasina gitmez mi saniyorsunuz? Yasattiginizi, yasamadan olmeyeceksiniz.

Yemisim askini! Herseyden once kendinize sayginiz olsun. Ben de uzuldum ama, ASK icin degil! Nasil boyle bir adama asik olmusum diye..

Su an da zerre ask kaldi mi? Hayir! Benim lugatimda boyle bir adiden vazgecememek yazmaz!

VAZGECTİM! Kendime saygimdan, o kadina saygimdan, askima saygimdan!

Nasil sorabiliyorsunuz " Adam evli ve ben asigim, ne yapabilirim? vs.diye!!

Bu kadar mi dustunuz? Boyle bir soru kafaniz da belirmemeli bile! Yapmaniz gereken tek sey, yuzune tukurup, arkaniza bakmadan uzaklasin!

Ara da bir de olsa empati yetenegi ve beyninizi kullanin! Gercekten ise yariyor!

o kadının bunu bilmesine hakkı var tamam sizin bitti peki ya sonra başkasını kandıracak o kadın salak mı çocuk büyütüyor aldatılıyor çok acı verici doğru olan bilmesi gidin konuşun ya da arayın bilsin tebbirli davransın belki siz ilk değişiniz ama son olmayacağınız kesin !

Sevdigi icin karisina donmuyor. Sevdigine deger verir insan. deger verdigini de aldatmaz. o karisini sevmiyor. o kendi hizmeti icin karisini cepte tutuyor.
Hanımefendinin söyledikleri aldatılan kadınların kendini kandırma şekli herhalde.. yazık, bu düşünceden kurtulmadıkça adamlar karakterinin bozuk olduğunu bile farkedemeyecek..

Git kadınla konuş bu zamana kadar kandırılmış bu zamandan sonra kandırılmasın ve ayrıca işine gücüne ailesine herkese rezil ederim ben olsam bir daha böyle birşeye cüret edemesin pislik herif

Bu adam sizin esiniz olsaydi???? Ayni seyi mi dicektiniz?
Açıkçası 10 aylık bir bebeğim var. Daha önceki dönemleri de düşündüm. başka zaman başka şekilde öğreneyim derdim bu kadar savunmasızken kaldıramazdım sanırım... Hatta o kadın ben olsam ve biri bunu bana telde söylese telefonu usulca kapatıp işe güce devam ederdim herhalde. Çok kötü oldum yaa

bence karısına söylememelisin bu adam aldatmayı hem de profesyonel aldatmayı huy edinmiş. eninde sonunda karısına da yakalanacaktır. bırak, belki karısı böyle mutludur. ki büyük ihtimal şüpheleniyordur. öğrense de kocasını affetmesi ihtimal.

evine kapı alacaksın kapı aldığın yerdeki dilbaz adama aşık oluyorsun sevgili oluyorsun cinsellik yaşıyorsun adamın 2 hattı var biri arabasında ki büyük ihtimalle pis işlerinde kullandığı telefonu arabada olan ama karısının yanında kendi normal telefonu var ve son arananlar da sen kayıtlısın ki seni arıyor? kadere bak sen Allah elini ayağını dolaştırsın diyorlar ya böyle bişi mi acaba

Benc
Bence de söyleme. Benim başıma da geldi, söylemeyi hiç düşünmedim. Öfkeliyken korkuttum ama karşılık olarak ben de çirkin bir tehdide maruz kaldım ve daha çok üzüldüm. Kadın çok sarsılır ve eminim keşke bilmeseydim duymasaydım der. Zaten bir süre sonra başka avlar peşindeyken kendini bir şekilde ele verir. Korktuklarında komik ve aciz oluyolar :) görmek istersen dene ama vereceği her türlü karşılığa hazırlıklı ol.

Delil yoksa karısı çocuklarını bırakıp adama posta koymaz. Adam da belli klasik yalanı söyler. Kadın peşimden koştu aşkım ben yüz vermeyince iftira atıyor diye. Zaten ikna kabiliyetide varmış. Karısı sizi suçlu cikarmazsa iyi. Uzak dur allah a havale et ilahi adalet verir ona cezasını merak etme.

Kesinlikle karısına söyle derim bilmesi en doğal hakkı nasıl bir pislikle evli Oda bilsin. Şimdi kocası bu hatayı karısına defalarca yapar zavallı kadının birseyden haberi yok belli mi soylersen kadininda Biraz gözü açılır kocasida bundan sonra dikkat eder hal ve hareketlerine

Bence söyle benim başima gelmiş olsa bilmek isterdim o adamın ağzına s..... için siz çiktınız hayatindan sen gidersin başkası gelir o adam için

Benimde eski sevgilim evli kadinla konusmustu.Tam tersi yani.Ben bunlari kivrandirdim adamin faceni buldum soyleyecegim diye.Kadin yalvardi cocuklarim var onlar icin deme diye.Araya ailesi bile girdi.Korkuttum zaten soylemeyecektim adama aile faciasina sebep olmak istemem.Zaten boyle seyleri esler anliyor ortaya cikiyor.

Bence kadına söyleyin her kadın aldatıldığını bilmeli aldatılan biri olarak diyorum .aman ben sebep olmuyayım diyenler yüzünden en son bosandigim kocamın 5 kadınla birlikteymis hemen kadınla buluş herşeyi anlat

Direkt git söyle karısına. İkinizi birden kullanmış..kadının bilmeye hakkı var.

Bosanmiyorsa da kadının gurursuzlugu olur artık.

söyledin diye boşanacak değil ama sürekli yapıyor ise boşanır bu o kadının hakkı ve bunu yap enayi mi kadın

Bence söylemeyin eşinin kaderinde sizi öğrenmek varsa öğrenecektir zaten . Birgün kapınız çalınırsa olanı biteni anlatırsınız . Ama mesajlar falanda varsa saklayın elinizde ispatınız olsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…