EVLİYMİS MEGER!

Hiç bulaşma derim. Benim de başıma geldi. Eşine ulaştım haksız ben oldum. Kadın beni dövecekti neredeyse. Eşimin nikahını sana vermem bile dedi ki ben olayı öğrensin diye anlattım. Zaten kocasını istesem ona anlatmazdım. Görüşmeye devam ederdim. Artık kimseyi hiçbir konuda uyarmıyorum. Zaten eninde sonunda ortaya çıkar. Allah büyük de yoluna bak

Sizi alninizdan opmek istiyorum
Evli oldugunu ogrendiginizde gerekeni yaptiginiz
Bazi kadinlar(!) gibi asigim birakamam demediginiz icin
Tebrik ederim
Ta ben rahatladim ona haddini bildirdiginizde
Askimdan gebersem de yapmam. Bugun karisindan bana gelen, yarin benden baskasina gider. Boyle bir karaktersizle yola cikilmaz. Uzak olsun benden.

Boyle oldugunu bilsem yasamak ne kelime selam bile vermezdim :_

Allahın sevgili kuluymuşsunuz o zaman. Sizin ilk olduğunuzu sanmıyorum sonda olmayacaksınız muhtemelen. Yazık eşine ve çocuklarına.
Bence de ben ilk degilim. Cunku o tlf. Ben ilk gittigimde elindeydi ve numarami oraya kaydetti. Hadi ben kurtuldum da karisi ne olacak? Yazik!
arada yeni çocuk olmasa herşeyi anlat karısına derim ama kadını düşünüyoruz sana yapılan adamın yanına kar kalıyor ayy çok sinirlendim şuanda...
Nasil incindim anlatamam. Hani derler ya, derdini gordum, derdime imrendim. Bir an dusundum ve silkelendim. Ya karisi ben olsaydim

Karısına söylerseniz ve boşanmak isterse sizi dava edebilir diye biliyorum .
Evli olduğunu öğrenince tepki koyup hayatınızdan çıkarmışsınız , bazıları çok aşığım zaten karısından boşanacak bahaneleriyle adamı temize çıkarmaya çalışıyor.

Adam profesyonel bence siz ilk degilsiniz hatta karisini sizinle sizi de bir baskasiyla aldatmis olabilir o derece cunku toy biri ya da bunu ilk kez yapan biri boyle kurgulada girisemez illa bi acik verir.Siz ayrilip kurtulmussunuz ama esi napsin bebegi var ve omru boyunca iyi veya kotu o adamla muhattap olacak.Bence hic soylemeyin dedigim gibi cocuk var ve bu omur boyu birbirlerinin yuzlerine bakacaklar demek oluyor.Soylerseniz bundan en cok cocuk etkilenir.

Ayyy Allah korusun..

iki tlf yanındaydı demek ki o anda ben öyle anladım ,

bırak allahından bulsun , kadın senın iyi niyetini anlamaz kocamı kandırdın der bide sana bulaşır , B Bad Dream
Whatsapp yazismalari duruyor. Bunu ogrenmeden 2 gun evvel de silecektim o an da uzerime elimde ki cay dokuldu. O panikle unutmusum, iyi de olmus.

Bu kadar profesyonel aldattıysa sen ikinci değil de üçüncü dördüncü sıradasın muhtemelen...Yani eşine durumu anlatma sakın,çünkü adam karısını seviyor ...
Ben de artik oyle inaniyorum

bebek cok mu kucuk
kadın bebegını emzııryosa onun hakkına girilsin asla istemem ama kesin söylerdim kadına
kesin kesin kesin
bilsin kocasının nasıl bi mal oldugunu kararını ona göre versin
Bebek yeni dogmus. Kadin hamile kalinca basliyor hersey. Allah cezani versin o bebegede mi acimadin dedim. Ozru kabahatinden buyuk kadin hamile kalinca dr. Cinselligi bir sure yasaklamis riskliymis! İgrenc adam!!!

Zaten iletisim degil semtine ugramam bundan sonra

Karisini aldatan bir adamin, kendine hayri olacagini dusunen aptal var midir ki? Adam olsa aldatmaz di. O karakterde birini, kapima kopek diye baglamam.

Dogru diyorsunuz

Hanimlar ara ara donmeye calisacagim. İsten cikmadim henuz. Dosyalari toparliyorum.

pislik herif. ben karısının yerinde olsam bilmek isterdim. ama senin konumunda olsam da anlatmak kolay değil. kanıtın varsa mesajları duruyosa gidip karısının gözünü açabilrsin. mide bulandırıcı bişey bu adamla aynı evi paylaşmak

Yolunuza bakin. Bir şeyi merak ettim, sizi hiç evine davet etmedi tabii. Siz görmek istemediniz mi?

Öncelikle geçmiş olsun , çok kurnazmış helal olsun ! Olan olmuş verilmiş sadakatınız varmış ki ortaya çıkmış .
Demem ki yalan elbet eline ayağına dolanır sizin öğrenmiş olduğunuz gibi.
Eşi şuan anladığım kadarıyla daha yeni lohusa yazık günah sütü filan kesilir bide, en mutlu olduğu dönemleri sizden duydukları ile zehir olmasın .
Sanmayın ki gül gibi geçinip gidecekler siz nasıl öğrendiniz zamanı gelince allahım büyük eşini de malum olur bu durum .
Allaha havale edin , eden bulur....

hiç şaşırmadığım olaylar maalesef.
çok çok örneğini gördüm çünkü.

allah bunların belasını versin.
karısı hamile kalınca bekar kızlara yönelip herkesin canını yakan, sadece kendi uçkurunu, zevk i sefasını düşünen pislik yaratıklar!

karıları hamile kalınca kadın olmaktan çıkıyor onlar için. bu yüzden evliliklerden soğuyor insan.

evli adamlara asla güvenilmez.
seni binbir lafla kendine bağlar, karısını kötülerler ama karıları yakalayacak diye de ödleri kopar bunların.
yani sen hem karını aptal yerine koy, ondan uzaklaş hem de evliliğine zarar gelmesin iste.

ikiyüzlü üçkağıtçılar.

Anlamadım ben. Sizi aradığı telefonu arabada bırakıyormuş. Diğer telefonadamı kaydetmiş sizi. Son aramada falan yoksanız nasıl telefon kendi kendine sizi bulup aramış?
evet bak bu ayrıntıyı kaçırdık !

Hadi sen karısına olayları anlatmadın diyelim.Ama şu da bir gerçekki bu adam bu saatten sonra başka kadınlarla da ilişki yaşayacak.Belki sen ilk bile degildin.Adam gayet planlı programlıymış.Gayet tedbirli.Bence senden sonrasıda olacak başkalarıyla.Sanırım ben karısına anlatırdım.Sanada geçmiş olsun arkadaşım.Ümidini kaybetme ama adam gibi adamlarda var inşallah seninde karşına çıkar.

Durumunuza çok üzüldüm
Sorduğunuz soru gerçekten zor bir soru .gerçekten bilemedim!!
Yalnız bunu yapan adam sanırım başkaları ile de yapabilir bilemedim yada utancından pişmanda olabilir.

Ben olsam anlatirim karisina. Ama nasil anlatilacagi cok onemli. Agzi o kadar laf yapan biriyse bu kadin bana asik, evli oldugumu soyledigim halde kafayi takti yalan soyluyor der, karisini ikna eder. Oyle bi anlatmaniz lazim ki pislik herif toparlayamasin.

Valla ben olsam bilmek isterdim. Cehalet her zaman mutluluk getirmez. Söylemeyerek ancak boynuz sayısı artar o kadının.
Kadını aptal yerine koymaya devam eder yani. Çocuk küçük bilmem ne gibi bahaneler de bayatladı artık. Çocuğun küçük olmasını bir tek annesi mi düşünecek? Babası denen herif hiç umursamamış aldatırken baksanıza!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…