evliyken başkasına aşık olmak

profilinizde boşandım yazıyor bu 2. evliliğiniz mi?
ondan bu korku sanırım boşanırsanız 2. boşanma olacak değil mi?
ve bu arada bal gibi de aldatıyorsunuz eşinizi

o kişi de gözlerinize bakmak istiyormuş.. tabi tabi
Sıfır evlilik sıfır flört ben de, millet çifter çifter alıyor adamları bize kalmıyor demek ki

o kişiyle buluşmaman eşini aldatmadığın anlamına gelmez eşini gerçekten seviyor olsaydın gözün aklın gönlün başkasına kayamazdı. Eşine yaptığın saygısızlığı sonlandırmanı öneririm.

Mümkün ve masum bir durum. Ama iletişime geçmek aksiyon almak masum değil. İşin rengini değiştirmişsiniz.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Evliliğin ve eşin düzgünmüş demek ki sadece.

Mümkün ve masum bir durum. Ama iletişime geçmek aksiyon almak masum değil. İşin rengini değiştirmişsiniz.
Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Sadakatsiz Volki olmuşsun sen.
"Karımı seviyorum ama sana aşığım"
Kocan yapsa ühü ühü bana sarılıp başka kadını düşünüyormuş çocuklarımla napıcam diye burada dert yakınıyor da olabilirdin. Aldatmak illa cinsel ilişki ile olmaz. Sen diğeri ile sözlü şekilde görüşüyorsun ne fark eder? Kocan da yapsa konuştum ama yatmadım dese için rahatlar mıydı? Bence hayır.
Adamın selameti için bence boşanmalısın. O kişi de dürüst bir hayat ve gerçekten sevilmeyi hak eden biridir elinden almaya hakkın yok.

Öfff. Sizin gibi böyle "yok karsi taraf bana asik sadece bir kere görüsmek istiyor" diye öyle heriflerle düsüp kalkip rezil olan kadin dururken, insan hic mi ibret almaz. Insan esinden cocugundan utanir. Bu arada bu durumda her atilan bakis dahi aldatmaktir. Kendinizi fiziksel birsey yok diye kandirmayin

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
bu arada bu durum tamamen duygusal bel altı olduğuna emin olanlar var yazışmalarda. Dışardan görünen bu olabilir ama asla değil. ikimizde çok çaresiz bi durumdayız ama kendimi hazırlayıp işten ayrılcam ve tamamen irtibatımı kesicem. Ben bu durumun vicdan azabını fazlasıyla yaşıyorum. ama gönlümün kayması inanın elimde değil. böyle bi durumu düşmanıma bile dilemem. yorumlar için teşekkür ederim.

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.

Yok. Siz kendi kendinize belanizi ariyorsunuz. Allahin hükmü böyle konularda belli sonucta 😬

Allah'la ne alakası var sen kendi hür iradenle yazmış yürümüş gitmişsiniz maşallah. İlahi haber mi geldi bu adamla kocandan gizli konuş diye tövbe estağfurullah. Boşan bacım diğer adam seni almayacak diye mi öbürünü yani kocanı tutuyorsun.
Zaten boşanmaya dur öbürü topuklarını vura vura kaçar kesin.

Bu eşinize ilginizin ve sevginizin bittiği demektir hiçbir psikolog buna normal demez Bende anormal demiyorum olabilir bu manada normal dense bile siz aşık olmak diyorsunuz .Başka birini eşinden çekici bulmak bile kafanızda bitirin o kişiye belli edin yada etmeyin sizin hislerinizi eşinize bittiğinin net göstergesidir.Bunuda eşim bana ilgisiz eşim pasaklı eşim beni anlamıyor diyerek karşı tarafa yükleyemezsiniz.Esinizle olmuyorsa başka insanlar ilginizi merakınızı cezbetmeye başladıysa yapılması gereken kendindeki bu duyguları bastırmak değil itiraf etmektir.Duzenim bozulmasın evim yerinde dursun diye karşınızdaki insana yaptığınız o bilmese bile duygusal ve düşünsel hasar bir yerde karşınıza çıkar.Diygu ilgi sevgi bittiyse uzatmadan yolları ayırmak böyle hem birini begeneyim aşık olayım hoslanayim bı yerdede sadakat duygum duruyor kimse bilmiyor ben bunu bastirayim olmuyor.O bir yerden patlıyor.Dürüst olup bir insanı artık sevmediğini duygularının degistigini kendi cikarlariniz için o ilişkide kalmamaniz gerektiğini gösterir bu.Bunun bikere olmadığını biliriz bu devamı gelen duygular o değil yarın başkasına nereye kadar bastirirsanizda bir yolunu bulur yüzeye çıkar.Kimse bilmese siz biliyorsunuz bu en önemlisi

Evliyken başkasına aşık olmak, senin niyetin yoksa mümkün değil. Kimse kimseyi ilk görüşte aşık olmuyor. Birini gördün, bir an içinden beğendin diyelim, ben evliyim deyip kafanı çevirip gidersen daha sonra en fazla üç beş kere aklına gelir. Evli halinle beğendiğin adamla yüz kere bakışıp, görmeye, konuşmaya bahane yaratıp muhabbet edersen, artık bile isteye eşini aldatmışsındır bana göre. Eşinize çok ayıp ediyorsunuz, başkalarını beğenmeye başladıysanız boşanın, kiminle isterseniz bakışıp konuşun.

bu arada bu durum tamamen duygusal bel altı olduğuna emin olanlar var yazışmalarda. Dışardan görünen bu olabilir ama asla değil. ikimizde çok çaresiz bi durumdayız ama kendimi hazırlayıp işten ayrılcam ve tamamen irtibatımı kesicem. Ben bu durumun vicdan azabını fazlasıyla yaşıyorum. ama gönlümün kayması inanın elimde değil. böyle bi durumu düşmanıma bile dilemem. yorumlar için teşekkür ederim.
images.jpeg

Allah'la ne alakası var sen kendi hür iradenle yazmış yürümüş gitmişsiniz maşallah. İlahi haber mi geldi bu adamla kocandan gizli konuş diye tövbe estağfurullah. Boşan bacım diğer adam seni almayacak diye mi öbürünü yani kocanı tutuyorsun.
Zaten boşanmaya dur öbürü topuklarını vura vura kaçar kesin.

Beni cidden bu kisim öldürdü: "tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek." :KK70: sanki arkasi gelmeyecek. sende bunu yuttun hemi. Serefsiz evli cocuklu kadina yürüyor, muhtemelen kendi de evli, ama demek ki böyle sacmalayarak kadinlari yataga atabiliyorlar (ve evet konu sahibi sen ne kadar öyle degil desen de tek derdi bu, sonucta hop diye bosanmayacagina göre bir süre takiliriz kafasinda).

İnsan hislerini dizginleyemeyebilir başkasına olan ilgiye anormal demeyiz.Fakat dürüst değilse kişi bunu kabul etmiyorsa sonraki davranışlarında kendini ve karşısındakini kandiriyorsa bu doğru davranış değil

Düzgün bir evlilik çok iyi bir eş neyinize yetmedide gözünüz dışarıya kaydı? Aynısını erkek yapsa yerden yere vurulurdu.Git boşan sonra ne yaparsan yap eşinde kendine sadık dogru kadını bulsun yaptiginiz resmen ihanet çünki.Aldatmak sadece yatakta olmaz konuşmakta yan gözle bakmakta ihanettir bir birinize açılmışsınız birde. 😏

X