Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Bencede siz o adamla evlenin, kesin evlenin taaam birbirinize layıksınız!!

Çok doğru. İkiniz tencere-kapak olduğunuz için sizinle o sorunları yaşamaz. Ayıp yahu.. herşeyi bitirip bir de karısını gömmeye kalkmışsınız. Yazıklar olsun.

Değersizlik duygun, özgüven eksikliğinden dolayı daha iyisini haketmediğine olan inancın mı seni yuva yıkan kötü kadın konumuna düşürüyor? Bukadar mı değersizsin kendini sev kendini affet Allah'ın senin için uygun gördüğü kişiyi bul.

Annene birşey diyemem. Ama sen beter ol.

Tam tersi Böyleleri, iyi, düzgün insanları tedavi görecek raddeye getirirler.

Umarim yaptiklariniz yaniniza kalmaz o sabininde o kadinin da ahi sizi ve o erkek musvetesinin pesini birakmaz Allah a havaele ediyorum ikinizi

ah bebeciğe üzüldüm..
ya annesi.. yazık kadıncağızın bebeğine sebep oldunuz terbiyesiz adamla birlikte..
kadının evladı gitmiş hala ekmek param mı diyorsunuz..
kötü olan herşeyi hakediyorsunuz..

Yazıklar olsun; gelmiş burada ramazan ayında birlikte olduk, eşi anlamadı otellerde günübirlik evlerde buluştuk, karısı öğrenip üzüntüden erken doğum yaptı gibi utanç verici şeyler anlatıp bir de akıl istiyosunuz?

Allah hepimizi sizin gibi insanlardan korusun.

Ve evet adamla birlikte olun siz çok yakışmış karakterleriniz. Başkasının canını yakmasın en azından, size çok uygunmuş..

Bir insan bu kadar kötü bu kadar aşağılık olamaz bunları yaşayıp pişkin pişkin kandırıldım demez yahu. Gerçekse allah bin belanızı versin ikiniz de evlenirsiniz inşallah ve aynı şeyleri bire bir yaşatır size bu adam dilerim. Oh be banlanırsam da banlanayım. Beter olun.

Bu nasıl bir akıl verin mesajı yazık ya evli adamla birlikte olduğunuz yetmedi klasik erkeklerin hovardalık peşindeyken attığı yalanları bir güzel yemişsiniz ,yakalanmışsınız kadın hamile stresten erken Doğum yapmış bebeği ölmüş hala utanmadan işimden oldum diyorsunuz ekmek kazandığınız işyerinde bu haltları karıştırırken aklınız neredeydi acaba diye sorarlar size hala heyecanlanıyorum diyebiliyorsunuz üstelik adam tekrar başka bir kadınla otelde yakalanmış mideniz nasıl alacak bu nasıl bir düşünce anlam veremedim .kadınlık onuru gururu diye birşey var bizler erkekleri suçluyoruz fakat bu tarz yazıları okuyunca erkekleri yoldan çıkaran bu tür kadınlarıda göz ardı edebiliyoruz ne yazıkki pes bide akıl istemek

Bu mesajıma herkes tepki göstermiş ve kızgın begenmedimler havada uçuşmuş. Arkadaşlar kimse kusura bakmasın kişisel olarak hiçbir zaman başkasına ilk taşı atacak.kadar günahsız hissetmedim kendimi ve asla başkalarının hataları üzerinden ruhsal mastürbasyon yapmam. Herkes ahlak bekcisi kesilip konu sahibini linç etmiş. Bu yorumumdan önce aynı konuya 2 yorum daha yaptım ve mevzunun yanlış olduğunu belirttim. Bunun yanında olaylara çok yönlü bakılması gerektiğini düşünüyorum. Aptalca gelebilir ancak konu sahibi mantıklı düşünme yetisini kaybetmis. Zor bir zamaninda bu durumundan fayda saglayan karakteri zayıf bir adam var. Bu kadın da bu adama kapılmış. Bize bir sey danistiysa biz ona insan gibi yaptığının yanlış olduğunu eğrisini dogrusunu anlatmaliyiz. Ama resmen ohhh nasil laf soktumm ohhh nasil rahatladimm ohhh nasil hakaret ettim lerle doluşmuş ve evet ben buna başkalarının zaafiyeti üzerinden ruhsal mastürbasyon diyorum. Bu yapılıyor. Rahatlayacaksaniz yapin. Ancak her insanin olaylara radikal bakmak zorunda olmadığını her insanin baskalarini yerin dibine sokmak için firsat kollamadigini da kabul edin. Ayrica kimin başına ne gelecegini kimse bilemez. Ya insanlara saygi cercevesinde yol gösterin ya da gostermeye calisanlara saygi duyun

Olayın sıcağı ile bu mesajı yazsaydı size bir nebze hakverebilirdim. Aradan bir yıl geçiyor. Adamla ilişkilerinin ilk ayından itibaren otellere gidiliyor. İkinci ayında 4 aylık hamile haberini alıyor. Kadının çocuğu ölüyor ve adam ben karımı seviyorum diye yuvasına dönüyor. Adam tekrar aldatınca kadın boşuyor ve bu hanımefendiye yürüyor.
Şimdi soruyorum nerde kaldı suistimal

Yapılan tamamen yanlış ama insan yanlışın içine bir kere düştü mü biri çekip çıkarmadan farkına varamıyor. Etrafımda o kadar korkunç hatalar yapıp baktıkça batan insanlar gördüm ki şaşırmıyorum ve isin ilginci bu insanlarla sonradan konuştuğumuzda ben bunları nasıl yaptım diyorlar. 2 yıl boyunca çocuğunu kocasını bırakıp bırakıp başka adamlarla kaçan bir komsumuz vardı. Nerdeyse batakhanelere düşüyordu. Zor buldular. Sonra bu durumlari konuştuğumuzda nasil yaptim bilmiyorum diyordu utanarak. Beşer şaşar karanliktaki insan karanlıkta olduğunu fark etmez aydınlığa çıkana kadar. Zor bu durumlar

Beşer şaşar tabi ki. Ama akıl tutulması dediğimiz olay bu üye için geçerli değil. Aradan bir yıl geçiyor. İlişkileri ise sadece 4 ay sürüyor geri kalan zamanlar da ise üye ailenin fotolarını mutlu fotolarını görüyor. Adam yine aldatmaya başlayınca karısı boşuyor. İnsan şurda bi durur bu adam karısını sevmiyor ama beni de sevmiyor ki beni değil başkasını buldu?
Bence üye hanım kızımız neyse yaaa içimden sayarım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…