Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Hşşşştt k*p*k Bi de utanmadan baş sağlığı mesajı mı attın. Ulann keşke şimdi seni yakalasaydım saçını başını yolardım

kk tarihinin en ucuz üye paylaşımı sanırım
sen bir amip , sözde adam başka bir tek hücreli ama iki insan olmadık bence de affet bir lağımda ömür boyu mutlu yaşayın.

İşte bu . Kesinlikle katılıyorum. Çoğu evli adam böyle şerefsiz

Aslında çakal benzetmesini geri almalıyım, bugün bir belgesel izledim, çakallar tek eşliymiş... Orspu yani ötesi yok, kaç kadının arasında oynaşan bir orspu. Onu affeden kadında zerre aklı ve gururu olmayan biri. Hani herkes kıza yüklenmiş ya, e biraz da konuyu içselleştirmeyi bırakıp objektif olmalı, üçü de gurursuz, ikisi beyinsiz, biri de yavşak.

Akıl var mantık var adam karısına döneceği zaman seni sevmiyorum demiş sana. Sonra da karısını başka kadınla aldatmış sözde seni severken. Madem karısını sevmiyordu seni seviyordu bari sana sadık kalsaydı. Hala beni seviyor mu ben olsam aldatmaz diyorsun.
Bebeğe ve adamın karısına yaptığın kötülüğe değinmeyeceğim. Kendine bu kötülüğü yaparken başkasına yapmışsın çok değil.

Böyle adamlar da bırakılmıyo genelde ama, bakın burda yorumların çoğunda edindiğim izlenim; kadınların kendi eşleri de yapsa(ALLAH korusun) direk ikinci kadını linç edip eşlerine ufak tefek cezalar verip(bir süre eve almamak, gerçekten çok ağır bi ceza waoww) burnunu sürtüp(!) sonunda barışmak olacak çünkü halâ kendi aramızda ahlâken kadın-erkek eşitsizliği var, şu kıza duyulan öfke kocalara, erkeklere duyulmaz hiç nedense...

aynen yaa
birde bahane de kadın kocamı ayarttı
e konu sahibi bi yıl görüşmüyormuş adam para verip başkasına gitmiş bu sefer de
yani yapan adam herhangi biriyle illlaaaa ki yapacak yani...

Boyle bir seyi nasil gelip burda kadinlarin oldugu bi yere yazabiliryorsunuz valla pesss.
Insanda azcik utanma olur bi bebegin olumume sebep olmussunuz nasil iciniz rahat yazmissiniz otellerde gunluk evlerdr bulustuk diye.
Burda seni topa tutarlar baciiimm bence sen burdan ayaklarin totona vurarak kac.

23 sayfayı tek tek okumayım kızlar konuya hakim olan biri bana özet geçebilir mi? Fake mi konu, konu sahibi niye banlı?

15 yaşındasın galiba kandırılan işten ayrılmaya zorlanan hakarete uğrayan. Sen aslında bir meleksin

İçim bulandı bu ilişkiler yumağından. Koca başkasının kocası, kanmasaydın, kendine saygın olsaydı. Senden başka kadınlar da varmış. Böyle tipin peşine evlilik hülyalarıyla takılmak çok mantıklı git hatta sen teklif et de ayakları kıçına vura vura kaçsın senden. yakalar da evlenirsen iki seneye kalmaz aldatılma konusu açarsın buralarda. Arabayı yenilediği an huylan ama bak o bi işaret.

bence sadece saf bir kadin masum bir sabi ve merhametsiz vicdansiz bir kadin daha var kendisini metresi yaptigi sahisdan bahsedmiyorum bile . Kadin kadinin düsmanidir Net

Yok hayır ben aldatılıp affeden kadını saf değil e artık kusura bakmasın da enayi kıvamında görüyorum. Sen bu adama nasıl güveniyorsun halâ? Kadın aldatılırken masum, saf evet ama öğrendikten sonra? Kız gurursuz ama kadında gurursuz artık böyle adamın bacağına yapışarak. Merhamet, vicdan diyorsunuz peki bu işi parayla yapan kadınları da suçlayabilir misiniz? İşte burda merhametini, namusunu, vicdanını düşünmesi gereken kişi erkekti, nitekim hayat kadınıyla birlikteyken yakalanması da bebeğin ölümüne sebep olmuş. Evet kadın kadının düşmanı çünkü her daim en çok birbirlerini suçluyorlar.

Senin gibilerin soyu kurusun inşaallah, dilerim hiç bir zaman mutlu olamazsın huzur bulamazsın!!!!!!
Neler neler yazardım ahhhh!!!

haklisin hakslisin da ama malesef kocamdir yapar diyen kadinlarimizda malesef okadar cok ki kim bilir burda kac kadin esini affetmistir... ama bile bile kendini bu iliskiye sokan ne bilyiim ayri vicdansizlik bence birde sanki yaptigi sey normalmis gibi uzun uzun isden kovulmasindan bahsediyor Insan bukadar mi kendini degersizlestirir evli insanlarla muhattap olup hic mi kendisine saygisi yok .....erkekden bahsetmek bile istemiyorum insan kilikli mahluk.

O kadının yerinde olsam size çok ağır şeyler yaşatırdım çoook!!
Ay hiç bir konu sahibi bu kadar sinirimi bozmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…