Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

mumisigi10

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2019
13
-113
40
Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.

Sevse aldatmaz mı? Peki sizi sevse karısıyla beraber olur muydu?

Sizin yüzünüzden olan bebeğe olmuş hala suçsuz yere işimden oldum diyorsunuz.

Saka mı bu
Kadına uzuldum 6 aylık hamıle bır kadın bebeğini kaybedıyor uzuntuden sen hala sans falan dıyosun
Ben cümle kurma yetenıgımı kaybettım suan
Neden evlı adamlar neden
Hepsı mutsuz hepsı zorla evlenıyor
eşleride tecavuz edıyo galıba bu adamlara hamıle kalıyolar
Inanmayınn bunlara bu laflara

Ay lutfen gercek olma. Nolur gercek olma. Boyle pis insanlar gercekten yasamiyor olsunlar nolur.. eger gerceksen Allah seni bildigi gibi yapsin. Hamile kadina yasattiginiz yetmez gibi bir de gunahsiz sabilere olan olmus. B.kunuzda bogulun insallah. Amin.

Sevse aldatmaz mı? Peki sizi sevse karısıyla beraber olur muydu?

Sizin yüzünüzden olan bebeğe olmuş hala suçsuz yere işimden oldum diyorsunuz.
Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim

Senin yuzunden banlanmak istemiyorum. Kendini vicdanini nssil olsa ben ayirmadim diye rahatlat. Kör cahil misin adam tek kadinla yapamiyor. Ee hadi karisini sevmiyor aldatti sen ayril parali kadinla birlikte olmus. Hala diyor musun beni seviyor diye. Yazik yazik olan bebege oldu

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Kandıran o muydu? Akıl tutulması mı yaşadınız? Otele giderken evli olduğunu biliyordunuz.

Neyi bilseydin asla yapmazdin? Kusura bakmayinda karsidaki erkek her ne kadar karakteri zayifsa yalanciysa sizde oylesiniz. Evli oldugunu biliyosunuz. Hamile kalmis biliyosunuz. Adam bide geri yazmis diye nasil inanabiliyorsunuz?

Eger sen gerceksen adamin evli oldugunu bile bile sirf maddi durumu ve dis gorunusu yuzunden beraber olup sonra okmogomdon ottolor bono diye agliyosun. Beter ol.
Ay bu ne ya. Kadinin hamile oldugunu bile bile hicmi gurur yok sizde ya.
Midem bulandi kkda ki kadinlar kocasi yan gozle bakti diye ayip bayiliuor neysee sustumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…