Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Canım bence karısı da suçlu. Hatta kocasinin aldatmasına göz yuman kadın bence ahlaksızdır. Yazdıklarında haklısın. Ama konu sahibi yardım istiyor. O yanlış yapsa da niz ona doğruyu göstercek yardım etsek daha iyi olmaz mı. Onu yargılarsak kim ona yardım edecek....

Bu hikâyede iki salak kadın ve bir çakal erkek var.

evli olup aldatan erkekken neden kadın işten çıkartılıyor onu da anlamadım.
adamın her yaptığına bu kadar göz yumulup, aldattığı her kadına ağır ithamlarda bulunulursa adam sittin sene aldatmaktan vazgeçmez ki zaten!
her şeyi geçtim hadi tüm çocuk meselesi hiç olmamış bile olsa, ben işimden edilirken beni ortada bıraktığı için adama dönmezdim bir kere.
karısı çocuk düşürmesine rağmen adamı bırakamıyor/sevgilisi işi kaybetmesine rağmen adamı bırakamıyor, her kadın bir şeyler kaybediyor yine de kimse adamı bırakamıyor.

ne adammış arkadaş yaaa.

bosanmayan neden ahlaksiz olsun ki burda aldatildigini bilip bosanamayan ne kadar insan var biliyormusunuz?
bu konuda ahlaksiz iki kisi var
baska her turlu koni olabilir akil verebiliriz akil defilde fikir sunabiliriz
ama aksama kadar burda ne insanlarin hayat hikayesini okuyoruz aldatilan siddet goren cocuklariyla tehdit edilen gidecek kapisi olmayan sirf onlarin hatirina bile olsa bu ahlaksizliga ortak olup kiymetli fikrimi boyle bir insana sunmam ben

kadinin size istifa ettirmesi sahane olmus ☺
ve bosanmanin kadin istiyor olmasi da super olmus ☺ 2 gun sonra karisi gel dediginde adam kosarak gittiginde, 'sevse aldatmazdi' dimi yi gorursun. gor de zaten☺

Ama konu sahibi yardım istiyor. O yanlış yapsa da niz ona doğruyu göstercek yardım etsek daha iyi olmaz mı. Onu yargılarsak kim ona yardım edecek....
Yardım istiyor öyle mi?
Dur o zaman ona iyi dileklerimi yollayayım.
Acılar içinde gebersin.
Gün yüzü görmesin.
Hayatı boyu mutlu olmasın.
Sebebi olduğu o bebeğin laneti yakasını bırakmasın.
Kim yardım edecek hiçte umurumda değil.
Ha ben acımasız bir insan mıyım? Hayır değilim.
Merhamet etmeyene merhamet edilmez.
Yazdığı mesajlara bir bakın. Çok pişmanım böyle şeylere sebep oldum çok günahkarım vs hiçbir şey yok!! Halen kendisini düşünüyor. Kadını suçluyor. Bencillik akıyor bencillik. Zaten kadın bebeğini kaybettikten sonra, daha doğrusu bu konu sahibi şahıs ve o herif yüzünden bebeğini kaybettikten sonra, üstüne birde baş sağlığı diye kadınla irtibata geçmiş! Bu şaka mı ya... Allah aşkına bir saniyeliğine o kadının yerine kendinizi koyun bakalım bu konu sahibini bir kaşık suda boğmak istiyor musunuz istemiyor musunuz?!
Bu kadar sevgi pıtırcıklığınada gerek yok.
Gerçekten pişman olsa yemin ederim çok farklı konuşurdum ama pişman falan değil halen ben ben ben diye bağırıyor.
İnşaallah gerçekten pişman olur birgün ve tövbe eder. Allah şüphesiz en merhametli ve affedicidir.

Son düzenleme:
Umarım trolldur,karısını sizinle aldatan sizi de başkasıyla aldatırdı.Bu adamı yepeleyen,yücelten sizlersiniz.Karısı aldatılmasına rağmen affeder,siz hem karısını hem sizi aldatmasına rağmen hala affedeyim mi dersiniz.Müstahak yani,madem akıllanmıyorsunuz buyrun.Olan bebeğe olmuş.Nasıl insanlarsınız aklım almıyor

evet hala umut var bence, tam birbirinize layıksınız.
paralı kadınlarla beraber olan bir adamla, evli adamla otellerde beraber olan bir kadın.
bence siz birbirinizden hic ayrılmayın, uzun zamandır bu kadar uyumlu bir çift gormemistim.

Sen ne iğrenç ne sünepe birisin ya.. 1 aylık ilişkide adamın evli olduğunu bile bile yatmışsın midesiz kadın iğrenç yaratık. Seni tabiki sevmemis gönül eglendirmiş sen yokkende başkalarıyla takılmış durmuş adamın derdi uçkuru. Karısına yazık. Ortada sizin gibi kadınlar olduğu sürece böyle şerefsizlerin sırtı yere gelmez. Bide utanmadan onla olma fikri heyecanlandiriyo demişsin heyecanın batsın gitte az daha kullanıl akılsız

Hakarete gerek yok diyorum. Cocugun konu sahibi yüzünden öldüğü ne belli alaskina ya.

Ne iğrenç insanlar var dünyada..O adamda sende konu sahibi tam birbirinize layıksınız.Evlenin siz ama kendiniz gibi bir insan getirmeyin bu dünyaya. Sakın!
Kötülüğün vücut bulmuş halisiniz resmen.

Ya allah aşkına burda kadına yardım edelim yok o yok bu yazan kadınları görünce deli oldum. Ya ne yardımı kadın daha nişnalısndan yeni ayrılıyor 1 ayda adamın yatağına giriyor. Evet ölüm allahtan takdiri ilahi ama, o sebepten öldüğü ne malum yazanlar var sonuçta sebep olmuştur. Empati yapın siz hamile olsanız bunları yaşasanız ?

Konu sahibinin anlatimina inanmadim ben yoksa boyle yasayan kadinlar yok mu cok var.bi basiretleri baglaniyor bence.cunku adami kullaniyo olsa bu kadar takilip konu acmaz.
Tavsiyeye gelirsek o adamdan uzak dur...arin,yenilen,guzel enerjiler cek kendine.kadinin bebegi bu kadin yuzunden dustu diyemeyiz..bilemeyiz.
Her hata yapan lanetlenmis olsaydi ohooo.arin ve gorusmeyi kes o adamla.o adam cakalin,it.n teki.bunu farket.hayatina bak.neden boyle karaktersiz bir adama omrunu vakfedeceksin.esi de kurtulmus iste bu adamdan.vurun tekmeyi

Erkekler karaktersiz ama senin gibi kadınlar daha da karaktersiz ya sizin yüzünüzden kadıncagızın bebegi ölmüş siz beni ekmegimden etti diyorsunuz??? Ne kadar wicdansızsınız ewli adamla otel köşelerinde yatıp kalkmışsınız yazık utanmadan konu açıyorsunuz.... Söyleyecek çok şeyim war da söylemeyeceğim. ban yememe sebep olacak kişi en azından karakterli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…