Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Ilahi son cümleye epey güldum Allah herkesin yardımcısı olsun insallah ne diyelim

Tüylerim diken diken oldu , adama da sana da bildiğim tüm bedduaları gönderdim

öyle içimden küfürler ediyorum ki anlatamam kadincagiza ettiğiniz yetmiyor isimden etti diyorsun. E be kadın sen cocugundan ettin evinden barkindan huzurundan ettin. O ş....siz sizden kat be kat suçlu. Ettiğinizi bulun insallah

Ne kadar vicdansızsın ya
Bütün bunlara rağmen hala ne diyorsun
Bencil ahlaksız
Yazıklar olsun
Banlanırsam da banlanayım

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Bir ay evde ağlamışmış bir bebek sevgilinizle sizin sebep olduğunuz bir stresten dolayı belki de vefat etmiş bu veballe nasıl yaşıyorsun merak ediyorum.

Evli olduğunu bile bile başlamışsın. Bekar adam mı kalmadı memlekette? Nedir bu alyanslı yalancılara yar olma sevdası? Gönül eğlendirmek isteyen kime sorsan mutsuz boşanmak üzere. Bu yalanı yemek için aç olmak lazım kusura bakmayın.

Kesinlikle katılıyorum. Kadını linç etmişler. Hakaretinde dozu var. Çok çirkin yazılanların çoğu. Yol göstermeye çalışanlara da saygı duymak bir yana hakaret edilmiş. Beğenmedin koymalar.... Saygı duymayi bilmeyenler saygı duymayi öğrensin. Kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Ne bu ??? İnsanları hakaretlerle sindireceklerini kimse sanmasın. Kadın yardım istemiş linç etmişler.

Adam ay adam dedim de tuttuğunu yatağa atmış. Yazık hepinize. Hic birinize üzülmedim.
Bir tek eşine ve bebecige uzuldum. Siz beter olsanız umrumda değil. Katran kalpliler.

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Onlarla yatak odasinda miydin?
Karisiyla birlikteyken seninle olan karisiyla neden olmasın kandir kendini

İnşaAllah o adamla hiç mutlu olamazsın!!! Kadına neler yapmışsınız bir de utanmadan yazıyorsun el kadar sabi ölmüş beee...

Yapmayın ya gerçekten bırakın şu evli adamlara aldanmayın başka erkek mi kalmadı burada taşlanacağınızı bile bile herşeyi açıkça yazmışssınız yaptığınızın doğru olmadığını anlayamadınız mı hala pes artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…