Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Beşer şaşar tabi ki. Ama akıl tutulması dediğimiz olay bu üye için geçerli değil. Aradan bir yıl geçiyor. İlişkileri ise sadece 4 ay sürüyor geri kalan zamanlar da ise üye ailenin fotolarını mutlu fotolarını görüyor. Adam yine aldatmaya başlayınca karısı boşuyor. İnsan şurda bi durur bu adam karısını sevmiyor ama beni de sevmiyor ki beni değil başkasını buldu?
Bence üye hanım kızımız neyse yaaa içimden sayarım artık

Ilahi son cümleye epey güldum😁 Allah herkesin yardımcısı olsun insallah ne diyelim😊

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
öyle içimden küfürler ediyorum ki anlatamam kadincagiza ettiğiniz yetmiyor isimden etti diyorsun. E be kadın sen cocugundan ettin evinden barkindan huzurundan ettin. O ş....siz sizden kat be kat suçlu. Ettiğinizi bulun insallah

Ne kadar vicdansızsın ya
Bütün bunlara rağmen hala ne diyorsun
Bencil ahlaksız
Yazıklar olsun
Banlanırsam da banlanayım

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Bir ay evde ağlamışmış bir bebek sevgilinizle sizin sebep olduğunuz bir stresten dolayı belki de vefat etmiş bu veballe nasıl yaşıyorsun merak ediyorum.

Evli olduğunu bile bile başlamışsın. Bekar adam mı kalmadı memlekette? Nedir bu alyanslı yalancılara yar olma sevdası? Gönül eğlendirmek isteyen kime sorsan mutsuz boşanmak üzere. Bu yalanı yemek için aç olmak lazım kusura bakmayın.

Bu mesajıma herkes tepki göstermiş ve kızgın begenmedimler havada uçuşmuş. Arkadaşlar kimse kusura bakmasın kişisel olarak hiçbir zaman başkasına ilk taşı atacak.kadar günahsız hissetmedim kendimi ve asla başkalarının hataları üzerinden ruhsal mastürbasyon yapmam. Herkes ahlak bekcisi kesilip konu sahibini linç etmiş. Bu yorumumdan önce aynı konuya 2 yorum daha yaptım ve mevzunun yanlış olduğunu belirttim. Bunun yanında olaylara çok yönlü bakılması gerektiğini düşünüyorum. Aptalca gelebilir ancak konu sahibi mantıklı düşünme yetisini kaybetmis. Zor bir zamaninda bu durumundan fayda saglayan karakteri zayıf bir adam var. Bu kadın da bu adama kapılmış. Bize bir sey danistiysa biz ona insan gibi yaptığının yanlış olduğunu eğrisini dogrusunu anlatmaliyiz. Ama resmen ohhh nasil laf soktumm ohhh nasil rahatladimm ohhh nasil hakaret ettim lerle doluşmuş ve evet ben buna başkalarının zaafiyeti üzerinden ruhsal mastürbasyon diyorum. Bu yapılıyor. Rahatlayacaksaniz yapin. Ancak her insanin olaylara radikal bakmak zorunda olmadığını her insanin baskalarini yerin dibine sokmak için firsat kollamadigini da kabul edin. Ayrica kimin başına ne gelecegini kimse bilemez. Ya insanlara saygi cercevesinde yol gösterin ya da gostermeye calisanlara saygi duyun
Kesinlikle katılıyorum. Kadını linç etmişler. Hakaretinde dozu var. Çok çirkin yazılanların çoğu. Yol göstermeye çalışanlara da saygı duymak bir yana hakaret edilmiş. Beğenmedin koymalar.... Saygı duymayi bilmeyenler saygı duymayi öğrensin. Kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Ne bu ??? İnsanları hakaretlerle sindireceklerini kimse sanmasın. Kadın yardım istemiş linç etmişler.

Kesinlikle katılıyorum. Kadını linç etmişler. Hakaretinde dozu var. Çok çirkin yazılanların çoğu. Yol göstermeye çalışanlara da saygı duymak bir yana hakaret edilmiş. Beğenmedin koymalar.... Saygı duymayi bilmeyenler saygı duymayi öğrensin. Kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Ne bu ??? İnsanları hakaretlerle sindireceklerini kimse sanmasın. Kadın yardım istemiş linç etmişler. Biz burada konu sahibini savunmuyoruz. Ama olaya objektif bakın. Yargılamayın. Biz kimiz ki yargılayalım ??? İlerde kızınız akrabanız bu duruma düşerse aynı tepkiyi mi vereceksiniz ?? Olmaz demeyin. Allah kime ne gösterir belli olmaz.

Adam ay adam dedim de tuttuğunu yatağa atmış. Yazık hepinize. Hic birinize üzülmedim.
Bir tek eşine ve bebecige uzuldum. Siz beter olsanız umrumda değil. Katran kalpliler.

Benimle beraberken esiyle birlikte olmadi. Zaten kadin hamileymis. Bebek icin ben de cok uzuldum 1 ay evde agladim ama sonucta pesimden kosan oydu. Beni kandiran oydu. Bilseydim asla yapmazdim
Onlarla yatak odasinda miydin?
Karisiyla birlikteyken seninle olan karisiyla neden olmasın kandir kendini

İnşaAllah o adamla hiç mutlu olamazsın!!! Kadına neler yapmışsınız bir de utanmadan yazıyorsun el kadar sabi ölmüş beee...

Yapmayın ya gerçekten bırakın şu evli adamlara aldanmayın başka erkek mi kalmadı burada taşlanacağınızı bile bile herşeyi açıkça yazmışssınız yaptığınızın doğru olmadığını anlayamadınız mı hala pes artık

X