Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Beni bir tek siz anladiniz. Tesekkur ederim yaklasiminiza. Ama ben esinin onu zorladigini dusunuyorum. Bu 1 sene icerisinde kadin evlilik danismanina psikolaga da goturmus onu. Ama yine aldatmis demekki sevmemis cidden. Baska bir rahatsizlik olsa duzelirdi.ama beni gercekten seviyorsa aldatmaz. Bu ihtimal varsa guzel olur hersey.ama terside olabilir. Bu sebeple yazmistim buraya ama bir suru hakaret yedim
Aldatmak bir karakter sorunudur, sevgi ile alakası yoktur. Eşler birbirini artık sevmeyebilir ve bunun neticesinde saygı çerçevesinde boşanır lar. Kişinin eşini sevmemesi aldatmayı meşru kılmaz. Evli bir adamla ilişki yaşamışsınız ve akabinde üzücü olaylar olmuş. Bu durumlara rağmen hala o adama dönmeyi düşünmenizi de anormal karşılaşmadım. Karakterleriniz bir çünkü. Bu olayda o adam ve siz suçlusunuz. Hayatı kararan bir kadın, yaşama şansını kaybeden bir yavrucak var ortada. Kendi hatalarınız ve yanlışlarınızla işinizden olmuşsunuz. Kimseyi suçlamayın. Kadın sizin kendi eşi ile olan ilişkinizi deşifre etseydi zaten ikiniz de işten çıkarılırdınız.

Evliliginin mutsuzluguna beni cok inandirdi. Ben de bosluktaydim sanirim nisanlimdan ayrilmistim. Kandim. Bebek icin cok uzuldum ama kadin icin baslarda ki kadar uzgun degilim. Bassagligi mesajima karsilik olarak bana cok agir konustu. Hep beni sucladi. Ona benim ayarttigimi soylemis. Isyerinden gitmesi gereken ben degildim. Kandirildim sonucta.
Kadın yine insanmış.
Sizi cümle aleme rezil etmemis,işten kendin ayrıl demiş. Siz hala bu kadını mı suçluyorsunuz? Ne deseydi,gel hem maaş verelim,hemde git otel odalarında,orda burda kocamla oynaşmaya devam et mi deseydi. Ekmeğim diyorsunuz da ekmeginin peşinde olan insan işine bakar.
Ha tek suçlu siz değilsiniz,adam da suçlu ama sizdeki bu rahatlık,bu yüzsüzlükte akıl alır gibi değil.
Birde başsağlığı mesajı atmış verilen cevabi beğenmemiş şaka gibi.
Keşke sizi mahkemeye verip,maddi manevi tazminat talep etseydi.

Ah canım ne kadar merhametlisin. Senin ekmek paranla oynamasına rağmen kıyamamışsın. O adamla birlikte ol hatta evlen. Defalarca aldatilmak senin en guzel cezan olur çünkü.

Oy yanlis anliosun o da olabilir bu da olabilir kimseye yuklenilmesin diyorum ben. Sadece tavsiye verelim geçelim. Herkes ayni hakaretleri baska kelimelerle yazip duruo sabahtan beri.

yani kadın bilincinde diyorsunuz ya
insan bilincinde olmuyor hiçbir zaman
konduramıyor çünkü bence.
burada bu kadar nefretle bakılmasının sebebi kadının hamile ve çocuğu düşürmüş olması.
yani her şeye normal bakabilirsin, evliyken başkasına aşık olabilirsin, evlendiğin kadını/adamı hiç sevmemiş olduğunun farkına da varabilirsin de bir çocuğun ölmesine, bir kadının böyle bir kayıp yaşamasına da ne bileyim bu kadar seyirci kalınmamalı diye düşünüyorum yaa.
adamı zaten kişilik olarak hiç çözemedim, insan mı cyborg mu o bile belli değil.
insan bu kadar duygusuz bir insanı nasıl sever, ya da başkasına karşı bu kadar kötü olan insan bana karşı iyi olabilir mi diye hiç mi düşünmez.

yani ne desin ki millet onu da bilemedim? duygularının peşinden koş mu diyelim bu ilişkiye?

pişkinlikte nirvana yapmışsınız
kadin sizin gecelik otel maceralarinizi ogrenip stresten cocugunu kaybediyor
hala dogrumu soyluyor acaba derdindesin
he dogru soyluyordur koş hemen bahanemi yok sizin gibilere
yaziklar olsun ya

Konu sahibi kızgınlığınızı anlıyorum neticede işinizden olmuşsunuz!diğer kısımlar hafif konular ,başsağlığı mesajınız insanı vasıflarınızın, ulvi değerlerinizin göstergesi!!hiç haketmediğiniz bir durum çok üzüldüm!Adama da söyleyecek söz bırakmamış arkadaşlar ,pipisi boğazına dolanısıca:KK51:

Ben o adamın karısını sakin kaldığı için tebrik ediyorum sadece şuan hamileyim eğer aynı durumda olup canımdan bir parçayı kaybetseydim sanırım yakılmadık can bırakmazdım. Heee birde şu var siz çocuk yapmayı bir tecavüz olayı falan sanıyorsunuz sanırım adama tecavüz mü etti acaba kadın.

Ben o adamın karısını sakin kaldığı için tebrik ediyorum sadece şuan hamileyim eğer aynı durumda olup canımdan bir parçayı kaybetseydim sanırım yakılmadık can bırakmazdım. Heee birde şu var siz çocuk yapmayı bir tecavüz olayı falan sanıyorsunuz sanırım adama tecavüz mü etti acaba kadın.
bencede oyle olmus hemende hamile kalmiş o arada başka zaman hiç sevismemisler cunku beyefendi konu sahibesi hanimin aşkından başki kimseyle sevişemiyormuş bile

bencede oyle olmus hemende hamile kalmiş o arada başka zaman hiç sevismemisler cunku beyefendi konu sahibesi hanimin aşkından başki kimseyle sevişemiyormuş bile
Kesinlikle öyle adam aşkından divane karısını mı görecek gözü gül givi konu sahibesi varken. Valla insanlar bir değişik oldu ya cidden gün geçmiyor ki şaşırmayalım

Evliliginin mutsuzluguna beni cok inandirdi. Ben de bosluktaydim sanirim nisanlimdan ayrilmistim. Kandim. Bebek icin cok uzuldum ama kadin icin baslarda ki kadar uzgun degilim. Bassagligi mesajima karsilik olarak bana cok agir konustu. Hep beni sucladi. Ona benim ayarttigimi soylemis. Isyerinden gitmesi gereken ben degildim. Kandirildim sonucta.
Evliliğinin mutsuzluğuna beni kandırdı diyorsun... ilk yazdığının sonlarında da insanlar çok mutlu evlilikleri var dedi diyorsun. İlk zamanlar yok muydu o arkadaşlar da soramadın? Madem sana aşıktı elalemin kocasıyla otel odalarına kapanmadan önce kadınlık gururun için, kendin için neden diyemedin boşan da gel o zaman diye?

Evli adamla işin ne kardeşim!!! Dışarda adam mı kalmadı. Ya evdeki kadını umursamayıp fingirdeşip duruyorsunuz sonra adam eşine geri dönünce oturup ağlıyorsunuz. Bir de utanmadan kadını takip ediyorsun herhalde fotoğraflarını görebildiğine göre...

Neyse hakaret etmeyeceğim. Allahından bul

Kesinlikle öyle adam aşkından divane karısını mı görecek gözü gül givi konu sahibesi varken. Valla insanlar bir değişik oldu ya cidden gün geçmiyor ki şaşırmayalım
6 aylik bir bebegi erken dogup vefat ettiğini nede kolay anlatip bir satirda gecistirip kendisinin isinden oldugunu uzun uzun anlatmis kıyamam işsiz kalmış
halbuki icra edebilecegi başka mesleklek potansiyelide var kendisinde ama neyse isinden olmuş bayan çok üzüldük

Hayatın insana neler yaşatacağı belli olmaz. Seni yargılamak hiç hiçbirimizin haddi değil. Ama sakin duygularına yenilme. Bu adam kesinlikle ahlaksız. Seni perişan eder. Eğer bir şans daha verirsen çok kötü şeyler yaşarsın. Zor olsa da kesinlikle geri dönme. Baksana başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Bu pislik seni sevmemiş. Sadece cinsellik düşünmüş. Lütfen mantıklı ol. Hatta iyice geçmişi düşün. Seni sendeydi çoktan karısını boşar seninle evlenirdi. Neden iğrenç adam başka kadınlarla da birlikte olmuş . Seven adam bunları yapar mi. O gününü yaşamış. Karar senin. Sakın dönme .

Evliliğinin mutsuzluğuna beni kandırdı diyorsun... ilk yazdığının sonlarında da insanlar çok mutlu evlilikleri var dedi diyorsun. İlk zamanlar yok muydu o arkadaşlar da soramadın? Madem sana aşıktı elalemin kocasıyla otel odalarına kapanmadan önce kadınlık gururun için, kendin için neden diyemedin boşan da gel o zaman diye?

Evli adamla işin ne kardeşim!!! Dışarda adam mı kalmadı. Ya evdeki kadını umursamayıp fingirdeşip duruyorsunuz sonra adam eşine geri dönünce oturup ağlıyorsunuz. Bir de utanmadan kadını takip ediyorsun herhalde fotoğraflarını görebildiğine göre...

Neyse hakaret etmeyeceğim. Allahından bul
çünkü adam yakışıklı ve paralı yazmış ya bayan tüm şartlar olustuguna gore karisindan kimene

Burada kimseyi yargılamak haddimiz değil. Demek ki konu sahibini yaşam böyle bir noktaya getirmiş.

Hayatın insana neler yaşatacağı belli olmaz. Seni yargılamak hiç hiçbirimizin haddi değil. Ama sakin duygularına yenilme. Bu adam kesinlikle ahlaksız. Seni perişan eder. Eğer bir şans daha verirsen çok kötü şeyler yaşarsın. Zor olsa da kesinlikle geri dönme. Baksana başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Bu pislik seni sevmemiş. Sadece cinsellik düşünmüş. Lütfen mantıklı ol. Hatta iyice geçmişi düşün. Seni sendeydi çoktan karısını boşar seninle evlenirdi. Neden iğrenç adam başka kadınlarla da birlikte olmuş . Seven adam bunları yağar mi. O gününü yaşamış. Karar senin. Sakın dönme .
hayatin ne yasatacagi belli olmaz da insan biraz pisman olur 6 aylik cocuk doğup ölmüş
karisi kim bilir nasil aci cekmis siz hala seni sevmemis baskasiyla sevismis kisminda kalmissiniz
neden donmesin bence donsun daha oncedende adam karisiyla sevisip bayanla ayri sevisiyomus birlikte olsunlar bayan icin baskalariyla sevisiyor olmasi bir sey ifade etmiyor farkindaysaniz

6 aylik bir bebegi erken dogup vefat ettiğini nede kolay anlatip bir satirda gecistirip kendisinin isinden oldugunu uzun uzun anlatmis kıyamam işsiz kalmış
halbuki icra edebilecegi başka mesleklek potansiyelide var kendisinde ama neyse isinden olmuş bayan çok üzüldük
Ama bir insanın hatta bir masumun ölmesi işten çıkmaktan daha basit ki. Kolay kolay iş bulunur mu hiç ama o bebek öyle mi yine olur belki konu sahibesi yapar adama bir tane adam eski karısına götürür zaten o bebeği ki böylelikle sorun ortadan kalkar ama iş önemli 😑😑

Burada kimseyi yargılamak haddimiz değil. Demek ki konu sahibini yaşam böyle bir noktaya getirmiş.

Hayatın insana neler yaşatacağı belli olmaz. Seni yargılamak hiç hiçbirimizin haddi değil. Ama sakin duygularına yenilme. Bu adam kesinlikle ahlaksız. Seni perişan eder. Eğer bir şans daha verirsen çok kötü şeyler yaşarsın. Zor olsa da kesinlikle geri dönme. Baksana başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Bu pislik seni sevmemiş. Sadece cinsellik düşünmüş. Lütfen mantıklı ol. Hatta iyice geçmişi düşün. Seni sendeydi çoktan karısını boşar seninle evlenirdi. Neden iğrenç adam başka kadınlarla da birlikte olmuş . Seven adam bunları yağar mi. O gününü yaşamış. Karar senin. Sakın dönme .

Ama bir insanın hatta bir masumun ölmesi işten çıkmaktan daha basit ki. Kolay kolay iş bulunur mu hiç ama o bebek öyle mi yine olur belki konu sahibesi yapar adama bir tane adam eski karısına götürür zaten o bebeği ki böylelikle sorun ortadan kalkar ama iş önemli 😑😑
iş olmazsa olmaz tabi çok önemli bir konu
konu sahibesinin işi olsunda kendi bebegi olabilir stretsen erken dogup olebilir onemli seyler degil bunlar yeterki iş olsun

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.

Sans ver canım sen de ne mide var ne vicdan!:sopa:

iş olmazsa olmaz tabi çok önemli bir konu
konu sahibesinin işi olsunda kendi bebegi olabilir stretsen erken dogup olebilir onemli seyler degil bunlar yeterki iş olsun
Gerçi iş olmasada zengin ve yakışıklı bir adamda var. Bu ayrıntıda çok önemli kadın üzülmüş bebek ölmüş ne fark eder adam yakışıklı

X