evlilikten önce cinsellik

Pardon demesi üzücüymüş.

Benimki üçüncü gün olunca gece elleşmeye yaslamaya başlıyor :KK70: Uyanıp ben sevişmeye döndürmezsem geri uyuyor, birkaç saat sonra yine :KK70:

Aynı yatakta 10 gün ben dayanamam asla :KK70: Döner döner uyuyamam. Sapıklık yapıp elleşirim ondan adım gelmezse 😂
3.gün mu :) benimkinin pek ellesmeye calistigini gormedim ömrümde. Yada çok az. Hep ben istedim ve hep benden kaçtı:KK43:

3.gün mu :) benimkinin pek ellesmeye calistigini gormedim ömrümde. Yada çok az. Hep ben istedim ve hep benden kaçtı:KK43:
Beni 4. 5. günden itibaren sinir basmaya başlıyor açıkçası 😅 Saçma sapan tripler, boş kavgalar. Çocuk nefes alsa batıyor yani. Onu bildiği için çok uzatmamaya çalışıyordur belki :KK70:

7 ay aradan sonra geçen hafta görüştük :KK36: Güzeldi gerçekten ara verip geri dönünce canımız yandı ama :KK70: Eylül ekim gibi tekrar görüşme planı yapıyoruz 🥰 Virüs olmasaydı nisan gibi kavuşacaktık, onun yerine 3 ay daha beklemiş olduk.

Şu mesafe işleri bir an önce bitse de temelli kavuşsak 😍🥰
Kusura bakmayın araya kaynamış gibi oldum ama 😅 7 aylık mesafe bizim durumumuza benzeyince yazmak istedim.. Nasıl hallettiniz ya bizim 5 ay oldu eminim zor gecmistir sizin de. Kavuşmanıza çok sevindim darısı başımıza 🥰

Kusura bakmayın araya kaynamış gibi oldum ama 😅 7 aylık mesafe bizim durumumuza benzeyince yazmak istedim.. Nasıl hallettiniz ya bizim 5 ay oldu eminim zor gecmistir sizin de. Kavuşmanıza çok sevindim darısı başımıza 🥰
Asıl biz konunuzu ele geçirmiş olduk 😅 Korona ülkemizde ilk başladığında saçma sapan tartışmalarımız falan oldu. Zor geçti açıkçası gerçekten. Anormal bir durumda olduğumuzu kabullenip hayatı birbirimize daha çok zorlaştırmamak konusunda anlaşıp birlikte bir takım olduğumuz konusunda hemfikir olduk.

Üstelik o ailesinin yanında olduğu için telefonda pek konuşmuyoruz. Skype vs yapamıyoruz. Fotoğraflarla ve mesajlaşmayla idare ediyoruz işte. Bir de gelecek konuşmak biraz idare etmeyi kolaylaştırıyor 😅. Evlenip ya da yine beraber yaşayacağımız zamanları, tekrar tamamen bir arada olduğumuzda yapacaklarımızı konuşmak rahatlatıyor 😊.

Beni 4. 5. günden itibaren sinir basmaya başlıyor açıkçası 😅 Saçma sapan tripler, boş kavgalar. Çocuk nefes alsa batıyor yani. Onu bildiği için çok uzatmamaya çalışıyordur belki :KK70:

Aslnda benmki de aynı şeyi söylüyor sen yine başladın diye ama gerisi gelmiyor malesef. Gelse de hep sınırlı kontenjan :)

cinselliği tabu olarak görenlerden değilim bekaret benim için hayat memat meselesi değil. çevremdekiler de benim gibi düşünen insanlardır. ailem aynı şekilde.
demek ki karşınıza o güveni veren biri çıkmamış üzgünüm sizin adınıza
ayrıca ben farklı bir soru sordum. ilişkimizi etkileyip etkilemeyeceğini. “artık bakire değilim beni kim alır ühühüüh” demedim.
Siz
cinselliği tabu olarak görenlerden değilim bekaret benim için hayat memat meselesi değil. çevremdekiler de benim gibi düşünen insanlardır. ailem aynı şekilde.
demek ki karşınıza o güveni veren biri çıkmamış üzgünüm sizin adınıza
ayrıca ben farklı bir soru sordum. ilişkimizi etkileyip etkilemeyeceğini. “artık bakire değilim beni kim alır ühühüüh” demedim.
Sizin aslında böyle şeyleri takmamaniz gerekiyo sal gitsin gitti yere kadar neden daha olumlu dusunmuyosnuz ki olmusuzluklar nerden aklınıza geliyo içinize sinmeyen bişey mi var

*****KAMU SPOTU*******
Sevişmediğiniz adamla evlenmeyin!!!

evlilik bir çok alanda olduğu gibi cinsel alanda da eşlerin birbirini tatmini üzerine kurulu. ilişkiye girer veya girmez, fakat cinsel yakınlaşma, bir dokunma olmadan evlenen erkeğin de, kadının da başlarım ben evliliğine. kadın var, erkek var, yatakta tek bir vücut olamıyorlar, tek bir vücut olmayı da geçtim, birbirlerine en ufak bir haz veremiyorlar, birbirlerini mutlu edemiyorlar yani mut-lu e-de-mi-yor-lar, anladınız mı?

Cinsel ilişkiye girmeden nasıl anlayacak kendisini yatakta mutlu edeceğini yahu insan? siz bunu o kadar kolay bir şey mi zannediyorsunuz? boşanmaların, evdeki huzursuzlukların, aldatmaların çoğunun yataktaki tatminsizlikten, sırf bu piyango misali gerdek gecesi sikko cinsel ilişki denemelerinden geldiğini biliyor muydunuz?
Tamda bu sorunları yaşayan kadın gelip burda diyor ki, artık değersizsin, yok kimse seni almaz yok ailen geniş...
Kendinize gelin ya çok ayıp!

Ne kadının cinsel organı evlilikten sonra sunulacak bir hediye, ne de erkek sırf düzenli legal ilişki için evlenecek akılda adam. kendi vücudunu hediye olarak saklar mı insan yahu, erkek neyi veriyorsa kadın da onu veriyor ilişkide, bilerek kendini negatif ayrımcılığa sokmak niye?

*****KAMU SPOTU*******
SEVİŞMEDİĞİNİZ ADAMLA EVLENMEYIN!

22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?

Eşimle tanıştıgım zaman ne eşim bakir ne ben bakireydim.. Namus dediğimiz olay toplumumuz da bacak arasında kı o kan sayılsa da asıl namus kalpte ve akılde olur bana kalırsa.. Şöyle bir yorumlara baktım cogu kişi rahibe teressa kesilmiş kafana hiç takma eğer suan kı kısı senı sevıyor ise bu konuyu düşünmeden ilk gun gibi sevişirsiniz.. Nasıp kısmet suan kı kısı olmaz da baskası olursa hayatında sana ön yargılı davranmasına izin verme canım

Evlenmeden öncede aktif cinsel yaşamı olan biriydim ilişkiyi rutine bindiren kaç kez yaptığın değil, bu senin elinde. Yaklaşık 20 yıllık evliyim hala heyecan var. Eşlerin uyumuna bağlı bence cinsel yaşamda mutluluk. Hayatını yaşa o yüzden ☺️

Bu güven degil benim için saygıdır. Üzgünüm adınıza bu saygıyı tamamen kaybetmişsiniz yazık, ailenizinde baya genismis. Seni zaten kimse almaz kimse salak değil zaten. Bu çocuk seni bırakırsa o zaman görürüm senin için bekaretlik onemli mi degil mi diye başkasını ararken😂😂 ama bak son dediğin cümle doğru otur kendine de ki artik bakire degilim beni kim alır de😂😂 sizi Allah'a havale ediyorum ben evliyim çok şükür neyi ne zaman yapmam gerektiğini biliyorum, seviyeniz çok aşağıda ondan inmicem 😏🙋🏻‍♀️😁😁
Bence sizin seviyeniz magma da siz evlenince bekaretiniz verdiniz madalya mi takildi bende evlenmeden esimle birlikte oldum ama 1 gram degismedi hala deli divane asik idi ayrıca bekaret sizin icin bir anlam taşıyo olabilir herkes icin taşıyacak diye birsey yok

Bu güven degil benim için saygıdır. Üzgünüm adınıza bu saygıyı tamamen kaybetmişsiniz yazık, ailenizinde baya genismis. Seni zaten kimse almaz kimse salak değil zaten. Bu çocuk seni bırakırsa o zaman görürüm senin için bekaretlik onemli mi degil mi diye başkasını ararken😂😂 ama bak son dediğin cümle doğru otur kendine de ki artik bakire degilim beni kim alır de😂😂 sizi Allah'a havale ediyorum ben evliyim çok şükür neyi ne zaman yapmam gerektiğini biliyorum, seviyeniz çok aşağıda ondan inmicem 😏🙋🏻‍♀️😁😁
ne kadar kötü kalpli ve iğrenc bir insansınız

Bence korkması gereken birileri varda oda evleneceği adamla cinselliği tatmamış olanlardır..insanların ne sorunları var sen biliyor musun.. kimisinin teni uyuşmuyor kImi vajinusmus çıkıyor.. kimi hiç sertesmiyor kimi de erken boşalma sorunu yaşıyor..ve tabiki evlenmiş bulunuyorsun..al bakalım uğraş.. bu yüzden kaç arkadaşım boşandı benim..senin kafanı taktiğin şeye bak..rahat ol tadını çıkar sevdigin adamla..artikherşey gittiği yere kadar..aşkta öyle evlilikte öyle..hayatta öyle..

22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?
Erkekler evli gibi cinsellik yaşadığı birine bir yıl sonra aynı heyecanla evlilik hazırlıkları yapacağını pek sanmıyorum. Onu heycanlandiracak şey zaten cinsellik, oda sürekli yaşadığı birsey belki maddi manevi bazı durumlarda sıkıntı yaşayabilirsin.

Erkekler evli gibi cinsellik yaşadığı birine bir yıl sonra aynı heyecanla evlilik hazırlıkları yapacağını pek sanmıyorum. Onu heycanlandiracak şey zaten cinsellik, oda sürekli yaşadığı birsey belki maddi manevi bazı durumlarda sıkıntı yaşayabilirsin.
evli gibi yaşamıyoruz. en yakın aralığı bir aydı diyebilirim 😅
umarım evlendikten sonra da cinsellik bir rutine binince heyecan kaybolmaz. ki ben bu alışma, heyecanını kaybetme olayını anlayamıyorum. sevgi bittikten sonra bunun bahanesi heyecanımızı yitirdik birbirimize alıştık oluyormuş gibi geliyor. bilemiyorum evli değilim yorumlarımın tamamı varsayıma dayalı.
teşekkür ederim fikriniz için 😌

X