Evlilikte Yaş Farkı

Son düzenleme:
Metres olduğu için bu kadar sürmüştür 🙂
prens charles gül gibi diana yı o camilla denen pek de güzel olmayan yaşlı kadınla aldatmadı mı?hatta aile baskısı olmasa en baştan o kadınla evlenirdi.kadın evliydi ama boşatırdı.charles lar olamaz mı türkiyede de :KK45:

40 gayet genc ve dinamik bir yas. Benim gibi had bilmeyen 30luklar 40a cok diyor, merak etmeyin 20l'kler de 30a dede/nine diyor intikaminiz aliniyor:deli:
Vallahi küçükken annem babam 42 yaşında iken gözümde dev gibiydiler,ben kendimi şu anda küçük bir çocuk gibi hissediyorum😂.

Yani, burda adama yari hevesi bitecek 5 yasinda cocuk seklinde bakilmasini dogru bulmuyorum. Koskoca adam, muhendismis isi gucu de var, akli da basinda. Konu sahibesine yillardir ilgi gosteriyor, baskasini isteseydi zaten baskasiyla olurdu.

Yukarda ya adam çocuk isterse yazmışlar ee yine yazıyorum koskoca okumuş 35lik bir adam bu, konu sahibesinin yaşının farkında eşşek değil ya. Konu sahibesini seviyor belli ki, çocuk olmasa da dert edinmeyecek.

Konuya geleyim konu sahibesi siz 47, adam da 35 civari ne isterseniz onu yapin aileye hesap vermek/onaylatmak zorunda degilsiniz hayatinizi yasayin. Aileleriniz saygi duymak zorunda. Sizin yerinizde olsam evlenirdim.

40 gayet genc ve dinamik bir yas. Benim gibi had bilmeyen 30luklar 40a cok diyor, merak etmeyin 20l'kler de 30a dede/nine diyor intikaminiz aliniyor:deli:
annem 26 yaşında istemeyerek alalacele evlenmiş.çalışan kadın olduğu halde o yıllarda 23 ü geçersen dümdükk evde kalmış damgası yermişsin.çok şükür bu kafa yapısı değişti günümüzde.ama hala yaş farkı kadının büyük olması kadının çocuğunun olmaması falan kabullenilmemiş . :KK12:

prens charles gül gibi diana yı o camilla denen pek de güzel olmayan yaşlı kadınla aldatmadı mı?hatta aile baskısı olmasa en baştan o kadınla evlenirdi.kadın evliydi ama boşatırdı.charles lar olamaz mı türkiyede de :KK45:
Işte evlenmediği için bu kadar sürmüştür evlenseydi 3. Yılın sonunda bitmişti 😅

Herkese merhaba, ben 47 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir bayanım. Şimdi sorunum şu yaklaşık 10 ay önce hayatıma 32 yaşında birini aldım. Kendisi şuan 33 yaşında. İkimiz aynı kurumda memuruz. İlişkimiz bundan 10 ay önce başladı kendisi gelip bana karşı duygularını söyledi. başta olmaz desem de sonradan şans vermeyi seçtim. Hatta o zamanlar buraya da bir konu açmıştım. Ancak ne üyelik şifremi hatırlıyorum ne de kullanıcı adımı o nedenle o üyeliğime ulaşamadım. neyse konuya devam edecek olursam. Bu şahıs 20 yaşındayken bizim kuruma girmişti. Lise kpss ile o zamanlar öğrenci idi okuyordu sonra okulunu bitirince kurum içindeki sınavı kazanıp bilgisayar mühendisliği kadrosuna yerleşmişti. Bende veri hazırlamacıyım. yani ikimizde memuruz.

10 aydır birlikteyiz ve gerçekten çok mutluyuz. Karakteri çok düzgün biri azimli çalışkan dürüst biri. Hem duygusal olarak hemde düşünce yapısı olarak çok iyi anlaşıyoruz. Sorun şurada başlıyor. Bu adam biz ilk görüştüğümüzden bu yana niyetim ciddi diyordu ve geçenlerde beni artık yeterince tanıdığını ve ciddi adımlar atmak istediğini söyledi. Ancak ben bu işin sonunu pek iyi göremiyorum bu kadar yaş farkı ve en önemlisi aileler büyük tepki gösterir diye tahmin ediyorum. Sizce bu işin sonu nasıl olur? Kafam çok karışık. Ailelere nasıl söylemeliyiz? Özellikle kendi ailemin bu konuda büyük sıkıntı çıkaracağını çok iyi biliyorum. bu iş daha da ciddiye binmeden ayrılalım diyeceğim ama hem kendim çok üzüleceğim hemde onu çok üzerim. Çünkü evlilikle, benimle ilgili çok güzel ve masum hayalleri var yarı yolda bırakmak istemiyorum. Bana bir akıl verin kızlar. Ne yapmalıyım.
Karşınızda kocaman adam var. 20 li yaşlar olsa uzak ne durun derdim. Fakat yetişkin ne istediğini bilecek yaşta. Eşimde benden küçük. Arkadaşım var kocası ondan küçük. Bu çoğalır gider. Aşk varsa uyumluyuz diyorsanız neden olmasin

kadın çok genç adamın yaşı epey varsa orda maddi menfaat olma ihitimali yüzde doksan.Ama kadın büyük adam yaşça daha küçükse bu ilişki daha masum daha aşk dolu bence.Kadının ekonomik özgürlüğü oluyor genellikle .Amacı çıkar olmuyor.
Yööö gunumuz sirtlan erkeklerle dolu😐 erkeklerde hic masum degil bu konuda

nerede erkekler masum dedim ayol.yaşça küçük erkekle ilişki yaşayan kadın kendinden 25 30 yaş büyük adamla yaşayandan çok daha masum ve iyiniyetli dedim
Ha tamam o zamn😐 ben erkekler acisindan demistim. Kadin masum askla seviyorda, kendi yasindan buyuk kadinla beraber olan erkekler her zaman masum olmuyor

Ha tamam o zamn😐 ben erkekler acisindan demistim. Kadin masum askla seviyorda, kendi yasindan buyuk kadinla beraber olan erkekler her zaman masum olmuyor
evet zengin kadın avcısı genç erkekler de var maalesef.ama konu sahibine talip olan adam öyle biri değil.denk işe sahip aklı başında bir adam

Kesinlikle erken yaşta evlilik ve anne olmak yanlış bir durum . Ama bu kadar fark çok fazla bence. İleride büyük pişmanlıklar getireceği kesin
Kesin dememek lazım 😌 Etrafımda aralarında 10-15 yaş olan bir kaç çift var ve uzun yıllardır mutlular. Yaş farkı asla sorun olmamış, hatta yaş farkının avantajlarından faydalandıklarını söylüyorlar. Yaşı daha büyük olanın tecrübelerinden yararlanabiliyor diğer taraf.

Uzgunum ama yas farki cok fazla dusunsenize siz 60 oldugunuzda o 40larinda olacak ve bir erkek icin 40 yas hicbisey demek degil erkek buyuk olsa bile bukadar yas farki sorun olurken bu sekilde hic oluru yok bana göre

X