Evlilikte bütçe yönetimi nasıl olmalı

Aynısını eski eşimde yaşadım beni lütfen iyi dinleyin ; evlenirken kına malzemelerini başka biri aldı, konada altın geyirmemşlerdi annemden istedi düğünde takı yoktu, eşyalar bekarlık eşyalarımdı , tek isteğim mutlu olmaktı ama mutluluk kendinden ödün vererek olmuyormuş, alma verme dengesini bozuyoruz aslında böyle yaparak, istemeyi bileceksiniz , eski eşim alışverişe gitmezdi her şeyi ben ödedim bir kuruş görmedim maaşından, ayrıca harcamaların için de kavga ederdi aileme şikayet ederdi pis herif, gözümde erilliği kalmamıştı koca olarak görmüyordum o kadar erkek gibi hissediyordum ki kendimi ; ben böyleysem tek başıma neler yaparım dedim , şiddet küfür de vardı öfkesini kontrol edemiyordu ayrıldım bende, şuan kendime çok kızıyorum keşke o kadar yüklenmeseydim kendime diye , kendime şefkat gösteriyorum artık ve paramın değeri o kadar var ki herşeyi yapabiliyorum şükür... Evet zor bir karar ama mesleğimizin olması büyük avantaj , çocuk olmadan kendini sev ve ayrıl ,ne kadar beklersen iyileşme süren o kadar uzar..

Daha kaç kere konu açacaksın anlaman için, bu adamı sana kakalamışlar resmen. Anasının yanına geri postala, evlenmek için evlenme bir daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…