Evlilikte bütçe yönetimi nasıl olmalı

toplandınızmı nasıl dı ortam? daha da önemlisi siz nasılsınız?
Toplandık karşılıklı eğriler doğrular tartışıldı, 1 yıldır ilk kez böyle bir şey yaptık. Keşke daha önce olsaydı, geçmişte yapmadığım şeyleri yapıp bir de böyle deneyeceğim.. en azından elimden geleni yapmış olmanın iç rahatlığı olsun içimde diye. Onun dışında eşimin psikolojisi ciddi manada bozuk bunu yeni yeni daha iyi fark ediyorum. Halen ağlıyor babasının vefatının üzerinden 3 ay geçmesine rağmen.. konuşma kapanırken ben annemi yalnız bırakamam en azından bu dönem dedi,kabul ediyorsan dedi biraz da rest yani.. kayinvalidem değil ama eşimde bitiyor biraz. Karşılıklı özürler dilendi, 3 kişilik hayat başladı yani konudan bağımsız olarak ,saldım. Karşılıklı seffaf olup ortak hesap kullanma sözü verdik gibi bir şey oldu ve geçmiş konuları sürekli açıp can sikmayacakmisiz vs vs

Esimle tanismamizla evlenmemiz 3,5 ay icinde oldu
Tanidik birilerinin vesilesiyle konustuk, gorustuk, anlastik, evlendik
Suan 5 yil 4 ay oldu 2 cocugumuz var
Evliligimizde sorun cikaran genelde ben oluyorum sorun derken hamilelik lohusalik gunlerinden bahsediyorum.
Esiminde hali hazirda bir dairesi benimde dairem vardi ( kendimize ait) yani sartlar esitti
2 sini sattik triplex villa aldik
Bunlari soylerken yanlis anlasilmasin hava atmak icin demiyorum. Yani 3 ayda evlenilirmi falan demis cogu kisi oyuzden belirttim.
Evlenirken ben 29 esim 35 yasindaydi.
Sizde sanki hala olgunlasmamis oturmamis biseler var

Kayinvalide size mi taşındı simdi?

Hakkınızda hayırlısı olsun

Ben sizin neden evlendiginizi anlayamadim
Siz calisirken biriyle tanistirilip konusup.gorusseniz birbirinize uysaniz ok 3 ayda olur 3 haftada ama siz yangin mal.kacirir gibi niye hemen acele acele evlendiniz
Oyle ask evliligi falanda degil
sizinki bi kacismiydi acaba?
size boyle konusmasina izin vermeyin lutfen sinirlarinizi cizin
E burda senin kârina bi durum yokki
Adam.kendi calmis sazi sizde kabul etmisiniz
Skntili adamin skntili annesiyle yasamak cok zor olacak sizin icin

Allah yardimciniz olsun
Bu surecte cocuk yapmayin
Baktiniz olmuyo zorlamanin bi anlami yok sizin vaktinize yazik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…