Evlilik yıldönümü tartışması !Sizce ne yapmaliyim ?

Öyle yapmayi dsnüyrm zaten canm beni anladin icin tesekkurler

Yok 1.5 aydır ailesini görmemiş de falan filan.
Adam oraya ailesini görmeye falan gitmiyor.Aklınca kendi ailesinin önemini vurguluyor, erkek tarafının baskınlığını ortaya koyuyor, sizi oraya götürüp hizmet etmesi gereken gelin yapıyor kendi ava gidiyor.bizimki de kahveye giderdi aynı hesap.
Gitmeyin ya senede 2-3 kere bayramda gidin yeter.Ya da çocukları da alsın ziyaret ettirsin siz de kafa dinleyin bir kaç gün.

İki çok yakın 9 aylık bir dönem , iki bebek ve yaşları çok yakın. Lohusalıktan yeni çıkmışsınız.
En çok bunlara takıldım.

Elbette ki sizinde rahatlamaya , yıldönümünüzü sürprizle geçirmeye hakkınız var.
Eşiniz çok büyük haksızlık yapmış. Sizi kırmamalıydı.

Annesini aramamalısınız. Sadece bunu diyebiliyorum.
Bir yakınınız varsa çağırın beraber avm ye v.s gidin. Rahatlarsınız biraz

Annesi babası değil olay, öyle olsa ava gitmez, oraya gidip onun ana babasını sen daha çok görüyorsun, babası zaten kahveye gidiyormus, les gibi sigara kokup geliyo muhtemelen, e bebek var evde nasıl oluyo

Zaten önümüz kış el kadar bebelerle köye taşınıp durma, ev sobalı ise al sana hastalık, çocuklar hasta oldu mu anne babanın saftı kayıyo, ne uyku ne yemek çocuk iyileşene kadar sen sürünüyosun

Cocuklarimi vedmem düsürüyolar zaten dogum yaptigimdada 1 yasndki oglmu zorla köye gtrmek istemislerdi vermedim diye kavga ettik tartstik ailesiyle bakamazlar yaslilar.
Evet ben aileme dskünm diye kendi olmadi halde öyle gstermeye calisiyor

Aramadim zaten onlarin da huzurunu bzmak istemedim soncta onlsrun bi sucu yokki aradi smdi acmadim.
Annemler var dycem alsnlar benide

Evde yemeklikte yokmuş siz ne yapacaksınız çoluk çocuk, hiç mi düşünmedi adam, emziriyosun sanırım acıkırsın, 2 bebek var evde, anası babası kaçmıyor ya

Onu kast ettim ama acindiriysn dedi arkdslar düsnmez o anca kendni dsnür

Hastaydi zaten gecen hafta pazar hastanelerdeydik ne desem boş anlamiyor malesef

Bu kadar rahatsızsan gemileri yakıcaksın düzelirse dönersin sonuçta bize basit gelsede sana göre değil (bencede basit bir konu değil)

Ac canim iste bence inada bindirme hem belki onemli bisey var bi ac soguk ama laf sokmadan konus derim bence bakalim ne dicek
Acmadim 1 kere aradi zaten kesin geliyorum hazrlan falanmi diycekti blmyrm hevesimde kalmadi zaten naparsa yapsin

Bu kadar rahatsızsan gemileri yakıcaksın düzelirse dönersin sonuçta bize basit gelsede sana göre değil (bencede basit bir konu değil)

Byle devam ederse yakicam o gemileri zaten de sabirm tüknmeye basladi fazlasiyka tükettiler bakalm nekdr daha gidcek byle

Bende son cümlelerinizi dedim fakat konu sahibesi
Annemlere gidersem özür dilemeden gelmem diyor
Havası değişmesi ve tüm gün sana muhtaçtım seni bekledim havası vermesin diye demiştim bende aynen

Onu kast ettim ama acindiriysn dedi arkdslar düsnmez o anca kendni dsnür

Acındırıyosan iki kap aş yollasınlar, bizim market 200 metre uzakta ben 1 çocukla çıkamıyorum bazen, asansör bozuk oluyo kucağıma alsam aldıklarımı nasıl taşıcam bebek arabasını alsam içinde durmak istemiyo, sende bir de iki tane, evet aileni ararsın ya da konu komşudan rica edersin gider markete alır gelir ama neden yardım isteyesin bu konuda, ne dicen hem kocam beni iki çocukla tam takır evde bıraktı bize bi alışveriş yapın mı

Bende son cümlelerinizi dedim fakat konu sahibesi
Annemlere gidersem özür dilemeden gelmem diyor
Havası değişmesi ve tüm gün sana muhtaçtım seni bekledim havası vermesin diye demiştim bende aynen

O inatsa bende inadim malesef bakalm suanlik daha evdeyim brazdan gtmeyi dsnüyrm

Byle devam ederse yakicam o gemileri zaten de sabirm tüknmeye basladi fazlasiyka tükettiler bakalm nekdr daha gidcek byle

Kalk annene git çocukları al, annecim seni özledim canım köye gitmek istemedi de.
Annene bahsetme yıl dönümüydü bilmem neydi.Gelsin evde bulamasın. Olaylar gelişsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…