Evlilik yıldönümü tartışması !Sizce ne yapmaliyim ?

Evet inat ettigimi kabul ediyorum kesinlikle inkar etmiyorum ama köye kisin daha ck gidiyoruz zaten gezemedimz icin kòye eve gidiyorz anlatmk istedm buydu ben arayp ona hc bsey dmdm ki sadce cekti gtti ben btun sinirmi burda yasiyorum o bseyn farknda bile degl
He iste sorun bu adam bir seyin farkinda degil!Iki kucuk cocuga yalniz bakan sizsiniz.Adam duz mantik calisip eve gelip koye cikmak hayati bu.Ama o eskidendi artik iki küçük cocugunuz var bunu mecbur kabul edecek yoksa kendi tek basina koye gidip durur.O da anlayacak cocuklarin duzeni bozulacak,hastalik olacak zaten o bikacak ayda bir cikalim zor oluyor diyecek.O her tek gittiginde ki gider ailesi sonuçta siz boyle magduriyet bolgesinde gibi mi kalacaksiniz?Mecbur yapacak onceden alisverisi ya da para birakacak disaridan yemek getirtin diye.Bakin sakin olun ve esiniz olmadan da hayatin devam ettigini ona kanitlayin ki kendisi size dahil olmaya çalışsın...

Elinde iki küçük çocukla ayda bir bile gitmek zorunda değil. İster hasta olsunlar ister olmasınlar.
Eğer kocasının derdi gerçekten anne baba olsaydı ava gitmezdi.
Kadın temizlikle yemekle uğraşıyor. Kb.yok. Koca yok. Kv.duyarsız.

Sorumluluklarını kadınlara yüklemek " anne baba " görmek değildir.
Görmek istiyorsan o evden hiç çıkmayacaksın.

X