Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Gerçekten yok ozaman susturmak biliyorsun demek için bunu yapiyor

Unutuyorum farkındayım kendim .Arkadaşımla konuştuğum konunun sonu bazen telefonda kendini taninatan kişinin ismini hatırlayamıyorum
Bu konuda da şiddet gördüğünden bahsetmişti hatırladım ama destek siteme kısmını hatırlayamıyorum

not al şimdi soracaklarını ben bazen öyle yapıyorum

Ben arama kayitlarina asla takilmazdim diyecektim ki...Bu mesajinizi gordum. Etrafina cok rahat yalan soyleyen birinin aciklamalarina neden inanilsin ki? Gerci sadece bu bile bir ayrilik sebebi. Nefret ederim kendini kurtarmak icin isine gelmeyen durumlarda direkt yalana basvuranlardan...

Basit yalanlar bunlar ama gereksiz sonuçta.

Basit yalanlar bunlar ama gereksiz sonuçta.

Daha kotu degil mi? Basit konularda yalan soyleyenler, daha buyuk durumlarda neden yalan soylemesin? Bunu goremiyorsaniz da sevgilinizin iyi bir manipulator olduguna emin olurum. Yalan cok cirkin bir sey, buyugu kucugu olmaz.

Daha kotu degil mi? Basit konularda yalan soyleyenler, daha buyuk durumlarda neden yalan soylemesin? Bunu goremiyorsaniz da sevgilinizin iyi bir manipulator olduguna emin olurum. Yalan cok cirkin bir sey, buyugu kucugu olmaz.
Haklısınız bu nedenle de şüpheleniyorum.
Ev arkadaşımın cok fazla aldatilmasi ve kk da ki aldatılma konularını da görünce paranoyak oldum resmen

Adam bana da tam usta bir manipülatör gibi geldi :/ ayrıca konunun neresinden tutsan bir sakatlık var . 15 yaş büyük çocuklu dul kadın evlenmek üzere olan bir erkeğin nasıl arkadaşı olabiliyor

4 defa arayacak kadar çok samimiler diyelim. Sizi de bir tanıştırmış olurdu mutlaka., normal bir durum olsa. Çocuklu kadınla bekarlar arkadaş olmuyor genelde çocuklu çocuklu bekar bekarla arkadaş olur. Nişanlınızın çocuklu kadınla dertleşecek hali de yok sonuçta.

Hala kafam karmakarışık konuşacağım ama kiminle hangi sıralamayla bilmiyorum kendisi en yakın arkadaşı ve kadinla konuşmayı düşünüyorum
Önce kadınla konuş bence . Dediğim gibi blöfünü yap kadına yem at .. bakalım ne diyecek nasıl tepki verecek . Herşey açığa çıkar zaten o noktada . Sonra nişanlınla konuş böyle böyle diye . Hatta kadınla konuşurken ses kaydı al ki daha fazla inkar edemesin nişanlın (usta manipülatör) bu ikisiyle konuştuktan sonra en yakın arkadaşa gerek kalmaz bence . Konu sahibi bir de bu adamdan gerçekten ayrılmak istemiyorsan bu konuları hiç eşeleme . Hangisi seni daha çok üzer terazinin kefelerine koyup kıyasladığında hangisi daha yıpratıcı ? İyice düşün ölç biç . Ayrılmak ya da devam etmek zorunda değilsin aynı kişiyle . Ama henüz evlenmemişsiniz. Bu noktadan sonra karaktersiz biriyle evlenip boşanmak daha zor olur .

Bende bunu anlayamıyorum . Evlenmek üzere olan bir adamın kendinden 15 yaş büyük çocuklu bir lafınla arkadaş olması ya da yardımlaşması ne derece normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…