Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

bende sizinle aynı fikirdeyim. fazlasıyla güvensizim eşime ve bu güvensizlik kendime zarar vermeye başladı.
bir şey varsa er geç ortaya çıkar o da sonuclarına katlanmak zorunda kalır ne diyebilirim ne yapabilirim ki başka
paranoyaklık had safhadaydı bende bazı şeyler yuzunden ama artık gerçekten akışa direnmiyorum
güvensizliğinizin mutlaka içinizde bir yerde bir sebebi vardır, imkanınız elveriyorsa psikolog destegi alabilirsiniz. youtube ücretsiz meditasyon videoları var. Psikolog Tülay Kök diye aratın, kendisinin birçok konuda videosu var.
birşey yokken sürekli eşinize güvensiz davranmanız onu sizden uzaklaştırır ve korktugunuz sonuca iter, lütfen silkelenin bu düşüncelerden kurtulun

güvensizliğinizin mutlaka içinizde bir yerde bir sebebi vardır, imkanınız elveriyorsa psikolog destegi alabilirsiniz. youtube ücretsiz meditasyon videoları var. Psikolog Tülay Kök diye aratın, kendisinin birçok konuda videosu var.
birşey yokken sürekli eşinize güvensiz davranmanız onu sizden uzaklaştırır ve korktugunuz sonuca iter, lütfen silkelenin bu düşüncelerden kurtulun
Çok haklısınız defalarca bu konu yüzünden ayrılma raddesine geldik . Boşanmayı düşündük kaç kez . Yaşadığım önceki ilişkiler sanırım başka açıklama getiremiyorum . Eşim de alttan alan bir tip değil . Psikolog desteği olabilir bilmiyorum kendi kendime halletmedikçe kendime dur diyemedikçe bu evlilik bitişe doğru hoşla gidiyor . Sanki bir şey yakalasam çok mutlu olacakmışım gibi . Siz nasıl kendinize engel olabiliyorsunuz mesela bu konuda bana önerebileceğiniz şeyler var mı ? Somut ,denenmiş her yönteme açığım . Mesela çok şüphelendiğiniz durumlar oldumu ya da oluyor mu ?

Önümde zaman olsa gözlemledim.Ama tarih alacaktık haftaya ve bu tarih Kasım sonu gibi olacakti.Kaybetmekten tabi ki korkuyorum ama evlenip ayrılmak daha yıpratıcı olur benim için.

Davranışları ilk başladığımız zaman gibi değil.Yani o başlangıçtaki yoğun ilgi alaka azaldı ama kötü davranıyor ilgisiz diyemem.
Bir sadakatsizlik sezmedim.Yalanini yakalamadim ama etrafına çok rahat yalan söyleyebilen biri
Bak bu somut bir durum işte etrafına çok rahatlıkla söylüyorsa evet ben de güvenmem o kişiye..Çünkü sana da söyler.
Direkt soğurum.
Yoksa birini 4 kere aradı diye de aldatılmaktan şüphelenmek bana sağlıklı gelmemişti.

Çok haklısınız defalarca bu konu yüzünden ayrılma raddesine geldik . Boşanmayı düşündük kaç kez . Yaşadığım önceki ilişkiler sanırım başka açıklama getiremiyorum . Eşim de alttan alan bir tip değil . Psikolog desteği olabilir bilmiyorum kendi kendime halletmedikçe kendime dur diyemedikçe bu evlilik bitişe doğru hoşla gidiyor . Sanki bir şey yakalasam çok mutlu olacakmışım gibi . Siz nasıl kendinize engel olabiliyorsunuz mesela bu konuda bana önerebileceğiniz şeyler var mı ? Somut ,denenmiş her yönteme açığım . Mesela çok şüphelendiğiniz durumlar oldumu ya da oluyor mu ?
anladım, zor bir durum inşallah atlatırsınız. benim eşimden bu konuda bir şüphem hiç olmadı, o yuzden kendimden nasıl örnek verebilirim bulamadım. onu çok iyi tanıyorum, böyle bişeyi en temel olarak dini inancından dolayı ondan asla beklemem, yaparsa da gelir söyler vicdanen bunu içinde tutamaz.
naçizane şöyle bir tavsiyem olabilir, çevrenizdeki mutlu ilişkileri gözlemleyin, aile büyüğünüz olabilir ya da arkadas cevrenizden olabilir mutlaka mutlu ilişki sürdüren çiftler vardır, onları gözlemleyin onlarla birlikte ailecek vakit geçirin. ben pozitif enerjiye çok inanırım. Zestcoaching diye bir site var, ordaki hayalinizdeki ilişkiye ulaşın programındaki uygulamaları yapmıştım bundan 9 yıl önce ve sonrasında o donemki güven vermeyen erkek arkadasımdan ayrılmıs suanki eşimle tanısmıstım. bu tarz olumlama üzerine kitaplar da var. iş sizde bitiyor, önce mutlu bir ilişki sürdüreceğinize inanın

Kimse eskortla instagramda ekleşip birbirine yorum yazmaz ya sanmıyorum. Fb olabilir belki. Ama içimden bir ses duygusal bir şeyler var diyor en azından adam açısından.
bilemedim fuckbuddyler ekleşebilir işte. yorum da atar. bilemedim duygusal da bir şey oalbilir ama soru sahibi de soru soramamış ki.

Takipteyim konuyu hiç bişey anlamadım ne olmuş özetleyen varmi
*** GUNCELLEME 2
Topluca cevap vereyim.Bazi kişiler çok üzerime gelmiş inanmak istiyorsun görmek istemiyorsun diye.O karakterde birisi değilim .O an kal geldi sanki.Inandim demiyorum soramadım.Ayrica telefonunu kurcaladim demek istemedim acik acik.Mantiksiz şeyler olduğunun farkındayım.Gece hiç uyumadım düşünmekten. Bir şey varsa bitirmeye hazırım.Ekle tutulur bir şey arama nedenim emin olmadan bitirirsem içimde birseyler kalacak acaba diyeceğim. O yüzden emin olmaya çalışıyorum. Bu akşam sorgular şekilde nerde nasıl tanıştın,ne alaka O yaşta ki kadın arkadaşın diye soracağım. Tarihleri özellikle soracağım ve ne cevap alsam tatmin olmayacağım.O yüzden kadını aramayı teklif edeceğim yada inanmış gibi yapıp kendim arayacağım. Kadından bir şey çıkmazsa en yakın arkadaşıyla görüşeceğim.
Sonrasında yine güncelleme yaparım.

*** GUNCELLEME
Biraz geç buluştuk ancak döndüm eve.
Arama kaydını silmemis bu arada,benim gözümden kaçmış.
Normal konuşurken sakin bir şekilde xxx kim diye sordum. Üniversite zamanından arkadaşım dedi.Arana kaydında gördüm bir de fotoğrafına yorum yapmış isme aşina değilim merak ettim dedim. Aradim bi ara bir kac kez ama denk gelip konusamadik dedi.Arama kaydında deyince instagram sanmış.Aciklama yaptı bizden 15 yaş büyük işte evlenip boşanmış çocuğu var.Arama sebebi bizim desteğe ihtiyacımız olan bir konuda yardımcı olmasını istemekmis.Burada ben tamam dedim geçtim ama hatırlayamadım.
Sonra normal biraz muhabbet ettikten sonra tekrar konu açıldı.Sevgilim beni kıskanıyor muhabbeti yaptı.Ne alakası var dedim merak ettim sadece arama kaydında görünce yorum da yapmış ben destek konusunu hatırlamıyorum.
Daha önce de söylemiştim sana acaba yardımcı olabilir mi diye dedi ama ben hatırlayamıyorum tam olarak.Daha önce de WhatsApp konuşmasını görüp sormuştun bu kişiyi dedi.Tek hatırladığım bahsetmişti bi ara eşi hamileyken dövmüş bunu boşanmış diye dedi.

Sorarken özellikle elim göğsündeydiki strese girip kalp atışı hızlanacak mi vs diye. Hali tavrı çok rahat normaldi.Onun dışında tarihler ne alaka diye sormayı ne yazık ki unuttum o an stresten.

Durum bu şekilde. Ne düşünsem bilemedim. Ne tam anlamıyla ikna oldum diyebiliyoru,ne de olmadım.En saçma ayrıntıya kadar anlattım ki gözümden kaçan size garip gelen bir şey olursa fikir verirsiniz diye.

Sorup merak edenlere yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Merhaba,
Bu konuyu açmak için üye oldum.
Konu benim için çok önemli çünkü haftaya nikah tarihi alacağız.İkimizde aynı yaştayız 1,5 yıllık sevgililik dönemi sonrasında bir kaç önce nişanlandık.
Sorun şu ki geçen geçen gün bi garip hisle telefonuna bakma ihtiyacı hissettim.En basindan beri telefonlarımız ortadır şifrelerimizi biliriz.Arama kaydında bir kadın ismi dikkatimi çekti.Arama saati ve tarih... Biz nikah tarihine karar verdikten 1 yada gün sonrası akşam 11 gibi aramış fakat cevap vermemiş karşı taraf.Sonra önceki aramalara baktığımda 4 kez aradığını fakat karşı tarafın cevap vermediğini gördüm. Can sıkıcı nokta nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi konuştuğumuz günün sonrası olması.Ertesi gün ise arama kayıtları silinmişti. WhatsApp instagram vs yazmışma hiç bir şey bulamadım. Normalde kız arkadaşlarını bilirim bahseder şuradan buradan diye bu kişinin hiç adı geçmedi.Ama sonra hatırladım ki daha önce de arama kaydında görmüştüm.

Numarayı aldım telefonuma kaydettim.Şimdi ben nasıl emin olabilirim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Kadini arasam bir şey söyler mi,ona haber verir mi,kendisine sorsam varsa da oldu diyecek hali yok sonuna kadar inkar eder.Kadini hiç bir şekilde suçlamam hem telefonları açmamış hemde bana sadakat duyması gereken kişi nişanlım.Bir şey varsa çok net bir şekilde bitireceğim.
Acilen bi çözüm bulmam lazım ki nikah tarihi almaya gitmeden bitireyim yada kafam rahat devam edeyim.
Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim beynim durdu resmen napayim ben.

Konu sahibi hatırlamıyorum diyorsun ya başka şeyleri hatırlıyor musun bu mesajım çok önemli bence çünkü manipüle ediliyordu muhtemelen biz öyle demedik ben sana demiştim unutmuşsun demek manipüle edilmektir.eger unutmuyorsan yok ya demedin yo öyle bişey geçmedi ama ben biliyorum diyorsan manipüle ediliyordu dur.adam başkasına rahat yalan söylüyorsa sana da soyluyordur çok sakinsin hemen arkasından kadını arasaydin keşke o ne cevap vercek zaman geçmiş bahsetmiş mesaj atmış olabilir neden zamanın da aramadın aramadiysan gerçekten başka şeyler unutuyor musun sorgula bunu.
En yakınına sor arkadaşına ailene
Bana öyle geliyor ki yalanları ile manipüle etmiş adam seni o yüzden susup bişey diyemiyorsun bu suskunluk ondan

Öncelikle merhaba, yıllardır siteyi takip ediyorum. Konunuzu görünce yorum yapabilmek için hemen üyelik aldım lakin mail adresimin bir rakamını eksik yazdığımdan bir türlü aktivasyon sağlayıp yazamadım, sonrasında zaten konuşulmuş konu.

Şahsi fikrim balık kaçmış maalesef bu saatten sonra, eğer ki birşeyler varsa aralarında öğrenemezsiniz. Nişanlınızın yanından ayrılır ayrılmaz haber verilmiş, dikkat et vs telkinlerde bulunulmuştur. O yüzden kadını aramak, konuşturmak gibi şeyler işe yaramayacak bence.

Ben beyefendinin dediklerini inandırıcı bulmadım. Sizin de konuşma şeklinizi hatalı buldum. Yeterince sertlik ve kararlılıkla olmamışsınız. Sorulması gereken önemli soruları da sormamışsınız ( neden habire arandığı, üstelik önemli tarihlerde gibi ). Adam birşeyler gevelemiş, sonrasında da zaten sana söylemiştim, sen zaten önceden mesajını görüp sormuştun gibi cümlelerle aklınızı bir güzel karıştırmış. Bayağı manipüle etmiş sizi. Birde biraz sıkıntım var demişsiniz ama insan mesajını görüp sorduğu kadını unutmaz sanki kolay kolay.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben olsam bırakın evlilik tarihi almayı, evliliği bile epey ertelerdim. Nişanlınız bana güven vermedi açıkçası açıklamalarıyla.
Kesinlikle. Kadın aranmalıydı. Bana da güven vermedi aksine dul kadınla birşeyler yaşadığı kanısına vardım. Belkide ara ara yaşadığınız şehirdedir nişanlınız ondan aramıştır. Bundan sonra öğrenemez. He belki nişanlınız arar kadını sesi dışarıya verir konuşmalardan anlarsınız.

Kesinlikle. Kadın aranmalıydı. Bana da güven vermedi aksine dul kadınla birşeyler yaşadığı kanısına vardım. Belkide ara ara yaşadığınız şehirdedir nişanlınız ondan aramıştır. Bundan sonra öğrenemez. He belki nişanlınız arar kadını sesi dışarıya verir konuşmalardan anlarsınız.
Of of gerçekten adam profosyonel ya kadını susturmus durdurmuş kadın akıllı olsa bile tanımıyorum çünkü manipüle edildiği için susmuş farkına var tatlım bu adam manipüle ediyor seni.aldatiyorsa kendi aldansin kokusu çıkar elbet tarih almak falan fazla bu adama

anladım, zor bir durum inşallah atlatırsınız. benim eşimden bu konuda bir şüphem hiç olmadı, o yuzden kendimden nasıl örnek verebilirim bulamadım. onu çok iyi tanıyorum, böyle bişeyi en temel olarak dini inancından dolayı ondan asla beklemem, yaparsa da gelir söyler vicdanen bunu içinde tutamaz.
naçizane şöyle bir tavsiyem olabilir, çevrenizdeki mutlu ilişkileri gözlemleyin, aile büyüğünüz olabilir ya da arkadas cevrenizden olabilir mutlaka mutlu ilişki sürdüren çiftler vardır, onları gözlemleyin onlarla birlikte ailecek vakit geçirin. ben pozitif enerjiye çok inanırım. Zestcoaching diye bir site var, ordaki hayalinizdeki ilişkiye ulaşın programındaki uygulamaları yapmıştım bundan 9 yıl önce ve sonrasında o donemki güven vermeyen erkek arkadasımdan ayrılmıs suanki eşimle tanısmıstım. bu tarz olumlama üzerine kitaplar da var. iş sizde bitiyor, önce mutlu bir ilişki sürdüreceğinize inanın
çok teşekkür ederim siteye mutlaka bakacagım ❤

Of of gerçekten adam profosyonel ya kadını susturmus durdurmuş kadın akıllı olsa bile tanımıyorum çünkü manipüle edildiği için susmuş farkına var tatlım bu adam manipüle ediyor seni.aldatiyorsa kendi aldansin kokusu çıkar elbet tarih almak falan fazla bu adama
kadın işte fuckbuddy mi eskort mu neyse o işte 15 yaş büyük üniversiteli arkadaş mı olur? erkekleri çok hafife alıyorsunuz bu erkek milleti iki harfli için dağları deler yaşa taşa bakmaz. soru sahibine bunu anlatamadım. adam da manipülatörün kralı, bizimkine soru sordurtmamış bile. bunlar bi de evlenecek çatır çatır hesap sorması gerekirken kal gelmiş.

soru sahibi resmiyeti kal gelmeyi geç. aç telefonu çatır çatır hesap sor sen ne ayaksın de.

en başından kadının eskort veya fuckbuddy olduğunu dedim kimse inanmadı takip edin bu konuyu. tam eskort/fuckbuddy profili bu kadın:
1-15 yaş büyük
2-çocuğu var
3-sadece adam aradığında iletişime geçiyorlar. hangi eskort müşterisini arasın. müşteri arar demi bir ürün almak için.
4-stres anında ve her büyük adımda bir alışkanlık haline getirmiş bu ablayı. kimi de pavyonda kutlar nişanını aynı hesap.

Ya benim salaklığım tuttu.Savunuyorum olarak algılanmasın konu b3n sadece kim neden aradın dedim destek konusunu söyledi işte üniversite okuduğum şehirden çocuklu kadın dedi.Ama denk gelip konuşamadık dedi.Sonra ben salak konuyu kapattım başka şeyler konuştuk. Bı ara kendisi dedi sevgilim beni kıskanıyor öyle tekrar açılınca kıskançlık değil merak ettim dedim hiç söylemedin bana bu destek konusunu o da şöyle şöyle konuşmuştuk dedi.Iste hamileyken kocası.dovmus muhabbetini söyledi onu hatırladım o deyince ama destek konusu yok

kadın işte fuckbuddy mi eskort mu neyse o işte 15 yaş büyük üniversiteli arkadaş mı olur? erkekleri çok hafife alıyorsunuz bu erkek milleti iki harfli için dağları deler yaşa taşa bakmaz. soru sahibine bunu anlatamadım. adam da manipülatörün kralı, bizimkine soru sordurtmamış bile. bunlar bi de evlenecek çatır çatır hesap sorması gerekirken kal gelmiş.

soru sahibi resmiyeti kal gelmeyi geç. aç telefonu çatır çatır hesap sor sen ne ayaksın de
İşteyim akşam görüşeceğim tekrar

İşteyim akşam görüşeceğim tekrar
en başından kadının eskort veya fuckbuddy olduğunu dedim kimse inanmadı takip edin bu konuyu. tam eskort/fuckbuddy profili bu kadın:
1-15 yaş büyük
2-çocuğu var
3-sadece adam aradığında iletişime geçiyorlar. hangi eskort müşterisini arasın. müşteri arar demi bir ürün almak için.
4-stres anında ve her büyük adımda bir alışkanlık haline getirmiş bu ablayı. kimi de pavyonda kutlar nişanını aynı hesap.

soru sahibi resmiyeti kal gelmeyi geç. aç telefonu çatır çatır hesap sor sen ne ayaksın de.

1-15 yaş büyük
2-çocuğu var
sizin gibi açık sözlü dost lazım bana da en acilinden 🤣

Teşekkürler arkadasin suskunluğu manipüle edilmesinden unutmuyor bence unutuyormus gibi adam bahsediyor yalancı olduğu için caktirmiyor
Suskunluğum kal gelmesinden.Unutkanlik son zamanlarda fazla var.Onunla ilgili konular değil.Mesela arkadaşım bir konu anlatıyor sonunu hatırlamıyorum. Birseye bakmak için telefonu elime alıyorum işimi unutmuşum.Birisi telefonda kendini tanıtıyor kapattığımda ismi unutmuş olabiliyorum

X