Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

güvensizliğinizin mutlaka içinizde bir yerde bir sebebi vardır, imkanınız elveriyorsa psikolog destegi alabilirsiniz. youtube ücretsiz meditasyon videoları var. Psikolog Tülay Kök diye aratın, kendisinin birçok konuda videosu var.
birşey yokken sürekli eşinize güvensiz davranmanız onu sizden uzaklaştırır ve korktugunuz sonuca iter, lütfen silkelenin bu düşüncelerden kurtulun

Çok haklısınız defalarca bu konu yüzünden ayrılma raddesine geldik . Boşanmayı düşündük kaç kez . Yaşadığım önceki ilişkiler sanırım başka açıklama getiremiyorum . Eşim de alttan alan bir tip değil . Psikolog desteği olabilir bilmiyorum kendi kendime halletmedikçe kendime dur diyemedikçe bu evlilik bitişe doğru hoşla gidiyor . Sanki bir şey yakalasam çok mutlu olacakmışım gibi . Siz nasıl kendinize engel olabiliyorsunuz mesela bu konuda bana önerebileceğiniz şeyler var mı ? Somut ,denenmiş her yönteme açığım . Mesela çok şüphelendiğiniz durumlar oldumu ya da oluyor mu ?

Bak bu somut bir durum işte etrafına çok rahatlıkla söylüyorsa evet ben de güvenmem o kişiye..Çünkü sana da söyler.
Direkt soğurum.
Yoksa birini 4 kere aradı diye de aldatılmaktan şüphelenmek bana sağlıklı gelmemişti.

anladım, zor bir durum inşallah atlatırsınız. benim eşimden bu konuda bir şüphem hiç olmadı, o yuzden kendimden nasıl örnek verebilirim bulamadım. onu çok iyi tanıyorum, böyle bişeyi en temel olarak dini inancından dolayı ondan asla beklemem, yaparsa da gelir söyler vicdanen bunu içinde tutamaz.
naçizane şöyle bir tavsiyem olabilir, çevrenizdeki mutlu ilişkileri gözlemleyin, aile büyüğünüz olabilir ya da arkadas cevrenizden olabilir mutlaka mutlu ilişki sürdüren çiftler vardır, onları gözlemleyin onlarla birlikte ailecek vakit geçirin. ben pozitif enerjiye çok inanırım. Zestcoaching diye bir site var, ordaki hayalinizdeki ilişkiye ulaşın programındaki uygulamaları yapmıştım bundan 9 yıl önce ve sonrasında o donemki güven vermeyen erkek arkadasımdan ayrılmıs suanki eşimle tanısmıstım. bu tarz olumlama üzerine kitaplar da var. iş sizde bitiyor, önce mutlu bir ilişki sürdüreceğinize inanın

Kimse eskortla instagramda ekleşip birbirine yorum yazmaz ya sanmıyorum. Fb olabilir belki. Ama içimden bir ses duygusal bir şeyler var diyor en azından adam açısından.
bilemedim fuckbuddyler ekleşebilir işte. yorum da atar. bilemedim duygusal da bir şey oalbilir ama soru sahibi de soru soramamış ki.

Takipteyim konuyu hiç bişey anlamadım ne olmuş özetleyen varmi

Konu sahibi hatırlamıyorum diyorsun ya başka şeyleri hatırlıyor musun bu mesajım çok önemli bence çünkü manipüle ediliyordu muhtemelen biz öyle demedik ben sana demiştim unutmuşsun demek manipüle edilmektir.eger unutmuyorsan yok ya demedin yo öyle bişey geçmedi ama ben biliyorum diyorsan manipüle ediliyordu dur.adam başkasına rahat yalan söylüyorsa sana da soyluyordur çok sakinsin hemen arkasından kadını arasaydin keşke o ne cevap vercek zaman geçmiş bahsetmiş mesaj atmış olabilir neden zamanın da aramadın aramadiysan gerçekten başka şeyler unutuyor musun sorgula bunu.
En yakınına sor arkadaşına ailene
Bana öyle geliyor ki yalanları ile manipüle etmiş adam seni o yüzden susup bişey diyemiyorsun bu suskunluk ondan

Kesinlikle. Kadın aranmalıydı. Bana da güven vermedi aksine dul kadınla birşeyler yaşadığı kanısına vardım. Belkide ara ara yaşadığınız şehirdedir nişanlınız ondan aramıştır. Bundan sonra öğrenemez. He belki nişanlınız arar kadını sesi dışarıya verir konuşmalardan anlarsınız.

Of of gerçekten adam profosyonel ya kadını susturmus durdurmuş kadın akıllı olsa bile tanımıyorum çünkü manipüle edildiği için susmuş farkına var tatlım bu adam manipüle ediyor seni.aldatiyorsa kendi aldansin kokusu çıkar elbet tarih almak falan fazla bu adama

çok teşekkür ederim siteye mutlaka bakacagım ❤

kadın işte fuckbuddy mi eskort mu neyse o işte 15 yaş büyük üniversiteli arkadaş mı olur? erkekleri çok hafife alıyorsunuz bu erkek milleti iki harfli için dağları deler yaşa taşa bakmaz. soru sahibine bunu anlatamadım. adam da manipülatörün kralı, bizimkine soru sordurtmamış bile. bunlar bi de evlenecek çatır çatır hesap sorması gerekirken kal gelmiş.

soru sahibi resmiyeti kal gelmeyi geç. aç telefonu çatır çatır hesap sor sen ne ayaksın de.

en başından kadının eskort veya fuckbuddy olduğunu dedim kimse inanmadı takip edin bu konuyu. tam eskort/fuckbuddy profili bu kadın:
1-15 yaş büyük
2-çocuğu var
3-sadece adam aradığında iletişime geçiyorlar. hangi eskort müşterisini arasın. müşteri arar demi bir ürün almak için.
4-stres anında ve her büyük adımda bir alışkanlık haline getirmiş bu ablayı. kimi de pavyonda kutlar nişanını aynı hesap.

Ya benim salaklığım tuttu.Savunuyorum olarak algılanmasın konu b3n sadece kim neden aradın dedim destek konusunu söyledi işte üniversite okuduğum şehirden çocuklu kadın dedi.Ama denk gelip konuşamadık dedi.Sonra ben salak konuyu kapattım başka şeyler konuştuk. Bı ara kendisi dedi sevgilim beni kıskanıyor öyle tekrar açılınca kıskançlık değil merak ettim dedim hiç söylemedin bana bu destek konusunu o da şöyle şöyle konuşmuştuk dedi.Iste hamileyken kocası.dovmus muhabbetini söyledi onu hatırladım o deyince ama destek konusu yok

İşteyim akşam görüşeceğim tekrar

İşteyim akşam görüşeceğim tekrar
en başından kadının eskort veya fuckbuddy olduğunu dedim kimse inanmadı takip edin bu konuyu. tam eskort/fuckbuddy profili bu kadın:
1-15 yaş büyük
2-çocuğu var
3-sadece adam aradığında iletişime geçiyorlar. hangi eskort müşterisini arasın. müşteri arar demi bir ürün almak için.
4-stres anında ve her büyük adımda bir alışkanlık haline getirmiş bu ablayı. kimi de pavyonda kutlar nişanını aynı hesap.

sizin gibi açık sözlü dost lazım bana da en acilinden

Teşekkürler arkadasin suskunluğu manipüle edilmesinden unutmuyor bence unutuyormus gibi adam bahsediyor yalancı olduğu için caktirmiyor
Suskunluğum kal gelmesinden.Unutkanlik son zamanlarda fazla var.Onunla ilgili konular değil.Mesela arkadaşım bir konu anlatıyor sonunu hatırlamıyorum. Birseye bakmak için telefonu elime alıyorum işimi unutmuşum.Birisi telefonda kendini tanıtıyor kapattığımda ismi unutmuş olabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…