Evlilik bitiyor mu?

Çocuk şuan istemiyorum. Eşim saygı duyuyor ama tabi ben korkunca böyle oldu. Ben doktora ilk gittim ilki çok kabaydı afedersiniz lap diye parmağını vajinama sokunca ağlayarak eve döndüm sonra diğer doktorum daha iyidi orada biraz alıştım ama işte yapmayınca uzun süre acıyor hemde çok

Evet duymuştum ama bunların yan etkileri var mı ben bide çok paniğim yine kalırım diye korkuyorum ya
hamile kalmak bu kadar korkunç bişey değil :) ben bunun için aylardır uğarşıyorum dünyanın en gzüzel şeyi hazır değilsindir o ayrı tabi ama hamile kalma korkunla kocanı yatağından soğuttuğunu bil ve bu adam ne kadar da sevse ihtiyaçları var başka yerde arar çeki düzen ver kendine

Demek ki sizin eliniz yatıyor bu işlere belirttiğim gibi ben hep beceriksizdim ama bazende kimler kimler yapıyor diyorum

Yemek olayını belki kursa giderek çözebilirsiniz. Çalışmıyorsanız evde her gün yemek denemeleri yapın ki eliniz alışsın. Cinsellik korkunuz sanırım psikolojik. Cinsel terapi veren bir psikologa gidin sadece kadın doğum uzmanı sorunu çözmez. Evet eşiniz gerçekten sabırlıymış ama sizin bir an önce çözüm bulmanız gerekiyor. Bunlar evliliği bitiren ama çözümü olan sorunlar. 11 ay uzun bir süre. En azından eşinize bir şeyler istediğinizi söyleyin size destek olur. Aksi durumda eşiniz sizden uzaklaşır maalesef.

Geçen gün yine denemek istedi fakat acıdan ölüyorum artık kimsenin de ilk gece süper geçti laflarına pek inanmıyorum ben canımm çıkıyor sanıyordum
Kimsenin ilk gecesi Süper olmaz bence uyduruyorlar ama sizinde canınız fazla tatlı eşinizi seviyorsanız kendinizi torpuleyin birazcık adam haklı yürümez böyle eşim 3 haftadır bıraktı ama duvara tırmanacak nerdeyse eşin iyi dayanıyor başkasına da gitmiyor bı zahmet sende kendinden ödün ver adam napsin daha

Eminim ki güzeldir Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın ama herkese hazır olduğunda versin inşallah. ben hazır değilim.

Demek ki sizin eliniz yatıyor bu işlere belirttiğim gibi ben hep beceriksizdim ama bazende kimler kimler yapıyor diyorum
arkadaslarin dedigi gibi kaliteli pirinc kulan, ac bi video adim adim aynisini uygula yani olmamasi imkansiz gibi bir sey. Birde biraz kendine güven lütfen :) ben 26 yasimda ilk defa yemek yapmaya basladim öyle elim yatkin falan degil herseyi gram gram tariflere göre yapiyorum sende yaparsin

pilavin sirri tencere ve aldigin pirinc.
benim tencere setim 900 Euroluk ve baya kaliteli ama icinde pilav yapinca lapa lapa oluyor yenmiyor.
ben agir, genis bir döküm tencere aldim- ve asla tosya pirinci kullanmiyorum artik.
basmati princini yikiyorum (bir su bardagi)- ayni zamanda bir yemek kasigi tereyag ve bir yemek kasigi sivi yagi eritiyorum ve yag kizmadan pirincleri icine atiyorum iki karistirip üstüne fokurduyan 2 su bardagi suyu döküp tuzunu ayarlayip kapagini kapatiyorum. basmati pirinci kavrulmaz ve icinde cok cok cok az nisasta oldugu icin lapa lapa asla olmaz/olamaz. önemli olan pilavin yavas pismesi- ocagin alti en kisik ateste kalmasi lazim. pilav suyunu cekene kadar acma kapagini ve kepce vurma.
dedigim gibi tencere ve pirinc cok önemli.

cinsellik gercekden önemli- hamile kalma ihtimalinden korkup cinsellik yasamaman olacak is degil.
tonlarca korunma yöntemi var- sen niye dogum kontrol hapi kullanmiyorsun?
yakin zamanda bir psikologa gitsen iyi olur- bu durumu cözmek zorundasin malasef

Evet kendi de doktora git çöz artık şu sorunu diyor gittim ama uzun süre denemeyince kaldı yine

hap kullanmıyorum çünkü regl olamıyorum o zaman ve kilo alıyorum

Pirinc yıkamadan pilav mı olur pirinc 1-1.5 olcusu bu olcuyle yapsam asla tutturamam galıba

Evet kendi de doktora git çöz artık şu sorunu diyor gittim ama uzun süre denemeyince kaldı yine
Hangi branşta doktora gittiniz? Bunu şunun için soruyorum. Cinsel sorunlarda bildiğim kadarıyla eşleri birlikte çağırıyor psikolog. Çünkü ilişki iki kişilik. Belki eşine de bir takım ödevler verecektir. Siz bir an önce randevu alın çok uzatmayın. Ayrıca ara vermeyin. Ilişki olmasa bile tensel temas olsun. Korkunuzu yavaş yavaş yenersiniz.

doğru korunma yöneti için kadın doğumcuya gitmeni tavsiye ederim vajinusmus değilsin bence daha önce olmuş çünkü bi an önce uzman yardımı alman gerek
Evet oldu balayında canımın çıktığını hissettim. İlk başta daha çok korkuyordum ay of diyordum eşim daha girmedi bile diyordu pskolojikti bide sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…