Evlilik bitiyor mu?

Pilav bir şekilde halledilirde cinsellik kısmını çözmeniz lazım bir an önce, vajinismus olabillir misiniz? Şimdye kadar doktora gitmiş olmanı lazımdı.
Gittim doktorun sakin iyi biriydi alettende korktum korkma kırılır içinde kalır dedi bir an da bitince alıştım eşimle eve gidince bile denedim ama o zamanda vaktimiz yoktu malesef şansımıza

Sırf çocuk istemiyorsun diye eşine bencillik ediyorsun bence. Pilâv ben hep iki kişilik yaparım sana tarifini vereyim bi dene:
Önce bir kaşık sıvı yağda bir kaşık şehriye kavurup çok kararmadan 20 dk sıcak suda bekletip iyice duruladığım 1 şu bardağı pirinci içine atıyorum bir iki karıştırıp içine bir üçgen peynir kadar tereyağ atıyorum 2-3 dk da öyle kavuruyorum. Sonra üstünü az geçecek şekilde sıcak su koyup en fazla 20 dk olacak şekilde pişiriyorum. Her seferinde aynı güzel olmasa da çoğu zaman bu tarif tutuyor.

severekmi evlendiniz,bu evliliği gerçekten kurtarmak için ne kadar çaba sarf edebilirsiniz bilemem ama cinsel açıdan mutlaka bir doktora başvurmanız gerekir bence.mutfak konusuda artık internet dipsiz kuyu her şeyi detaylı bulabiliyorsunuz gerçekten birşeyleri düzeltmek isterse insan inanın herşeyin tarifini detaylı anlatımlı ve videolu bulabiliyor.bence biraz çaba gerekiyor sizin tarafınızdan.

adam çok bile dayanmış
bu şekilde mutsuz olmaya devam ediceksin ne demek hamile kalırım başka yöntem mi yok iğne vurul kocanı mutlu et yoksa kaparlar çok ağlarsın hiçbi erkek bu kadar dayanmazdı bile adam seviyo belli neleri var bu sitede şımarıklık ediyosun bence aklına başına al ve kadınlık yap yoksa yalnız kalırsın derim biraz sert oldu ama sana çok kızdım okurken

Baldo alıyordum ilk defa pilavlıl pirinç pırlanta diye bir marka var onu aldım. deneyeceğim mutlaka tesekkür ederim

Bende 10 aylık evliyim ilk 2.5 ay ilişki yasamayadim ama eşim çok anlayışlı davrandı sonra dr gittik vajinismus olduğumu öğrendim derken egzersizler ile yendim şuan bende ara verince ağrı filan oluyo ama geciyo sen kendini fazla kasiyosundur ondan öyle oluyosun. Yemek konusuna gelince evlenene kadar yemek yapmadım mutfağa girmedim yani. Ama evlenince iş başa düşünce yapa yapa öğrendim yani beni eşimde pilavı çok sever her gün taze olsun yer yani. Pilavı da iyi yapıyorum yani pirinçinin markasını baldodan kullan sana netten bulduğum tarifi de verebilirim ben ordan öğrendim. Ama ilişki konusunda iyi yapmıyorum evliliğin bitmesini istemiyosan geri çevirme eşini derim çocuk konusuna da bise diyemem eşinle aranız da.

Tesekkür ederim herkesinkini kaydediyorum

Geçen gün yine denemek istedi fakat acıdan ölüyorum artık kimsenin de ilk gece süper geçti laflarına pek inanmıyorum ben canımm çıkıyor sanıyordum
Ben ilkinde orası kapalı hayatta bir şey girmez sanıyordum. Bir kere girince açılıyor rahatlıyorsun. Şimdi bazen içimdemi değil mi, anlamayıp şikayet ediyorum. 2 aya yakın korktum bende. Sonra benim üstte olduğum pozisyonda tutamadım düştüm üzerine giriverdi baktımki acımıyor korkma vallahi baya nefes almak su içmek gibi bir olay

Dışarıdan da söyledik ama nereye kadar?Her ikiside kötü eşim yemeyi seven bir insan hele ki pilava bayılır. Ama dediğiniz doğru tabiki
Güzelim sana abla nasihati vereyim...güzel bir cinsel hayat yemek yapamamani kapatabilir ..sevişip eşini mutfağa gönderebilirsin akşama size balık yapsın diye ..ama güzel yemek yapman sadece adamın sevgilisinin yanına "tok" gitmesini sağlar.

İğne derken? saçma olabilir ama bu iğnenin vücuda bir olumsuz etkisi var mı? haplarla kilo aldım ben bide ilişkiye giremediğimiz için boşu boşuna kullandım eşimde korunmuyor malesef iğneyi araştırıcam.

Önce cinselliği halledin bence pilav olur zamanla
Adam her iki şekilde de aç olmaz öyle ...
Pilavın nişastasını al bı güzel sehriyeyi tavada kavur,sonra pirinci koy biraz da öyle kavur 2 tane et suyu bulyon kat biraz tereyağı koy bir iki damla limon sık sık tane tane olsun orta ateşte pisir nohutlu pilav da ayrı güzel oluyor
Pilav ustasiyimdir da biraz herkes bayılır pilavima
Tesekkürünü pilavı denedikten sonra alırım

Nasıl su içmek gibi yahu bana daha çok haşlak haşlak su içmek gibi geldi ne mutlu size

Yarın denicem bakalım. Belki cinselliğimiz olsa yemek kapanır biraz ama her iki şekilde aç kalınca tabi artık çok kızıyor

fazla sert bi nasihat oldu ama olsun böyle böyle yola gelcem sanırım tek çare iğne şuan

Geçen gün yine denemek istedi fakat acıdan ölüyorum artık kimsenin de ilk gece süper geçti laflarına pek inanmıyorum ben canımm çıkıyor sanıyordum
Icki icin biraz cakirkeyf olun, bol kayganlastirici jel surun, hic acimaz . Kocanizi bol bol opun o esnada... Pilavin sirri: 1 bardak pirince 1,5 bardak sudur.( bu olcunun katlariyla pilav yapilir 2 bardak pirince 3 bardak su vs....) pirinci yikamakla ugrasmayin B vitamini suyla kaybolur sonra. Tereyaginda kisik ateste uzun kavurun pirinci ki disinin nisastasi pissin.Suyu ilave edin. Once fokurdasin sonra altini cok cok kisin suyunu ceksin. Suyunu cektiktan sonra olu bir ateste en az 20 dakika demlensin. Pilav demlendirilmeden yenmez. Adami uzmeyin bu devirde boyle koca bulunmuyor.

Yani benimde ilk bir kac kere feci acidi ama biraz disini sikman lagzim sonra sonra normallesiyor.. cinselik ve pilav bir konuda gülsem mi aglasa mi bilemedim gercekten.. yani dertleriniz zannetiniz kadar cözümsüz degil
Bende bir senedir evliyim ve evlenmeden önce hic bir yemek yapmadim ama youtube videolari sayesinde nerdeyse her yaptigim tutuyor.. benim esim birde cok zor yemek konusunda yani keske sadece pilav yap yeter dese yani bir senedir bir pilavi tuturamamak nedir yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…