Evlilik bitiyor mu?

Pilav icin cok güzel yemek tarifi Veren siteler var, düsündügün kadar zor degil.
Sicak su ile Pirinci islat birazda tuz koy bi 10 de kadar bekle
Soguk su ile güzelce durulaki nişastası gitsin, suyunu süz.
Tencereye biraz sıvıyağ birazda tereyağı koy birazda şehriye kavur, pirinçleride koy ve yaklaşık 4-5 dakika pirinçler tane tane olana kadar kavur.
Üzerine kaynamış suyu koy, yaklaşık yarım parmak kadar su pilavın üzerine çıksın, tuz ve bir küp şeker koy altını kıs, suyunu çekince altını kapat , 20 dk dinlendir. Mis gibi pilav olur ama tabi unutma pirinçde kaliteli olsun.

Yatağa gelince kocan çok sabırlıymış ama sanırım daha fazla uzatmasan iyi olur. Vajinusmus olabilirsin bir doktora görün

Hangi branşta doktora gittiniz? Bunu şunun için soruyorum. Cinsel sorunlarda bildiğim kadarıyla eşleri birlikte çağırıyor psikolog. Çünkü ilişki iki kişilik. Belki eşine de bir takım ödevler verecektir. Siz bir an önce randevu alın çok uzatmayın. Ayrıca ara vermeyin. Ilişki olmasa bile tensel temas olsun. Korkunuzu yavaş yavaş yenersiniz.
Ben
Hangi branşta doktora gittiniz? Bunu şunun için soruyorum. Cinsel sorunlarda bildiğim kadarıyla eşleri birlikte çağırıyor psikolog. Çünkü ilişki iki kişilik. Belki eşine de bir takım ödevler verecektir. Siz bir an önce randevu alın çok uzatmayın. Ayrıca ara vermeyin. Ilişki olmasa bile tensel temas olsun. Korkunuzu yavaş yavaş yenersiniz.
ben kadın hastalıklarına gittim. pskologa açılabilir miyim bilmem. evet işi bu ama 🙁

Merhaba kızlar içimi rahatca dökebilceğim hiç kimsem yok. Pek sır vermeyi de sevmem. En mantıklı burası geldi. Biraz uzun ama okuyup bana tecrübelerinizi, deneyimlerinizi anlatıp bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim her yoruma açığım ama lütfen karşınızdakinin zor durumda olduğunu bilerek yazın.

Öncelikle konuyu özetlersem; ne yemekte ne yatakta diyeyim...
Eşimle evleneli tam 11 ay oldu 1 yıl diyelim.
1 yıl içinde cinselliğimiz 2 kez balayında oldu oda ne cinsellik ama ağlaya sızlaya başta pozisyon yanlış dedik ben kendimi çok kasıyorum dedim düzeltmeye çalıştık eşim fazlasıyla sabırlı anlayışlı bir insan. Belli bir süre ben doğum kontrol hapı kullandım ama sonra bıraktım yani boşu boşuna diyebilirz. şuan eşim beraber olmayı çok istiyor ama ben hamile kalmaktan korkuyorum eşim daha önce doğru düzgün cinsellik yaşamadığımız için ten tene değsimn istiyor korunmak istemiyor ben bilerek hamile bırakcak değilim seni yani boşalırken çekilcem diyo ama hem korkudan hem acıdan yapamıyorum bir süre sonra oda kesti elini ayağını bu işten.

Mutfağa gelirsek kendimi bildim bileli beceriksizdim. Eşimin en sevdiği pilavdır pilav yap baska birşey istemem her gün yemek aramakla uğraşmazsın der ama tam 1 yıldır herkesten dinleyp denememe rağmen pilavım hep lapa desen lapa değil böyle içinde yoğurt varmışcasına beyaz bi yapış yağış sıvıyla çıkıyor ve soğuduktan sonra bildiğin kalıp olarak bütün çıkıyor yani tane tane değil. bazen diyorum nişaştasını tam çıkaramıyorum ama bakıyorum etrafımdakiler biraz dibinde kalan suyuyla bile mis gibi pilav yapıyorlar. Şuan malum ramazan eşim oruçlu ve ben her akşam diken üstündeyim.

Eşin en son bugün çok kızdı ne karnımız doyuyor doğru düzgün bir yemek pişiyor ne de yatağa giriyoruz artık çok sıkılmaya başladım dedi. ve ben şahidim ilkte çok anlayışlıydı belki 2 3 ay hep aynı şeyleri yedi gık demeden beni zorlmadı ilişki için.
Şuan boşluktayım ne yapmalıyım neleri nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olu bu konuları kimseye açamıyorum ben elim kolum bağlı.
Maaşallah ne kadar sabırlı eşin var ama sabrı taşarsada kötü olur gibi geliyor hamilelik konusunda birsürü korunma yolları var yazık adam ızdırap çekmesine siz kolay bi yolla koruma bilirsiniz..yemek konusuna gelince herhalde her evli çiftin ilk zamanlarda yaşadığı sıkıntıdır bende bilmezdim yemek yapmayı tadı tuzu olmazdı eşim mutfağa girer oda yapardı yemek birsürü yemek siteleri var birini indirin tele anlatımlı videolu yemekler yapılıyor hatta yapmadan önce altında yorumlar okuyor yorumları okursunuz çoğunluk tarifden memnun kalmışsa yaparsınız pilav konusuna gelince de gerçekten en kolay şey pilavın kıvamını tutdurmak öncelikle pirinçleri kırmadan yıkayın bol suyla ne kadar ölçü pirinç koyuyorsanız o kadar da su koyup kısık ateşte pişirin ve suyunu koymadan çok iyi kavurmalısınız memleketimde pirinç yetişir iyi bilirim yani pilav işini bunlar aşılmıycak sorunlar değil

Kimsenin ilk gecesi Süper olmaz bence uyduruyorlar ama sizinde canınız fazla tatlı eşinizi seviyorsanız kendinizi torpuleyin birazcık adam haklı yürümez böyle eşim 3 haftadır bıraktı ama duvara tırmanacak nerdeyse eşin iyi dayanıyor başkasına da gitmiyor bı zahmet sende kendinden ödün ver adam napsin daha
kesinlikle yeni evlenen bir arkadaşım ooo haftada 2 3 kez yapıyoruz demişti içimden he canım he demiştim. Çok doğru sürekli bekledi ha yarın ha bugün. artık toparlanmam gerek

Canım pılav yemeklerın en zorudur esın zorla baslamıs😁 burdakı olculerle pılav yapma yuotubeyı ac canım görüntülü ızleyerek yap pırınc ıcın tencere pırınc terayag ocagın ayarı cok onemlı bu da tecrube ıle olan bırsey tek bır kere yapmayla olmaz. Ben sana en ıyı tarıfı versemde burdan tutmaz görmen lazım kesınlıkle ac ızle vıdeo. Bütün yemekler var artık yanı. Tembellık etme cabala evlılık ıcın kendın ıcın😁 hangı konuda olursa olsun cabalamadan hıcbırsey olmuyor malesef.

Çocuk şuan istemiyorum. Eşim saygı duyuyor ama tabi ben korkunca böyle oldu. Ben doktora ilk gittim ilki çok kabaydı afedersiniz lap diye parmağını vajinama sokunca ağlayarak eve döndüm sonra diğer doktorum daha iyidi orada biraz alıştım ama işte yapmayınca uzun süre acıyor hemde çok
Haklisiniz sizi anlıyorum bende ara verip yapınca acı oluyo ama dişimi sıkıyorum yani nefes alıp ve ıkınıyorum benim için öyle daha iyi oluyo gibi sizde fazla sıkmayın kendinizi nefes ve ıkınma yapın

Ben

ben kadın hastalıklarına gittim. pskologa açılabilir miyim bilmem. evet işi bu ama 🙁
Eğer fiziksel bir sorun yoksa altta yatan neden genellikle psikolojiktir. Kadın psikolog belki daha rahat konuşmanızı sağlar. Evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız ve eşinizi seviyorsanız gitmek zorundasınız. Ucunda ölüm yok ya. En baştan gitseydim diyeceksiniz emin olun.

Ramazana özel mi bu cinsellik konuları, tüm forum böyle şeylerle dolu.
Neyse.

Yaşadığınız şey evlilik değil. Adamın canına tak ederse ya evliliğiniz biter ya da çözümü başka yerde arar.
Bir an önce ipleri elinize alın ve tedavi gerekiyorsa olun. Vajinsmus var belliki.
Öte yandan korunmanın çok yöntemi var. Aylık iğne de olabilirsiniz eşinize güvenmiyorsanız.
İlle gebe kalacaksınız diye birşey yok.
Ay lütfen yapmayın bunu kendinize ve kocanıza.
Kim ölmüş ilişkiden?
Doğanın kanunu son derece normal birşey bir tek size mi zor?Rahat olun ve bırakın kendinizi.

Pilava gelelim :)
Güvenilir sitelerden pilav tarifi öğrenebilirsiniz, tamam bazısının el yeteneği olmaz ama şimdi herşeyin adım adım tarifi var. Deneyin yaparsınız, pirinciniz iyi olsun yeter. Yaparsınız yani neden olmasın.
Açın siteleri deneyin güzel yemekler öğrenirsiniz.

Maaşallah ne kadar sabırlı eşin var ama sabrı taşarsada kötü olur gibi geliyor hamilelik konusunda birsürü korunma yolları var yazık adam ızdırap çekmesine siz kolay bi yolla koruma bilirsiniz..yemek konusuna gelince herhalde her evli çiftin ilk zamanlarda yaşadığı sıkıntıdır bende bilmezdim yemek yapmayı tadı tuzu olmazdı eşim mutfağa girer oda yapardı yemek birsürü yemek siteleri var birini indirin tele anlatımlı videolu yemekler yapılıyor hatta yapmadan önce altında yorumlar okuyor yorumları okursunuz çoğunluk tarifden memnun kalmışsa yaparsınız pilav konusuna gelince de gerçekten en kolay şey pilavın kıvamını tutdurmak öncelikle pirinçleri kırmadan yıkayın bol suyla ne kadar ölçü pirinç koyuyorsanız o kadar da su koyup kısık ateşte pişirin ve suyunu koymadan çok iyi kavurmalısınız memleketimde pirinç yetişir iyi bilirim yani pilav işini bunlar aşılmıycak sorunlar değil
Aynen özellikle şu sıralar çok sitem ediyor kızıyor hatta bana 1 yıl içinde boşanmazsak dua et dedi 😢😢😢

hap kullanmıyorum çünkü regl olamıyorum o zaman ve kilo alıyorum

anladim- bende kullanmiyorum ama sonucda herhangi bir korunma metodunu secmeniz lazim.
esiniz kondomu begenmiyor, size hap iyi gelmiyor- bari yumurta takibi yapin. korunmayi bukadar sorun yapip cinsellikten olunmazki.
amacim seni kirmak degil ama 12 ay icinde ikinizde herhangi bir cözüm yolu bulmaniz gerekirdi

Daha bugün yaptım bu pilav değil başka birşey. bak bu kıyağımı unutma yaz kızım:KK53:
Bir büyük soğanı ve rendelediydin iki havucu az sıvı yağda ölene dek yani renkleri solana ve yumuşasana dek pişiriyorsun. Ardından bir paket kuru üzüm yarım çay kaşığı tarçın bir çay kaşığı yenibahar bir çay kaşığı karabiber bir tatlı kaşığı tuz koyup pirinçleri ekliyor bir iki çevirdikten sonra kaynattığın sıcak suyu pirinçlerin üstü örtülene dek döküyor su iyice çekilene kadar asla dokunmuyorsun.

Hiç öyle gram gram tartmam ölçmem biçmem yine de pilavım meşhurdur 🙈 dene pişman olmayacaksın. Diğeri için tavsiyem ise naz yapmayı bırak lütfen :mapus:

Ramazana özel mi bu cinsellik konuları, tüm forum böyle şeylerle dolu.
Neyse.

Yaşadığınız şey evlilik değil. Adamın canına tak ederse ya evliliğiniz biter ya da çözümü başka yerde arar.
Bir an önce ipleri elinize alın ve tedavi gerekiyorsa olun. Vajinsmus var belliki.
Öte yandan korunmanın çok yöntemi var. Aylık iğne de olabilirsiniz eşinize güvenmiyorsanız.
İlle gebe kalacaksınız diye birşey yok.
Ay lütfen yapmayın bunu kendinize ve kocanıza.
Kim ölmüş ilişkiden?
Doğanın kanunu son derece normal birşey bir tek size mi zor?Rahat olun ve bırakın kendinizi.

Pilava gelelim :)
Güvenilir sitelerden pilav tarifi öğrenebilirsiniz, tamam bazısının el yeteneği olmaz ama şimdi herşeyin adım adım tarifi var. Deneyin yaparsınız, pirinciniz iyi olsun yeter. Yaparsınız yani neden olmasın.
Açın siteleri deneyin güzel yemekler öğrenirsiniz.
ben yeni üye oldum özellikle değil kimseyle konuşamadığım için buraya yazmak durumunda kaldım. Öneriler için tesekkür ederim

Erkekler midelerine düşkünler ama herşeyden öncesi yatakta rahatlık önemli ilişkiniz güzel sonuçlanırsa eminim yemek konusunda daha sabırlı olacaktır..

anladim- bende kullanmiyorum ama sonucda herhangi bir korunma metodunu secmeniz lazim.
esiniz kondomu begenmiyor, size hap iyi gelmiyor- bari yumurta takibi yapin. korunmayi bukadar sorun yapip cinsellikten olunmazki.
amacim seni kirmak degil ama 12 ay icinde ikinizde herhangi bir cözüm yolu bulmaniz gerekirdi
Eşim bir süre sonra hiç açmadı konuyu o açmayıncs bende rahattaydım korktuğum için şu sıralar tek lafı ne yemek ne cimsellik yeter diyor :KK43:

Yani açıkça yazalım madem.

Eşin ön sevismeyi uzun tutmali öncelikle.
Yani senin de etkilenmen lazım.
O ana odaklanmaya çalış. Acıyacak diye düşünüp kendini germe.

Eğer hic etkilenmezsen o zaman acır.

Bitse de gitsek diye bakmamaya çalış.

Bi de şerbetçi otu diye bi bitki var. Ibrahim saraçoglunun göğüs büyütme kürünü yaparken öğrenmiştim. Cinsel isteği artiriyormuş. Alıp çayını yap. Iç.

Hiçbiri olmazsa da eşinle birlikte cinsel içerikli bir film izle.

Yani böyle böyle kendini istekli hale getirmeye bak.

Pilav konusunda ise binlerce tarif duyarsın. Ben 1 su bardağı ile yapıyorum. Taze yemeyi sevdiğim için her zaman yeniden yapıyorum.

1 su bardağı pirinci sicak suya birakiyorum
Yarım saat kadar orda duruyor. Sonra alip iyice yikiyorum.

Tel sehriyeyi ayçiçek yağında kavuruyorum. Pirinci ekleyip onu da kavuruyorum.
Tereyağını ekliyorum
(1 yemek kaşığı kadar)
Tuzu 1 çay kasigindan biraz daha az.

Sonra 1 su bardağı sıcak su ekleyip pisiriyorum.

Pilav için şunlar önemli

; çelik tencere daha lezzetli olabilir. Ama pilac yapışabilir. O sebeple ögrenirken teflon bir tencere tercih et.

; pilavi dinlendirmek önemli. Piştikten sonra üzerine bir kağıt havlu koyup kapağını kapat. Dinlensin orda.

Bir diger mevzu. Soğuyunca bütün olması normal
Tereyağı olduğu için öyle oluyor. Kısık ateste cok yavasca isitirsan çözülür pilav.

Kolay gelsin.

X