Evlilik bitiyor mu?

Ayrica diger sorunlarina gelince, vajinismus oldugunuzu düşündüm. Balayinda bagira cagira iliskiye girdiginize gore uzman destegi almaniz lazim vajinismus sorununuzu cozmeniz lazim bunca ay neden beklediniz?
Once bu sorunu çözün
Ben size daha cok yemek tarifi veririm :)

Spiral falan taktirma yaaa . Ayrica neden cocuk istemiyorsun ki yaşın kac? O dogum kontrol haplarini da doktor kontrolunde iç bak .. canim insallah cozersin sorunlari

Pilav için tavsiyem, tereyağında kavurun ama pirinçler tek tek ayrılana kadar kavurun. Sonrada suyunu eklersiniz. Aslında tam ölçülü tarifler var.

Korkuyorum ayrıca karnımın her yerine iğe batarcasına ağrı oluyor doktora gittim bir kez yendim korkumu ama devamlı yapmadığımızdan yine acıyor. Fırında?
1 yılda 2 kere cinselliği yaşarsanız ağrı olması normal.
Deneyebiliyorsanız sorunun yarısı aşmış oluyorsunuz.
Yemek olaylarına gelince sıkıntı yaptıınız için olmuyr.
Her iki olayıda doğasına bırakın kasmayın kasılmayın....

adam haklı doktora git çözum buldur hayatına ,kafanda bitir tabularını , kocanı sevmıyormusun,1 yıldır evlisin yemek yapman lazım lakın ev hanımı isen vaktın bol olur uğraş yapa yapa bazı şeyler oluyor,çalışıyorsan cumartesi pazar dene ..bu arada tereyağlı çok güzel oluyor birazcık fazla tereyağlı annem ayıreten sıvı yağda az kavurur şehriyeyi sonra pirinci attıktn sonra tereyağını koyup karıştırıp altını kısar tereyağında arpa şehriyeyi kavurmaz hiç .bende tuzla 2-3 dk pirinci kavururum oda güzel olur. arada tavuk bulyon atıyorum onla kavuruyorum pirinci sonra suyu .tencere seçimide önemli

eşimin izinli gününü bekliyorum denicem inşallh biraz gaza geldim

Konu fake mi diye düşündüm inanın.
Eliniz kolunuz neden bağlı?
Sizin yerinize başkası mı harekete geçsin, illüzyonla değiştirsin durumunuzu?
Çok samimi bulmadım.

Pirinç nişastalı olduğu için güzel yıkayıp suda bekletmezseniz nişastası çıkmaz, o lapalığa sebep olmuş olabilir. Ben en az 3-4 kez ovalamadan yıkarım. Ovalarsanız pirinçler ıslandığı için kırılacaktır. Elinizle dairesel hareketler çizerek yıkayın. Sonrasında 20 dk kadar ılık suda bekletin. Sıvı yağda bir kaç dk. karıştırarak pirinçleri kavurun, ben ölçü kullanmıyorum artık ama en iyi tutan ölçü 1'e -1,5 tur. Yani 1 bardak pirince 1,5 bardak sıcak su. Suyunu koyduktan sonra tereyağını, tuzunu ekleyip kısık ateşte suyunu çekene kadar 1-2 kez karıştırıp pişmeye bırakın.
(tereyağı yanmaması gereken bir yağ o yüzden kavurma işleminden sonra suya ekliyorum)

Kolay yemeklerden bir kaç örnek vereyim size,
-Tavukları soslayıp, fırın poşetine koyup atın fırına (bıçakla bir iki tane çentik atın poşete)
-Soğan, kıyma, salça, tuz, baharat ve sarımsakla sos hazırlayın, tencerenin dibine koyduğunuz yuvarlak dilimlenmiş patateslerin üzerine döşeyin az su ile kısık ateşte pişirin,
-Aynı sosla yuvarlak dilimleyip hafif kızarttığınız patlıcanları yine bu şekilde pişirin,
-Yine aynı sosla bir taşım kaynattığınız karnabaharları aynı şekilde pişirebilirsiniz,
-Haşladığınız makarnaya yine bu sosu ekleyip, yoğurt eşliğinde yiyebilirsiniz.
-Karnıyarıkta aynı şekilde yapılır, bu defa fırına atacaksınız sadece

Örnekler vermemin sebebi size her yemeğin aynı yöntemle piştiğini belirtmek için. Stres yapmayın kendinize. Kimse annesinin karnında öğrenmiyor. Normal tencere yemekleri için soğan, salçayı (gerekliyse kıyma) kavurup, ana besini koyup, suyunu eklemeniz yeterli. Unutmayın az su ve kısık ateş yemeği kıvamlandırır ve lezzetini artırır. Bakliyatlarda bir taşım kaynatılıp yine aynı yöntemle pişer. (dilerseniz mesajla ayrıntılı yazıp destek verebilirim size)

En önemli konuya gelirsek; erkeklerin kalbine giden yolun sadece mideden geçtiği bir yalan. Hatta ikinci planda mideleri geliyor. Biz kadınlar kalbimiz ve beynimizi en önemli organlarımız sayarken, erkekler için mide ve üreme bölgesinin doyuma ulaşması mutluluk için en önemli kriterdir. Siz ilk ikide problem yaşıyorsunuz o yüzden beklemeden harekete geçmelisiniz. Kesinlikle kadın doğum ve psikolog arayışlarına başlayın. Kadın doğum doktorundan kendinize en uygun, en güvenli doğum kontrol yöntemini öğrenin ve uygulayın. Cinsellik konusunda ki çekinceleriniz içinde mutlaka bir uzmanla görüşün. Daha fazla beklemeyin eşinizin iyi niyetli olduğu ortada, onuda bezdirmeden bu işi çözmeniz lazım.

Yahu adamı seviyorsun, sana kötülüğü yok bu kadar mı zor bir şeyler yapmak... Cinsellik anlamında birşeyler yapmalısın, araştır biraz burada her şeyi mi yazalım yani? Eşin nelerden hoşlanır, ona neler yapsan hoşuna gider vb. Hemen ilişkiye girmek zorunda değilsin ama en azından bir şeyler yapmalısın.

Şimdi sen adamı böyle iyice uzaklaştırdıkça yarın bir gün düzeldim diye geldiğin de adam senden zaten soğumuş olacak. Lütfen bir şeyler yap ve ilişkini kurtar. Tabi artık belkide sen yaklaşmaya çalıştığında o geri çekecek kendini. Hemen pes etme ve ilişkinizi düzeltmeye çalış.

Yemek konusuna gelince Allah aşkına tamam pilav yapamıyorsun zor ama başka yemek mi yok. Aç interneti binlerce tarif var deneye deneye öğren.Ne bileyim makarna bile yapıyorsan şöyle güzel bir sos yap, ortaya güzel bir salata yap, yoğurt felan derken al sana masa doldu işte. Ertesi gün fırında tavuk vb. yani yeter ki biraz çaba göster.

Ben açıkçası yazdıklarınızdan sizin çok çaba göstermeyen ama yakınmayı, şikayet etmeyi seven birisi olduğunuzu çıkarıyorum. Yakınmayı bırakın ve problemlerinizi çözmek için birşeyler yapın.

Aranızdaki ilişkiyi zaten iyi soğutmuşsunuz daha da bozulmadan bir şeyler yapın... Özellikle cinsellik konusuyla başlayın...

samimi bulamayabilirsiniz ama gerçekler.
Gerçekse elinizi taşın altına siz koymalısınız.
Burda hiç kimse derdinize çare olamaz ki.
Bir kere ilişki için profesyonel yardım almanız lazım. Acıyor vs diye bu konu rafa kaldırılır mı? Evli ama bakire mi kalacaksınız? O zaman neden evlendiniz.
Yemek yapmak pilavdan ibaret değil. Deneye yanıla insan her şeyi öğrenir. Yüz kere denersin gerekirse, yapamıyorum ne demek. Kabul edilemez bence bu durum. Pirinç olmuyorsa bulgur pilavı dene. Basit yemeklerden başla. Çorba yap. İnternet deniz derya. Videolu anlatımlar var tonla. İnternet kullanmayı biliyorsunuz belli ki. Videoda gördüğünü de yapamayacak mısın?
Yanlış anlamayın ama acizi oynuyorsunuz. Çok garip.
Elinize alın hayatınızın iplerini ya.
Kadınlar Kulübü size ne yapsın yani şu durumunuzda?
Harekete geçin Allahaşkına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…