Evlilik bitiyor mu?

Bende cinsellikle ilk başlıcam en azından cinsellikle başlarsam yemek belki çok önem taşımaz ama onuda burada pirinç markaları tarif vs denicem tesekkür ederim

O zaman bunu denicem ama ilk deneme için ertesi gün hapı denicem. eşim geri çekilcem dese de ben önlemimi alırım

O zaman bunu denicem ama ilk deneme için ertesi gün hapı denicem. eşim geri çekilcem dese de ben önlemimi alırım

Ya hayır olur mu öyle şey
Ertesi gün hapında ne kadar ağır hormonlar var biliyor musun
Ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değil

Normal git doğum kontrol hapı falan kullan, düzenli kullanılan bir doğum kontrol hapında yumurtlamazsın, yumurta yoksa nasıl hamile kalacaksın
Ayrıca hamile kalmak dünyanın sonu mu şimdi niye bu kadar kafanda büyütüyorsun

Ben şuan hazır değilim ama başka birşeyden değil Allah banada bebek versin ama zamanı gelince. Doğum kontrol hapları kilo aldırıyor ve regl olamıyorum

Sadece 1 kez kullansam?

Ben şuan hazır değilim ama başka birşeyden değil Allah banada bebek versin ama zamanı gelince. Doğum kontrol hapları kilo aldırıyor ve regl olamıyorum

Valla eşin iyi sabrediyor biz 23 sayfada darlandık her şeye olmaz ı ıh hayır
Bi sürü doğum kontrol hapı var, biri uymaz biri uyar
O olmazsa vajinal ring olur
O olmaz spiral olur
O olmaz aşı olur
O olmaz o olur falan falan

denicem mutlaka denicem merak etmeyin ama ağladamda sızlasımda ilk doktora gidicem özele.

Bende cinsellikle ilk başlıcam en azından cinsellikle başlarsam yemek belki çok önem taşımaz ama onuda burada pirinç markaları tarif vs denicem tesekkür ederim

Cinselliği düzeltince herşeyin düzeldiğini görürsünüz zaten :) Ama tabi size fiziksel bir acı veriyorsa bunun için doktora gidin tabi. Öncesinde de ilişkiye giremeseniz de cinsel hayatınıza biraz ısınmaya hareket vermeye çalışın..

neden evlilik yapılır acaba arkadaşça yaşamak için mi adama da yazık 1 yıldır duruyormuş bence abartmışsınız yemeği geçiyorum o çözülmeyecek şey değil akşama kadar 3 kez denersin pilavı biri tutar mutlaka ama diğer sorunu acilen çözmen lazım

Doktora söyledim gittim başta bu acı neden diye. ilk olduğu için olabilir dedi çünkü vajinama ekrandan görülcek şekilde de baktı içine adı gelmedi şuan aklıma ama anladınız siz alete bi krem sürüp gezdirdi birşey yok dedi ilk zamanlar

Gidip tedavi olun devlet hastanelerinde de bu konularda uzmanlaşmış kişiler var eğer ekonomik durumunuz kötüyse diye söylüyorum. Pilav dert değil siz yatağı duzeltin gerisi kendiliğinden düzelir. Bir doktor olmadı başka dr ama erkek veya kadın çaba gostermiyorsa ben olsam bitirirdim. Çaba gösterin madem anlayışlı bir eşiniz var yazık etmeyin evliliginize

Bu akşam denicem sanırım hap alıp ertesi gün hapı alıp
Valla başta oralara gittim önerilen doktora yedim azarı döndüm tek doktorla ön yargı yapamam ama ben o gün çok rencide oldum

Valla başta oralara gittim önerilen doktora yedim azarı döndüm tek doktorla ön yargı yapamam ama ben o gün çok rencide oldum
Başka doktora gideceksiniz o zaman başka yolu yok ya da evlilik biter . çünkü evliliğin %80 i cinselliktir ve tüm hayatınızı etkiler. Ayrıca bu sadece eşiniz için değil sizin mutluluğunuz için de gerekli bir şey.

adam senden iki şeyden baska bişey istemiyo..ne yap et bunlari gerceklestir. bu kadar sabirlisini bulmussun kiymetini bil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…