Evlilik bitiyor mu?

Yahu adamı seviyorsun, sana kötülüğü yok bu kadar mı zor bir şeyler yapmak... Cinsellik anlamında birşeyler yapmalısın, araştır biraz burada her şeyi mi yazalım yani? Eşin nelerden hoşlanır, ona neler yapsan hoşuna gider vb. Hemen ilişkiye girmek zorunda değilsin ama en azından bir şeyler yapmalısın.

Şimdi sen adamı böyle iyice uzaklaştırdıkça yarın bir gün düzeldim diye geldiğin de adam senden zaten soğumuş olacak. Lütfen bir şeyler yap ve ilişkini kurtar. Tabi artık belkide sen yaklaşmaya çalıştığında o geri çekecek kendini. Hemen pes etme ve ilişkinizi düzeltmeye çalış.

Yemek konusuna gelince Allah aşkına tamam pilav yapamıyorsun zor ama başka yemek mi yok. Aç interneti binlerce tarif var deneye deneye öğren.Ne bileyim makarna bile yapıyorsan şöyle güzel bir sos yap, ortaya güzel bir salata yap, yoğurt felan derken al sana masa doldu işte. Ertesi gün fırında tavuk vb. yani yeter ki biraz çaba göster.

Ben açıkçası yazdıklarınızdan sizin çok çaba göstermeyen ama yakınmayı, şikayet etmeyi seven birisi olduğunuzu çıkarıyorum. Yakınmayı bırakın ve problemlerinizi çözmek için birşeyler yapın.

Aranızdaki ilişkiyi zaten iyi soğutmuşsunuz daha da bozulmadan bir şeyler yapın... Özellikle cinsellik konusuyla başlayın...
Bende cinsellikle ilk başlıcam en azından cinsellikle başlarsam yemek belki çok önem taşımaz ama onuda burada pirinç markaları tarif vs denicem tesekkür ederim

Yanlış duymuşsun.
Daha doğrusu neden Türkiyede böyle acayip bir kanı var bilmiyorum.
Yurt dışındayım, burada gayet doğum yapmamış kadınlar da takıyor.
Doktorum kendisi bekar bir kadın, ben kullanıyorum deyip tavsiye etti hatta. :KK45:
O zaman bunu denicem ama ilk deneme için ertesi gün hapı denicem. eşim geri çekilcem dese de ben önlemimi alırım

O zaman bunu denicem ama ilk deneme için ertesi gün hapı denicem. eşim geri çekilcem dese de ben önlemimi alırım

Ya hayır olur mu öyle şey
Ertesi gün hapında ne kadar ağır hormonlar var biliyor musun
Ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değil
:olamaz:
Normal git doğum kontrol hapı falan kullan, düzenli kullanılan bir doğum kontrol hapında yumurtlamazsın, yumurta yoksa nasıl hamile kalacaksın
Ayrıca hamile kalmak dünyanın sonu mu şimdi niye bu kadar kafanda büyütüyorsun :KK45:

Normal git doğum kontrol hapı falan kullan, düzenli kullanılan bir doğum kontrol hapında yumurtlamazsın, yumurta yoksa nasıl hamile kalacaksın
Ayrıca hamile kalmak dünyanın sonu mu şimdi niye bu kadar kafanda büyütüyorsun :KK45:
Ben şuan hazır değilim ama başka birşeyden değil Allah banada bebek versin ama zamanı gelince. Doğum kontrol hapları kilo aldırıyor ve regl olamıyorum

Sadece 1 kez kullansam?

Ben şuan hazır değilim ama başka birşeyden değil Allah banada bebek versin ama zamanı gelince. Doğum kontrol hapları kilo aldırıyor ve regl olamıyorum

Valla eşin iyi sabrediyor biz 23 sayfada darlandık her şeye olmaz ı ıh hayır
Bi sürü doğum kontrol hapı var, biri uymaz biri uyar
O olmazsa vajinal ring olur
O olmaz spiral olur
O olmaz aşı olur
O olmaz o olur falan falan

Valla eşin iyi sabrediyor biz 23 sayfada darlandık her şeye olmaz ı ıh hayır
Bi sürü doğum kontrol hapı var, biri uymaz biri uyar
O olmazsa vajinal ring olur
O olmaz spiral olur
O olmaz aşı olur
O olmaz o olur falan falan
denicem mutlaka denicem merak etmeyin ama ağladamda sızlasımda ilk doktora gidicem özele.

Bende cinsellikle ilk başlıcam en azından cinsellikle başlarsam yemek belki çok önem taşımaz ama onuda burada pirinç markaları tarif vs denicem tesekkür ederim

Cinselliği düzeltince herşeyin düzeldiğini görürsünüz zaten :) Ama tabi size fiziksel bir acı veriyorsa bunun için doktora gidin tabi. Öncesinde de ilişkiye giremeseniz de cinsel hayatınıza biraz ısınmaya hareket vermeye çalışın..

neden evlilik yapılır acaba arkadaşça yaşamak için mi adama da yazık 1 yıldır duruyormuş bence abartmışsınız yemeği geçiyorum o çözülmeyecek şey değil akşama kadar 3 kez denersin pilavı biri tutar mutlaka ama diğer sorunu acilen çözmen lazım

Cinselliği düzeltince herşeyin düzeldiğini görürsünüz zaten :) Ama tabi size fiziksel bir acı veriyorsa bunun için doktora gidin tabi. Öncesinde de ilişkiye giremeseniz de cinsel hayatınıza biraz ısınmaya hareket vermeye çalışın..
Doktora söyledim gittim başta bu acı neden diye. ilk olduğu için olabilir dedi çünkü vajinama ekrandan görülcek şekilde de baktı içine adı gelmedi şuan aklıma ama anladınız siz alete bi krem sürüp gezdirdi birşey yok dedi ilk zamanlar

Merhaba kızlar içimi rahatca dökebilceğim hiç kimsem yok. Pek sır vermeyi de sevmem. En mantıklı burası geldi. Biraz uzun ama okuyup bana tecrübelerinizi, deneyimlerinizi anlatıp bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim her yoruma açığım ama lütfen karşınızdakinin zor durumda olduğunu bilerek yazın.

Öncelikle konuyu özetlersem; ne yemekte ne yatakta diyeyim...
Eşimle evleneli tam 11 ay oldu 1 yıl diyelim.
1 yıl içinde cinselliğimiz 2 kez balayında oldu oda ne cinsellik ama ağlaya sızlaya başta pozisyon yanlış dedik ben kendimi çok kasıyorum dedim düzeltmeye çalıştık eşim fazlasıyla sabırlı anlayışlı bir insan. Belli bir süre ben doğum kontrol hapı kullandım ama sonra bıraktım yani boşu boşuna diyebilirz. şuan eşim beraber olmayı çok istiyor ama ben hamile kalmaktan korkuyorum eşim daha önce doğru düzgün cinsellik yaşamadığımız için ten tene değsimn istiyor korunmak istemiyor ben bilerek hamile bırakcak değilim seni yani boşalırken çekilcem diyo ama hem korkudan hem acıdan yapamıyorum bir süre sonra oda kesti elini ayağını bu işten.

Mutfağa gelirsek kendimi bildim bileli beceriksizdim. Eşimin en sevdiği pilavdır pilav yap baska birşey istemem her gün yemek aramakla uğraşmazsın der ama tam 1 yıldır herkesten dinleyp denememe rağmen pilavım hep lapa desen lapa değil böyle içinde yoğurt varmışcasına beyaz bi yapış yağış sıvıyla çıkıyor ve soğuduktan sonra bildiğin kalıp olarak bütün çıkıyor yani tane tane değil. bazen diyorum nişaştasını tam çıkaramıyorum ama bakıyorum etrafımdakiler biraz dibinde kalan suyuyla bile mis gibi pilav yapıyorlar. Şuan malum ramazan eşim oruçlu ve ben her akşam diken üstündeyim.

Eşin en son bugün çok kızdı ne karnımız doyuyor doğru düzgün bir yemek pişiyor ne de yatağa giriyoruz artık çok sıkılmaya başladım dedi. ve ben şahidim ilkte çok anlayışlıydı belki 2 3 ay hep aynı şeyleri yedi gık demeden beni zorlmadı ilişki için.
Şuan boşluktayım ne yapmalıyım neleri nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olu bu konuları kimseye açamıyorum ben elim kolum bağlı.
Gidip tedavi olun devlet hastanelerinde de bu konularda uzmanlaşmış kişiler var eğer ekonomik durumunuz kötüyse diye söylüyorum. Pilav dert değil siz yatağı duzeltin gerisi kendiliğinden düzelir. Bir doktor olmadı başka dr ama erkek veya kadın çaba gostermiyorsa ben olsam bitirirdim. Çaba gösterin madem anlayışlı bir eşiniz var yazık etmeyin evliliginize

neden evlilik yapılır acaba arkadaşça yaşamak için mi adama da yazık 1 yıldır duruyormuş bence abartmışsınız yemeği geçiyorum o çözülmeyecek şey değil akşama kadar 3 kez denersin pilavı biri tutar mutlaka ama diğer sorunu acilen çözmen lazım
Bu akşam denicem sanırım hap alıp ertesi gün hapı alıp
Gidip tedavi olun devlet hastanelerinde de bu konularda uzmanlaşmış kişiler var eğer ekonomik durumunuz kötüyse diye söylüyorum. Pilav dert değil siz yatağı duzeltin gerisi kendiliğinden düzelir. Bir doktor olmadı başka dr ama erkek veya kadın çaba gostermiyorsa ben olsam bitirirdim. Çaba gösterin madem anlayışlı bir eşiniz var yazık etmeyin evliliginize
Valla başta oralara gittim önerilen doktora yedim azarı döndüm tek doktorla ön yargı yapamam ama ben o gün çok rencide oldum

Valla başta oralara gittim önerilen doktora yedim azarı döndüm tek doktorla ön yargı yapamam ama ben o gün çok rencide oldum
Başka doktora gideceksiniz o zaman başka yolu yok ya da evlilik biter . çünkü evliliğin %80 i cinselliktir ve tüm hayatınızı etkiler. Ayrıca bu sadece eşiniz için değil sizin mutluluğunuz için de gerekli bir şey.

adam senden iki şeyden baska bişey istemiyo..ne yap et bunlari gerceklestir. bu kadar sabirlisini bulmussun kiymetini bil.

X