Evliligimdeki sorun?

Bu tip yorumlar çok sinir bozucu...
Kadın derdini anlatmış Sen hava atar gibi kendi hayatını anlatıp ona boşan diyorsun ...hiç iyi niyetli gelmediniz bana
kiskandiysan senin bilecegin iş.
Normal olan nedir onu anlattim.
bir sorun göremiyorum yorumumda.
Normal olan bu, sizinki normal olmadigi icin bosanmalisiniz dedim, ten uyumunuz yok dedim?

Şöyle ki sohbet ederken iyiyiz ama bakıyorum uzaktan ikimizde calisiyoruz aksam geliyorum yemegi yapiyorum sofrayi kuruyorum yuyoruz iciyoruz o geciyor koltukta oturuyor ben topluyorum cay getiriyorum vs. Yani sende calistin bende sana yardim ediyim mantığı yok.

Anladım. Çok arkadaş da değilsiniz o zaman

Esyalarimiz... esyalarimiz ölen kayinvalidemin eşyaları. Ben secmedim hicbirini. Kayinvalidem ölünce evlendik biz esyalarini kullanmak istedi esim bosuna masraf yapmayalim diye ve yatak odasina kadar onun herşey. Buda etkiledi beni tabiki. Ama ben istemem esya alcam deseydim o zamanda aç gözlü olacaktim muhtemelen

Anladım. Çok arkadaş da değilsiniz o zaman
Yani. Sohbet ederken egleniyoruz konusabiliyoruz zitliklar olsada. Ama sanki ben hizmetci gibiyim yani böyle hissettiriyor bu durum. Bende kendi kendime ister istemez diyorum cinsellik yok evlilik yok arkadaş gibiyiz zaten ben neden hergun salondan corap topluyorum eve geliyorum yemek yapıyorum ne icin yani insan bunu düşünüyor bir sure sonra. Evde kedi beslesen gelir sana minnetini gösterir.

Bu çok yanlış yalnız bari yatağı yeni alsaydınız eşiniz cimri sanırım. Evde size yardım etmiyor, ölen kayınvalidenizin eşyalarını kullanıyorsunuz bana pek iyi arkadaşmışsınız gibi gelmedi siz kendinizi kandırıyorsunuz bence.

Terapist ne yapmanızı istiyor ki size zor geliyor o kısma takıldım ben.

Anladığım kadarıyla vajinismus sorununuz mu var ? Canım yandığı için istemedim başlarda demişsiniz. Bence sorun sizde olabilir sorunu çözmediğiniz için eşiniz de kendi kendine tatmin ediyor mecburen. Bence bu sorunu siz aşın ve eşinizle ayrı ayrı tatmin etmeyi bırakın birlikte denemeye çalışın

O zaman tamam. Bir terapisti daha gidin. Olmuyorsa olmuyor.

Belki de haklısınız ama bilmiyorum kafam cok karışık gerçekten

İlişkiye girebiliyorum vajinusmus degil ama acılı agrili oluyor. Psikolog birlikte çözmemiz gerektiğini söyledi iste birbirimize masaj odevi verdi en son ama yok yapmıyoruz. Bende karsi taraftan bir adim görmüyorum çok söyledim deneyelim diye. Sinirli bir anında ne yaparsak yapalim duzelmicez dedi cinsellik için

Ee o halde neden evlendiniz bacım. Bir de ikinci evliliğinizmis biraz daha dikkatli ve tedbirli olunması gerekir diye düşünüyorum. Seks yüzde 80-90 önemli ten uyumu evet arkadaşlığiz iyi olup muhabbetimiz idare eder nasıl oluyor onu da anlamadım yine de bir kere daha farklı terapist deneyiniz derim herşey gönlünüzce olsun

Teşekkür ederim

yani bence bu büyük bir etken. eşyalarınızı bence kokusuz bir sirkeli su yapıp silin. temizletin iyice. bazen o evdeki eski mutsuzluklar olumsuzluklar eşyalara duvarlara siniyormuş. böyle çalışmalar okumuştum. Umuyorum bir faydasını görürsünüz. Yuvanızda huzurunuz daim olsun

Dikkate alacağım cok teşekkür ederim

Bu tip yorumlar çok sinir bozucu...
Kadın derdini anlatmış Sen hava atar gibi kendi hayatını anlatıp ona boşan diyorsun ...hiç iyi niyetli gelmediniz bana
Ben de çok sinir oluyorum böyle mesajlara, millet çözüm arıyor, ohooo biz söyleyiz biz böyleyiz diye yazıyorlar , konu sahib zaten bunun farkında normal Bi ilişki olmadığını durumun. Var böyleleri, hatta Bi arkadaş ortamında birisi doktordan gelmiş çok üzgün anlatıyor rahimi filan çok kötü sarkmış, daha Bi sürü rahatsızlık, anlatanin kankası diyebilecegim başka kadında dedi ki ben de doktora gitmiştim doktor dediki rahmin taş gibi tertemiz neden çocuk dogurmuyorsun böyle neşeli neşeli ve yalan soyledigi hal diliyle o kadar belliydi ki, diğer kadın da bakakaldı kendine üzülüp.
Konu sahibi size tavsiyem terap7sti değiştirin ve siz sadece kendiniz için terapi alın, bana ben zaten mutlu olamam kaderim bu enerjisi verdiniz, asabileceginiz Bi sorun bence ten uyumu çok önemli ama psikoloji bilinç altı ondan daha onemli

Şu durum bile evlenmemeniz için çok geçerli bir sebepmiş. Evlilik öncesinde cinsel birliktelik yaşamış mıydınız? O zamanda ten uyumunuz yok muydu? Çekim hissetmiyor muydunuz?

Evet bende hak veriyorum size soylediklerinizden dolayi.
Gideceğim tek devam edecegim belki korkularım azalır.. size verdigim enderji de doğru ten uyumu diye birşey yok bizde ama psikolojik olarak tek tek terapi almamız lazım cift degilde once kendi içimizdeki sorunları ama böyle olunca da süre uzuyor insan sıkılıyor tahammul azalıyor bilmiyorum öyle işte

Şu durum bile evlenmemeniz için çok geçerli bir sebepmiş. Evlilik öncesinde cinsel birliktelik yaşamış mıydınız? O zamanda ten uyumunuz yok muydu? Çekim hissetmiyor muydunuz?
Bir kere yaşadık yine aciliydi ilişkimiz. Ben aci cekince oda zamanla uzaklaştı. Simdi tamamen bitti. Yani duzelebilecek birşey mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…