Evliligimdeki sorun?

birbirinizden vazgeçmişsiniz, heyecan yok, aşk yok, sevgi var mı????

boşanmak hayatınızı kurtarır gibi, önünüzdeki maçlara bakın, çocuk yoksa boşanmak basit bişey..

birbirinizden vazgeçmişsiniz, heyecan yok, aşk yok, sevgi var mı????

boşanmak hayatınızı kurtarır gibi, önünüzdeki maçlara bakın, çocuk yoksa boşanmak basit bişey..
Sevgi var evet. Ama nasıl bir sevgi onu olcemiyorum kendi içimde. Yani onu kaybedersem üzülürüm yoklugunu boşluğunu hissederim. Ama düzeltmek içinde birşey yapmiyoruz ikimizde bu celiskiyi anlamlandiramiyorum.

instagramda bi sayfa var . bu sayfada senin şuanki sıkıntılarının sebebini filan yani geçmişten kaynaklanan ssebebpler mi filan söyler sana. demişsin ya kayınvalidemin eşyaları. belki onun eşi ile olan sorunlarını sen de yaşıyorsun. istersen özelden yazayım sana safyayı.

Ya bir de eşinizin annesi ile yaşadığı ev, aynı eşyalar.. Siz hep evde derleyen toplayan insansınız. İş paylaşımı yok . Evde bir anne çocuk rolü gibi oluyor sanki. Bence eşinizin de destek alması lazım. çok sert bir tutumla değil de yavaş yavaş değiştirme imkanınız varsa önce evi, sonra eşyaları değiştirin.

Sevgi var evet. Ama nasıl bir sevgi onu olcemiyorum kendi içimde. Yani onu kaybedersem üzülürüm yoklugunu boşluğunu hissederim. Ama düzeltmek içinde birşey yapmiyoruz ikimizde bu celiskiyi anlamlandiramiyorum.
insan sevdiği bi arkadaşını kaybedince de yazdıklarınızla aynı şeyi hisseder ama sevgiliyi kaybetmek öyle midir, allah korusun ben eşimi severek ayrılsam hayatım kayar, evet kadınız güçlüyüz toparlanırız elbet ama ilk etapta sadece "üzülürüm, yokluğunu boşluğunu hissederim" diyemem, mahvolurum derim.. ben kocamsız yatağa giremiyorum, üşüyorum resmen ısınamıyorum bile uyuyamıyorum, temas etmem gerekir, sıcaklığı gerekir vs vs

Olur gonderir misiniz

O zaman bizimki arkadaşça bir sevgi diyebilir miyiz

Zaten annesine benzediğimi onun için beni cok sevdiğini daha evlenmeden de dile getirmisti. Simdi de belkide kaybettigi anne pozisyonundayimdir onun için

Bu tip yorumlar çok sinir bozucu...
Kadın derdini anlatmış Sen hava atar gibi kendi hayatını anlatıp ona boşan diyorsun ...hiç iyi niyetli gelmediniz bana
Ben de ayni şeyi düşündüm. Ne alaka yani. Buraya yazmanın anlami ne. İnsanları üzüyorsunuz. Ben de 14 yıllık evliyim. Yatakta sarılarak uyumayiz. Adam yorgunluktan gözlerini açamıyor. Ama en iyi arkadaşım. Yol arkadaşım..

harbi yani :) burda biri derdini yazmış, üstüne kendi ilişkimizdeki tam karşı olumlu şeyleri yazmak .. üzücü gerçekten. bundan seneler önce bebeğimi kaybetmiştim. 10 haftalıkken kalbi durdu , kürtaj olmak zorunda kalmıştım.. insanlar geçmiş olsun demek için arıyor güyya .. bebeğin vakumla mı alındığını soruyor. biri kendi hamileliğinden bahsediyor filan. ya hiç düşünmüyorlar karşısındaki insan ne hisseder.

Zaten annesine benzediğimi onun için beni cok sevdiğini daha evlenmeden de dile getirmisti. Simdi de belkide kaybettigi anne pozisyonundayimdir onun için
tam tahmin ettiğim gibi .. beraber ayrı ayrı destek alın. bir de odanızda resim vs varsa kaldırın dikkat dağıtıcı şeyleri.

Keşke çocuk olmasaydı çok haklısınız yanlış zaten düşünülmemeli. Ama evlilikte de şöyle bir şey var bence benim sorunum var diye karşımda ki de bunun sıkıntısını çekmek zorunda değil çünkü 1.5 sene olacak evli olalı bana kalsa isteğimin gelmesini beklesek aylar sürer beni niye beklesin hem ben eşimi seviyorum belki orgazm olamıyorum olmuyorum ama onunla da hoşuma gidiyor o anlar

2 yılda her şey ne çabuk tükeniyor? Ya zaten hiçbir şey yoktu ' mis ' gibi yaptınız ya da bu bir inatlasmaya evrildi.cocugunuz var mı ?

2 yılda her şey ne çabuk tükeniyor? Ya zaten hiçbir şey yoktu ' mis ' gibi yaptınız ya da bu bir inatlasmaya evrildi.cocugunuz var mı ?
Çocuk yok . Evet çabuk tükendi herşey. Benim yaşadıklarımı belki 15 20 sene evli olanlar yaşıyordur. Belki onlar bile yasamiyordur.

Onlardan biraz bahsetseniz belki daha çok yardımcı olan çıkar
Eski konularimda var aslında evlendik ayrıldık bosanmaktan vazgeçtik falan uzun baya. Evlendigimiz ilk gece masayı başıma yıktı zaten ne bileyim yine de özünde iyi insan seviyorum ama bazen gözü dönüyor işte..

Öfke kontrolü sorunu var sanırım... düzelmiş gibi olup yine aynı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…