Evliligimdeki sorun?

Yani diyelim ki eşinizden ayrıldınız başkasıyla evlenirseniz bu sorununuz düzelir gibi mi yoksa ben buyum cinsellik benim için önemli değil olmasa da olur diye mi düşünüyorsunuz?

ben sorununuzu boşanmaktan ziyade çözüme yönelmeniz gereken bir durum olarak görüyorum

Yani diyelim ki eşinizden ayrıldınız başkasıyla evlenirseniz bu sorununuz düzelir gibi mi yoksa ben buyum cinsellik benim için önemli değil olmasa da olur diye mi düşünüyorsunuz?
Başkasıyla evlenmeyi düşünmüyorum çünkü bu benim ikinci evliliğim. İlkinde de başarısız oldum sadece cinsellik degil her konuda. Bunda da basarisizim. Daha denemeye gerek yokki. Yanlız olucem sanırım. Evliligi ev arkadasligindan ayiran seydir cinsellik ama yok yani birbirimize karsi yok cekim yok

Peki bireysel olarak tatmin oluuor musunuz elimiz harici ?
İkinİz de de isteksizlik mi var yoksa birbirimize karşı mı isteksizlik ?
İsteksizlik birbirimize karşı. Oda bireysel olarak tatmin ediyor kendini bende yapıyorum ama ben istiyorumki ten temasi olsun tutku olsun bunları istiyorum ama sanırım eşime karsi istemiyorum oda bana karsi istemiyor ki bu haldeyiz

Anladım. Bu yüzden sordum. Sizin için çekilmez hâle geldiyse yıprandığınızı düşünüyorsanız ve artık ev arkadaşlığıda istemiyorsanız ayrilabilirsiniz.

Ten uyumu yoksa herşey boş

Bu üZücü
Öfke yapabilir zamanla birivirinize karşı bu durum

Direk boşan hiç düşünme! Her geçen gün ömründen

Terapisti değiştirin. Bir görüş daha alın.
Cinsellik evliliğin en önemli unsurudur lafına inanmıyorum. Tabi ki önemli. Ama çocuk olunca iyi dost musunuz o önemli. Sen uykusuzken ya hadi biraz uyu ben bakarım diyemeyecek adamla ten uyumun olsa ne olacak. Siz iyi arkadasmissiniz, adam tedaviye direnç gösterip seni suçlamıyor. O yüzden zorlamaya değer.

Evet bu doğru bir seçenek bence de baska bir görüş de etkili olabilir duzelmemizde
Bence evliliğinize şans verin . Farklı bir uzman görüşü alın . Beraberden ziyade bence öncelikle siz ayrıca görüşün . Beraber daha romantik zaman geçirin . Film izleyin . Bir süre bu fikre uzak kalın. Eski evliliğinizle kıyaslıyor musunuz peki ? Yani yaşadığınız mutsuzluğu ? Eşinizinde ilk evliliği mi

Benim ikinci evliliğim esimin ilk evliliği ama evlenmeden biriyle yasamis ayni evde. Asla kiyaslamiyorum inanin o dönemler cok kotuydu ilk evliligimden kat kat iyi diyebilirim bu haldeyken bile ama inanin birşeyler eksik yani bilmiyorum

Benim ikinci evliliğim esimin ilk evliliği ama evlenmeden biriyle yasamis ayni evde. Asla kiyaslamiyorum inanin o dönemler cok kotuydu ilk evliligimden kat kat iyi diyebilirim bu haldeyken bile ama inanin birşeyler eksik yani bilmiyorum
Bence içsel olarak beyninin bir tarafında önceki dönemden kalma olumsuzluklar var, bu arka plandaki düşünceler zihnini yoruyor . Biraz zaman verin kendinize eminim düzelecektir . Evinizin enerjisi de size uymuyor olabilir . Eşyalarınızın rengi bile etkili olabiliyormuş .

Ten uyumu yoksa cok cok zor, biz 14 yillik evliyiz, hala yapış yapışızdır..
Değmeden uyuyamayiz bile, illa ayaklarimiz falan degecek.
Mecbur bosanmalisiniz.
Bu tip yorumlar çok sinir bozucu...
Kadın derdini anlatmış Sen hava atar gibi kendi hayatını anlatıp ona boşan diyorsun ...hiç iyi niyetli gelmediniz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…