Evli hocama aşık oldum :(

Evli olduğunu hayalet ve eşine aşık olan hayran olan birileri varmış bunu düşün

O kadar kafanızda itirafçı senaryoları dönüp duruyorsa siz açılırsınız eminim..

××İnsanın kafası takılı kalıp çözülene kadar ne yapar ne eder içinden geçeni ortaya dökmek için bir yol bulur ve açığa çıkartır.(Kendini bile şaşırtarak)

Hocanız size karşılık verse de vermese de sonunuz pişmanlık!!
Bir an önce onu unutturacak yaşınıza statünüze uygun birini bulun..

Her yetişkin aklı başında birey insanın kalbine söz geçiremedipini bilir, bunun için suçlanamazsınız, fakat aşık olsanız ne olur olmasanız ne olur evli adama.aşkını seninle yaşayabilecek biri olmalı ki o zamn aşk olsun adı. Bu aşk dediğiniz şeyi de istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. O adama ve ailesine zarar vermeden kendi halinizde takıldığınız sürece sorun yok bence

Olur öyle şeyler .Hoca değisince geçer .Yaş kac ki .
Gülesim geldi bende bodur fizikçime aşık olduydum .Sonra bide Elektrik devreleri hocasina

Duygusal bir boşluktayken bende doktoruma asık olmuştum doktorum evliydi. Ve o kadar cok seviyordum ki ya da oyle saniyordum. Hatta cocuklarina bakarim flan diye dusunuyordum. Sonra butun fikirler uctu gitti aklimdan. Sadece hayranlikmis... sizdede oyle olcak

Hayranligin verdiği duyguyu aşk saniyorsunuz. Hepimiz yaşadik bunlari. Geçecektir merak etmeyin.

toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bi kere böyle bi ahlak sınıfı olmaz herkesin kendi ahlak normu vardır yanlış bir sevda dillendirmek ondan da yanlış evet duygularımızı kontrol edemeyiz ama kendimizi onlrdan da soyutlayabiliriz bunu yapmaya çalışma yap çünkü karşında ki evli bi adam sakın hocana da söyleyeyim deme ya da bi başka arkadaşına olabildiğince uzak dur hocandan gerekirse sınıf ya da kurum değiş bu arada yaş kaçtı ?

Stockholm sendromu gibi birsey bu. Seni derste esir tutana sempati besliyorsun. Sonav kaygisi kafayi baska yone çekiyor. Hepimiz hocalarımızdan hoslandik.

Abartma faazla buyutme otur yerine sinavina çalış.

Geçer geçer emin olun üniversitedesiniz galiba. Bu ilk sizin basiniza gelmedi son da olmayacak ama bi abla tavsiyesi açılma sakın iste o zaman olay çirkinleşir adam evli bir de o ask degil ablacim ask olsa duramazsın. O anca hayranlıktır

Sayfalarca yorum var illaki söylemişlerdir ama ben de diyeceğim.

Ahlak dersi vermeyelim,dinden,ahlaktan,etikten smz etmeyelim.
Peki ne yapmalıyız?
Vazgeçin bu sevdadan yanlış birşeye kapılıp zamanınızı da harcamayın demekten baika ne yapalım yani?
Karısını boşamasını beklemenizi mi tavsiye edelim?
Bir de illaki bakışlarla filan belli edersiniz eminim,hisseder insan,hissettirir.
Umarım öyle bişey olmaz.
Ortalık karışmaz...

Lisede hocama ben de aşık olmuştum. Ama ne aşk. ölüyorum aşkımdan. Döktüğüm göz yaşlarının haddi hesabı yok.
Elde etmeyi falan geçtim benle olmaz İnşallah karısıyla çok mutludur diye dua ederdim.
Ne şiirler ne yazılar yazdım. Ona vermedim tabi yırtıp attın hepsini.
Hiç geçmiyecek sanıyordum ama geçti. Zerresi kalmadı. Ne günlermiş diyorum.
O yüzden senin de şimdi geçmeyecek gibi olur ama geçecek
Kimse unutulmaz değildir
Kimse vazgeçilmez değildir

Tarihi bile sevdiren bir hocam vardı, okulun yarısı aşık olmasın da napsın, diğer yarısını da salla zaten zevksizler

neyse lisedeysen normal diyeyim ama lisenin üstündeyse tehlikeli sulardasın. Dersi bırakmayı bile düşünebilirsin bu sağlıksız duygudan kurtulmak için.

Platonik kaldığı sürece sorun olmaz. Bende evli bir foktora aşık olmuştum. Tabi platonik kaldı. Ama bir süre sonra geçiyor. Çoğu aşklar gibi platonik olanlarda bitiveriyor.

Ne hocası kaçıncı siniftasin

Bende orta okuldayken bir öğretmenime hayrandım ve evliydi :) tabi daha 13-14 yaşlarındaydım o zamanlar .

Birde yakın zamanda başıma birşey geldi. Evliyim bu arada. Kuzenimle yan-yana geldiğimizde dışarda olsun ya da telefonda sosyal medya gezerken kadin/erkek fark etmez güzel/yakisikli bir kişi gördüğünde bana gösterir peh buna mi guzel/yakışıklı diyorsun diyip burun kıviririm :) kendisi bekar bu arada. Bende dünya güzeli degilim tabi ki ama bir estetik bir göz zevki bi karşındakinin duruşuna falan bakarsın di mi :)

Kendimden biraz bahsettim ki şimdi anlatacaklarım bununla ilgili. Bigun oglumun hafif grip ve oksurugu vardı. Bende semptomlar hafifken sağlık ocağına götürdüm eğer doktora yonlendirirse tam teşekküllü bir hastaneye goturudektim. Oturdugum semtteki sağlık ocağına da ilk defa gidiyorum bu arada.

Neyse kayıt işlemi yaptırdım. Sıra bekliyorum. Doktorun ismi soyismide böyle eski bir isim soyismi cagristiriyo şimdikilerin emreleri barışları volkanı buragi vb.değil yani :). Bayağı orta yaşlı göbekli gözlüklü hatta kel bir adam bekliyorum içerde nasıl bir isimse bende böyle birşeyler çağrıştırdı

Neyse sıra bize geldi. Doktorun kapısından bir girdim ben tabi önce bir şok karşımda 1.90 esmer kavisli surati olan yağız genç yakisikli bir doktor

Şöyle bi 3-5 saniye durakladım. Neyse sikayetiniz neydi dedikten sonra normal muayene vs vs. gayet ben normal davranışlar sergileyerek ciktim odadan

Sonra yolda kendi kendime dedim yuh evli olduğum halde ben bu kadar etkilediysem bekar kızlar heralde hasta olup olup geliyordur buraya buarada bu yağız doktor bey evli mi bekar mi hiç bi fikrim yok

Her neyse zaman zaman olur böyle hayranliklar :) gelip geçici olarak düşünüp fazla takmamak lazım. Mezun olup okuldan uzaklaştıktan sonra zamanla hatırlamayacaksın bile bu duygularını.

Ama altını çiziyorum sakın ama sakın gidip evli barklı bir adama açılma. Içinde başlattığın gibi yine içinde bitir bu duyguları

Bunlar olağan şeyler. Ama geçecek .bunu unutma. Bayan tecrübe söylüyor . Benzer şeyleri ben de yaşadım. Şimdi hatirladikca gülüyorum kendime .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…