Evli hocama aşık oldum :(

Sadece empati kur. Evlisin ve başka bir kadın kocana deli gibi aşık. Ne hissedeceğini düşünmek bile seni ondan soğutmaya yetecektir

kk saldırı timi doluşmuş yine, Allah kocişlerimizi korusun falan.zaten burada herkes çok ahlaklı, çok doğru ve namuslu her zaman en doğru şekilde davranır falan..
konu sahibi, olur öyle.. geçer.25 yaş öyle çok büyük bir yas da değil.
ama aklından geçirdiğin şeyler çok saçma bunu da belirtmem lazım.aklından geçirdiğin şeyler varsa beklentin de var demektir. bu noktada kendine ciddi anlamda engel olmak zorundasın.

Duygularını içinde yaşadığın,hocana bir şey hissettirmedigin sürece mesele yok.
Herkesin bir dönem yaşadığı/yaşama olasılığının çok yüksek olduğu bir durum.
Ben de lisede beden eğitimi hocama hayrandım,şimdi yolda görsem bakmam...

Zamanla geçiyor yeter ki hata yapma.

şu anda ne durumdasınız ?

Hangimiz eğitim hayatı boyunca hocamıza aşık (?) olmadı ki. Tabii sizinkide aşk değil. Zamanla geçer. Tabii eyleme dökmemek şartıyla zararsız bir durum. Ayrıca daha fazla onun dersine çalışmanıza vesiledir bu durum her zaman. Umarım kredisi yüksek bir derstir.

Bu olay çoğu öğrencinin başına geliyor ya içinde yaşa ve bitir üniversite hayatını dolu dolu yaşa o yaşlara bir daha geri dönülmüyor çünkü zaten %99 reddedilirsin ve sonrasında o hocanın derslerine girmek sana eziyet gibi gelir arkadaşımdan biliyorum kızarmış domates gibi oturup kalmıştı aşk itirafından sonra :) hocalar o kadar alışık ki bu duruma kibar kibar kırmadan reddediyorlar öğrencinin pskolojisi bozulmasın diye geçer yani merak etme ama bi itirafta bulunma vallahi o okul bitmiycekmiş gibi gelir

25 yaş platonik şeyler için geç bir yaş Ergenlik değil. Evli olduğunu bildiğin birini uzaktanda olsa sevmek bana normal gelmiyor. Başta bilmeden hoşlansan bile sonradan öğrenince o his biter. Suçlamak istemiyorum ama aynı zamanda Bazı şeylerin Kontrol edilebilir olduğunu düşünüyorum. Platonik deyip Bunun arkasına sığınmak için büyüksünüz.

en fazla itiraf edersiniz adamında karısını aldatacağı varsa aldatır. Ama olan size olur.

kız okuldan mezun bilem olmuştur ya eski konuymuş ne oldu acaba ? ben de merak ettim

ay hayrolsun inşallah Kazen Bey,konuyu hortlatmışsınız. üyeyle ilgili bir vukuat mı var yoksa ?
son zamanlarda KK'da çok gerilmeye başladım malum , pek bi ''ekşınlı'' geçiyor son birkaç gündür

sıkıntı yok esas üyeliği ile gelip konuyu okudu cevap yazmak ister mi diye sordum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…