Evli hocama aşık oldum :(

Of hic allayip pullama yazdiklarini.Yok platonikmis yok harekete gecmicekmis.

Yarin bir gun birisi de senin sevgiline,kocana platonik asik olur görürsün o zaman.

Bi de masum gostermeye calisiyosun aklin ermese neyse.
Al benden de o kadar. Ne kadar minnoş yaklaşanlar olmuş konuya. Tabiki sırf platonik aşık oldu diye vurun kahpeye moduna girilmez ama bu kadar sahiplenme, olayı sevimli hale getirme çabası tuhaf geldi bana. Sonuçta 15 yaşında değil konu sahibi 25 yaşında koca kadın.

Neyse konu sahibi ne yapman gerektiğini biliyorsun, umarım çabuk geçer bu hislerin. Bol şans.

Sen adamı sadece dersteki haline taniksin.
Özel hayatında nasıl bir karakteri var bilemezsin. Yani aslında hayaline yakistirdigin şekle sokmussun.

Hoca aski gecici ya. Binlerce kisi yasayip gecici oldugunu deneyimlemis. Eh sennde birgun bu duygularinin bitecegini ve hatta ilerde bu haline gulecegini simdiden biliyorsun. Bunu dusun ve icini ferah tut. :deli:

O da kuyruk sallamasaymış dermişim.
Şaka bi yana erkekler kadınlar hakkında Bu tarz düşüncelere sahip olduğunda kadın suçlanıyor tersi durumda yine kadın suçlanıyor.
Duygularınız samimi ve içten ,karşılığı olmadığını da biliyorsunuz. İllaki geçecek,korkmayın. Ben kimlere kimlere aşık oldum ama geçti :)) biraz ayran gönüllüyüm sanirim

Nasıl karar verdiniz sevdiğinize?Ortak noktalarınız ve zevkleriniz neler?Size hitap edebilen bir karakteri varmi?'ten uyumu,hayata bakışı...vs..
Bence insan gerçekten tanıyıp beraber olmadığı birini sevemez.Sizin hissettiğiniz duygunun adı hayranlık ve hoşlanma olabilir ama sevgi yada aşk değildir o..
25 yaşında bir kadın mantığını kullanabilir ve bunu bilir.siz ise seviyorum deyip çıkmışsınız işin içinden..
Eyleme de geçersiniz siz bu gidişle
Bu yorumunuza katılıyorum. Çünkü 25 yaş küçük değil ki ergenlikte olur diyelim konu sahibi belki de öğretmeninden ufacık minicik bir ışık görse açılacak izlenimi veriyor. Her ne kadar inkar etse de bu oldukça aşikar mesajlarında.

İnşaAllah cahillik edip hata yapmaz.

Bu yorumunuza katılıyorum. Çünkü 25 yaş küçük değil ki ergenlikte olur diyelim konu sahibi belki de öğretmeninden ufacık minicik bir ışık görse açılacak izlenimi veriyor. Her ne kadar inkar etse de bu oldukça aşikar mesajlarında.

İnşaAllah cahillik edip hata yapmaz.
Inşallah ama yaparsa bedelini kendiside öder..bunuda bilecek yasta neyseki

cevrene bak kendine birini bul unuturaun hatta mümkünse onu görme ama bu zor dur baska birini bul. düsünmeyeyim dedikce takıntı olur

Kimbilir ilk üyeliğinizde de neler anlattınız ki bilinmesin diye tekrar 2.üyelik aldınız birde ahlak dersi verecekler yazmasın demişsiniz ne yapalım ohh iyi yapıyorsun mu diyelim.Adamdan ışık görsem koşarak gidersin.Ayrıca 2.üyelik alma koşulları var öyle herkes sıkılınca üyelik alamaz tekrar. Kibliyorum sizi.

Senin sevgiline, eşine birisi platonik aşık olduğu zaman ne yapacaksın? Bizde okuyoruz, hocalarımız var ama hiç o gözle bakmadık. Kınamak istemiyorum asla zaten bana düşmez ama yinede düşüncelerine yön verebilmeli insan

öss ve kpss için toplamda 4 yıl deshaneye gittim, her dershanede de hoşlandığım öğretmenler olmuştu. Hatta bazen soru çözerken sorudan çok hocama bakardım. gerçi içlerinde birisi evliydi, birisi de nişanlamıştı ben ona aşıkken ama hayranlıktan oluyor bence bunlar. tabi içinizi bilmiyorum ama sınırları aşmazsanız yillar sonra tebessüm ederek hatırlarsınız bunları :)

bende son sımfta asistan birine aynı hisleri besledim biziö derse giriyordu sevgilisi vardı kalbim güm güm olurdu okul bitti yaz tatili geçti 3 ay sonra sosyal medya hesabına baktım ıy dedim bunumu sevmişim geçici uzaklaşınca bitiyor bende hayranlık vardı aşkta vardı ama geçiyor bunlar

Kalbine soz gecirip evli bir adami unutmaktan baska caren yok

Kimse de farkli birsey yazmayacak sana burda.

X