Evli hocama aşık oldum :(

deligonul28

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
17
16
34
merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.

Burda kimse sana bunun için yardımcı olamaz,
Napabiliriz mesela? Evli bi adamı unutman gerektiğini söylemek dışında..E azıcık aklın fikrin varsa bunu biliyosundur.

Bunu dile bile getirmemen lazım,içinde yaşasanda dillendirmemelisin.hala enerji dolu bilgili vs diye adamı övüyorsun suan evli oldugunu biliyosun üstelik?

E daha ne uzatıyosun.

Kuzum dertsiz başınıza dert almak için neden bu kadar kıvranıyorsunuz? Evet yanlış, etik değil, olmaması gereken duygular, artı duygularına da söz geçirebilirsin, bu kadar mı acizsin, milyonlarca insan yapabiliyorken.. Gittiğin yol yanlış, çok yanlış, dön bir an önce..

Hocanıza hayranlık duymanız olası bi durum. Sizi yerecek bir durum yok ortada. Hocanızın eşinin hemcinsiniz olduğunu unutmaz ve herhangi bir adım atmazsanız zamanla duygunuzun kalmadığını göreceksiniz...

yani onun da sıradan bir erkek olduğunu unutma diyeyim
biz çok gözümüzde büyütüyoruz bazen hele de öğretmenmiz olunca filan daha bir karizmatik geliyor
kaç yaşındasın?

bundan iyisi mi olur. bu sayede derslerin mükemmel olur hocaya yaramcam diye adama asilmadan böyle devam et.
ahaha evet o derse çok çalışıyorum ve bizim için önemli bir ders.
bu arada ben 25 yaşımdayım hoca da genç aramızda pek yaş farkı yok.konuda öyle anlaşılmış galiba

ahaha evet o derse çok çalışıyorum ve bizim için önemli bir ders.
bu arada ben 25 yaşımdayım hoca da genç aramızda pek yaş farkı yok.konuda öyle anlaşılmış galiba
büyükmüşsün kız sıradan bir hayranlık değil belliki
unut unut valla dertsiz başına dert açma

yani onun da sıradan bir erkek olduğunu unutma diyeyim
biz çok gözümüzde büyütüyoruz bazen hele de öğretmenmiz olunca filan daha bir karizmatik geliyor
kaç yaşındasın?
25 yaşımdayım, yani çok da küçük değilim. hoca da öyle yaşı büyük bir hoca değil ama evet haklısın, gözümde çok büyütüp idealize ediyorum belki de..öğretmenim olmasa belki böyle olmazdı, bilmiyorum

çok teşekkür ederim, burada biraz rahatlıyorum.elleriniz dert görmesin.

Aman sakın ifşa etme pişman olursun. Çünkü geçiyor eminim bak melankolim dedi dersin. Geçince bu arada yıllarda geçse bana bildir Allah uzun ömür verirse tabi burada olacam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…