Evli hocama aşık oldum :(

Hangimiz eğitim hayatı boyunca hocamıza aşık (?) olmadı ki. Tabii sizinkide aşk değil. Zamanla geçer. Tabii eyleme dökmemek şartıyla zararsız bir durum. Ayrıca daha fazla onun dersine çalışmanıza vesiledir bu durum her zaman. Umarım kredisi yüksek bir derstir.
Aynen ben de lisede iken Fizik hocama aşıktım ne karizmaydı hocam da beni severdi en çok ben iyi anlaşırdım o hocayla belki o aşk değil hayranlıktı bence Fizikten anlamayan ben 5 üzerinden 4 olmuştu canım hocam ya sosyal medyadan takip ediyorum şimdi hep bende güzel bir anı olarak kaldı kızlarla bize özel ders de vermişti ama hiç öyle kötü durumlar yaşamadık o da hiç görevini suistimal etmedi seviyeyi saygıyı hep korudu canım hocam olarak anılarımda😊

Ahlak ve aşk yargılarınızı gerçekten sorgulamak lazım . Bir baktın iki baktın adam evliymiş neyine bakıyorsun aşık olmuşmuş. Allahım sen kocalarımızı da bizleri de muhafaza eğle yarabbim.
Lisedeyken Fizik hocama ne baktım beee ne karizmaydı o karısının elinden de almadım yani güzele bakmak sevap yahu sınırı bildikten sonra ne var bakmışsak evliyim geçen otobüse bindim genelde otobüs şoförleri bıyıklı göbekli bişey olur görünce şaşırdım :KK70: kartı tutuyordum çocuk ne yakışıklı be dedim Allah sahibine bağışlasın eşimi de seviyorum yakışıklıdır ama güzellere bakılıyor işte :KK70:

Bende tarih öğretmenime bi arada bilgisayar ogretmenime aşıktım. muzik ogretmenimizde muazzam yakışıklı bir beydi. boylu poslu esmer yağız biriydi ama 8. Sinifta😂 müzik öğretmeni sinan isminde beyler okuyorsa bu yorumumu ustlerine alinabilirler😂 simdi dusunuyorumda (muzik ogretmenimiz haric) hic tipim degiller nelerine aşık olmuşum 🤔

Son düzenleme:
Sen şey değil misin ya....
Yaprak dökümü Sedef...
Ondan birşey beklemiyorum, kendi içimde seviyorum ben anneciğiiiimm....

Eğer biri benim kocama da böyle aşık olsa ve bunu bilsem hatta hissetsem kusura bakma ama gebertirim onu..

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.
Konuda resmen yorum yapmayın demişsiniz. Ee ama yanlış yoldasınız..

Duygusal yaşın geride kalmış senin...Ortaokulda yaşanır bu platonik aşklar hocaya karşı....Psikologa gidip yardım alabilirsin..Evli hocandan sana bişi olmaz...Onu düşünmek yerine yaşıtın erkek arkadaşlarınla sağlıklı ve ilerde ilişkiye donusebilecek ya da donusmeyecek dostluklar kurabilirsin

O yazmasın bu yazmasın demıssınde kım yazacak sadece sana hak verenlermı. Ask bu degıl ask sadece senın begendıgın degıl bırazda mantık gerekıyor mantık olmayınca olmayacak bırını sever oyle kalırsın ıste yada yuva yıkan olursun. Ayrıca ben sunu anlamıyorum ask öldürmüyor veya ılla o ınsanla bırlıkte olman gerekmıyor yıllarca onu sevmende gerekmıyor. Engel olamazsın seversın hoslanırsın bunun bı oluru yoksa bırakır baska ınsanlara hıssedersın o duyguları bu kadar basıt. Unutmaktan baska caren yok sen ulasamafın ıcın sana mukemmel gelıyordur belkı hıcte ıyı bır partner degıldır belkı evde hanzo gıbı bırıdır herseyını mukemmel gorup hemen ayılıp bayılmauın. Ben 8 senelık ılıskımı karsılıklı seve seve bıtırıp baskasıyla evlendıysem sızde 3 gundur hoslandıgınız adamdan vazgecebılırsınız bence ve dogrusu bu unut cok buyuk gunah kac ah alırsın

Valla universitede bir arkadasimizin başına geldi kendi rezil rüsva oldu hoca okuldan atıldı bir de yakın arkadaş diye bildiklerine hocayla yaşadıklarını anlattı onlarda başka yakın arkadaşlarına anlattı kızın ailesine kadar gitti olay kızı yurt dışına gönderdiler ben okulda o kız kadar rezil olan kız görmedim çok üzücü kız 18 -19 yaşındaydı tam deli zamanlarimiz keşke adam daha aklı başında olsaydı kıza karşılık vermeseydi adam da 20-25 yaş büyüktü bizden.

o heyecanı ve duyguyu içinde yaşadıktan sonra sıkıntı yok. olabilir şeyler.
geçecek emin ol.
sınıfına yönel alıcı gözüyle bak.
belki seni heyecanlandıran sınıf arkadaşın çıkar.

X