Evli hocama aşık oldum :(

Tarihi bile sevdiren bir hocam vardı, okulun yarısı aşık olmasın da napsın, diğer yarısını da salla zaten zevksizler :lülülü:

neyse lisedeysen normal diyeyim ama lisenin üstündeyse tehlikeli sulardasın. Dersi bırakmayı bile düşünebilirsin bu sağlıksız duygudan kurtulmak için.
Konu sahibi 25 yasinda Öğretmen de hemen hemen o yaslardaymis.

: D : D bu gidişle bulacağım belamı :) yok tamam ben de unutmaya çalışıyorum zaten
Siz icraata geçmeyi düşünüyorsunuz galiba eşime hep derim dikkatli ol hemcinslerime hiç güvenmiyorum bana güven diyor işimiz zor bu devirde valla dışarıda yürüyoruz alışveriş merkezinde anlamıyorum kızları yanımdaki kocama bakıyorlar Hayır yani bakımsız falan da değilim aksine ovmek için demiyorum güzelim de Allah şaşırtmasın evliliğimizi daim etsin

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.
Üniversite ya da lise yıllarında bunu yaşaman normal .gayet doğal karşılıyorum çoğumuzun başına hoşlantı olarak gelmiştir. Burda önemli olan hocana açılmaman .

Ben üniversitedeyken bölüm hocam vardı. Gençti çok yakışıklı ve sempatikti. Hatırlıyorum parmağında yüzük vardı.. inan bana edebimden evli olmasından bundan öteye gitmedim. Kendimi şartlaması biliyorum. Evli! Bü yüzden duygularım bundan öteye gidemez kendimi yönetmeyi başarabiliyorum. Macera aramayın, derslerinize odaklanın

Hepsi geçecek sadece sabırlı olun. Ve en önemlisi hocanizin karısı da bir kadın. Belki eşini çok seviyor . Onun yerine kendinizi koyun. Eşinizi başka birinin sevmesini kabullenemezsiniz.
Unutmayın ki etme bulma dünyası burası.
Siz bir eyleme gecmediginiz müddetçe içiniz rahat olsun.
Şeytanı duygular deyip geç gitsin. Inşallah kendi dengini bulur ve sevilirsin...
Derdin büyük. Ama dermani sensin.
Düşüncelerini tersine çevir bunu yapabilirsin .

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
Geçer merak etme. Ayrıca ahlaksızlık yapmak olmuyor bu. Adamı elde etmeye çalışmadığın sürece bir problem yok. Duygu bu engel olamazsın sonuçta tabi sende evli değilsen :)
İkinci üyelik neden ona takıldım ben. Direk kendi üyeliğinle yazabilirdin.

Şimdi konumuza gelelim
Merak etmeyin bu duygularınız yavaş yavaş bitecek ..

Kimse kusura bakmasın en sinir olduğum konulardan biri. Babamın şimdiki eşi de aynı şeyi söylemişti. Amacım yuvanizi yıkmak değildi sadece seviyordum uzaktan uzağa hiç bir şekilde kendimi belli etmeye niyetim yoktu falan. Sonuç? 15 yıllık evlilik annemin karnındaki en küçük kardesimizle bitti. Allah'a şükür ki biz destek vererek toparladık. Eşim bu konudaki hassasiyetimi de bildiği için kendisiyle cıvık konuşan en ufak bir bayanı bile uyarır. Arkadaşım sen bunu buralara kadar dökme durumuna gelmişsen atağa geçmeden de duramazsin bence. Ama kendinizi biraz o evli adamların eşlerinin yerine koyun. Düşünsene o adamın karısı sensin. Şahsen ben deli olurdum kendi kendime kızardim

öyle mi diyorsunuz? ama ben kendim üzülüyorum bu duruma, ondan.

Valla hocanın eşi üzüleceğine sen üzül.
Sakın belli etme adama ne yaşıyorsan içinde yaşa.
Biraz empati yap! O kadın o adama hayatını adamış belkide.. bir yuva kurmak kolay değil o kadına bu acıyı sakın yaşatma!
Bi heyacan yüzünden sakın kadının hayatını mahfetme.
Sen başkasına ait bir adama aşık olmuşsun.. bunun bedelini başka bir kadına yaşatma gerekirse sen yaşa.

Şu an yapman gerek hocanı değiştirmek!
Çünkü bir şey yapmasan bile bir süre sonra sen farkında olmadan duyguların kendini gösterir.. aranızda yaş farkıda yokmuş adamın da aklını karıştırırsın.

Kesinlikle ve kesinlikle hocanı değiştir!

Geçer merak etme. Ayrıca ahlaksızlık yapmak olmuyor bu. Adamı elde etmeye çalışmadığın sürece bir problem yok. Duygu bu engel olamazsın sonuçta tabi sende evli değilsen :)
İkinci üyelik neden ona takıldım ben. Direk kendi üyeliğinle yazabilirdin.
Utandım o yüzden..

demek ki yalnız değilmişim çok teşekkür ederim, aklımdan neler geçmiyor ki; özel ders alacağım deyip eve çağırıp açılmalar, gizliden e- posta atmalar, son gün en son ayrılırken size aşık oldum deyip sonra arkamı dönüp kaçmalar.. ama tabi hiçbirini yapmıyorum : D

Şu hayallerinden sonra kusura bakma ama olayı hiç minnoşlaştıramam. İnsan duygularına engel olamaz okey ama yanlış olduğunu bile bile bu hayalleri ku-ra-maz. Bi adam sürekli küçük çocuğa istismar hayali kursa ama asla faaliyete geçirmem dese bu onu masum yapar mı? Yapmaz.
Aşık olduysan edebinle unutmaya çalışacaksın. Ne ben eşimin başka bi kadının hayallerini süslemesini isterim nede eşim benim başka bi adamın hayallerini süslememi ister.

Hepsi geçecek sadece sabırlı olun. Ve en önemlisi hocanizin karısı da bir kadın. Belki eşini çok seviyor . Onun yerine kendinizi koyun. Eşinizi başka birinin sevmesini kabullenemezsiniz.
Unutmayın ki etme bulma dünyası burası.
Siz bir eyleme gecmediginiz müddetçe içiniz rahat olsun.
Şeytanı duygular deyip geç gitsin. Inşallah kendi dengini bulur ve sevilirsin...
Derdin büyük. Ama dermani sensin.
Düşüncelerini tersine çevir bunu yapabilirsin .

İlerde senin kocana da birisi platonik aşık olsun.

Platoniklikle kalmayacak gibisin ama bir şey diyemem şu an. Yoksa ban yerim:kusmuk:

Şu hayallerinden sonra kusura bakma ama olayı hiç minnoşlaştıramam. İnsan duygularına engel olamaz okey ama yanlış olduğunu bile bile bu hayalleri ku-ra-maz. Bi adam sürekli küçük çocuğa istismar hayali kursa ama asla faaliyete geçirmem dese bu onu masum yapar mı? Yapmaz.
Aşık olduysan edebinle unutmaya çalışacaksın. Ne ben eşimin başka bi kadının hayallerini süslemesini isterim nede eşim benim başka bi adamın hayallerini süslememi ister.
Senin eşine aşık olsalar hoşuna gider mi demişsiniz benim eşime kızlar hayran olsa bu benim çok hoşuma giderdi dusunsenize bütün kızlar kocama hasta ama o benle evli. Eşime güvendikten beni aldatmayacagini bildikten sonra sorun yok.eşime güvenmiyor belli olmaz yapar belki diye en ufak bir kirinti tasiyorsam da bence evli olmanın bir anlamı da yok.

X