Evli biriyle beraberim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl güzel arabesk arabesk yazmışsınız,kendi; gururlu , onurlu, sadakat dolu hayatımı sorguladım.Ulan ben mi yanlış yaşıyorum diye?? Millet metres hayatı yaşamayı,yattığı adamın etinden sütünden faydalanmayı,masum bir kadının hayatının içine etmeyi ne güzel edebi olarak masumlaştırmışGüzel duygusal yazınız beni ağlattı metres hanım,çok sevici gördüm sizi ,boynuzlamaya devam karma denen şeye azıcık ucundan inanıyorsanız geliyor sizin başınıza gelmekte olan COMİNG SOON.....

rezalet, bir de gelmiş buraya yazıyor. evli insanla beraber olmak zaten falso bir durum bir de yaşına bak. utanmaz... aferim kızım iyi yoldasın dememizi bekliyor herhalde kuş beyinli
Kız dur !!!bunun gibi biri yüzünden banlanmaya değmez,güzel günler var önünde....

Başından beri Sizinle cinsel ilişki yaşıyor mu ?

Eğer öyleyse adam bildiğiniz süzme sapık! Sübyancı bir sapık..

Sizin için çok üzüldüm 20 yaşın yaşattığı hormon karmaşasıyla kapılmışsınız ve sizi hep kandırmayı başarmış..

Kendini lütfen kurtar bu sübyancıdan. Şikayet et, karısına şöyle bitir kurtul.

Basından berı malesef kı. Gecen ayrıldıgımda evimin önüne geldi zile basarım inmezsen vs dedı. İnmek zorunda kaldım. Kendı cabamla ayrılamıyorum cunku ılla bı yerden cıkıyor. Karısına söylemek en son secenegim ama mecbur kalırsam aklımda

Ay hırsımı alamıyorum, dönüp dönüp yazasım geliyor.
Mağdur edebiyatı yapıyorsun bide. Neyi engelleyemiyorsun pardon? Kınamayacakmışız. Neyi kınamayacağız? Bu konuyu buraya açarken nasıl bir tepki alacağını düşünüyosun? "Ah yavrum vah vah, yazık kızcağız engelleyemiyor, 45 yaşında adamın metresi olmak zorunda kalmış" falan mı yazacaklardı sana?
Fenalık bastı beni senin şu rahatlığına. Her gün ağlıyormuş. Yapma=ağlama. Bu kadar basit.
2 pahalı kıyafet tatil statü için şöyle basit ahlaksızların ayağının altına paspas, yatağına metres oluyorsunuz ya pes! akşam akşam ayarlarım bozuldu.

rezalet, bir de gelmiş buraya yazıyor. evli insanla beraber olmak zaten falso bir durum bir de yaşına bak. utanmaz... aferim kızım iyi yoldasın dememizi bekliyor herhalde kuş beyinli
Matmazel biraz sakin ol. Daha çocuk ve yaşadığının ciddiyetinde değil..

Farkında ama adam bir şekilde kandırıyor bu çocuğu pis adam ya.. Çok üzüldüm bu çocuk bizimde kızımız olabilirdi.

Biri evli olduğunu gizleyip de benimle görüşürse anca o zaman böyle bir şeyin içinde olurum, öğrenir öğrenmez de kıçına tekmeyi atarım. Onun dışında evet büyük konuşuyorum. Namussuz olmadığım için bu benim başıma gelmez.

Of hic kendini aklamaya çalışma kendi yaşıtin ve BEKAR erkekler dururken evli ve kendinden 25 yas büyük adamla ne işin var. Hepimiz biliyoruz ne işin olduğunu da.. daddy issues olabilir

Adamin iş yeri var,galiba arabası iyi ,yaşının bilmişligi de vardır bunlardan etkilenip kendine hayali bir dünya kurmuşsun..adam da uzun evliliğinden biraz sıkılmış ,heyecan ve sex arıyor..madem seni bu kadar çok seviyor,karısını alsın karşısına ,ya ben ayrılmak istiyorum,seni daha fazla kandırmak istemiyorum al sana mal mülk, nafaka herşeyi vereyim desin..yemez tabii dötü..

Böyle konulara genelde cevap yazma huyum yoktur sana şunu demeye geldim

1.İnsan ne yaşatırsa aynını ya kendi yaşar ya çocuklarında görür. Bak bu sözümü unutma sakın. Eğer bitirmezsen bedelini çok ağır ödersin ömrün bunun ızdırabıyla geçer

2. Senin babanla ilişkin sorunlu olabir. Veya başka bir psikolojik sorunun var bunun altında yatan. Baban yaşında birinden ya baba şefkati görmek istiyorsundur ya da psikolojik bir vaka var bu ilişkide. Yoksa hem evli hem baban yaşında bir adamı sevmen bir ilişki sürdürmenin hiç bir açıklaması yok. Normal bir durum değil. O adama birşey olmaz ama sen büyük kaybedersin.

İyi tepe tepe kullan.

Ne yap et zarar görmeden kurtar kendini güzel kızım. Senin yaşında oğlum var yaşadıkların çok üzücü.

Adam bulmuş senin gibi tertemiz çocuğu tabi kapına dayanır. İster kabul et ister etme adam sapık.

Sen karşına çıkmasına izin veriyorsun.
Adam karısından boşanıp seninle evlense dâhi yaş ilerledikçe sen onunla yapamayacaksın. Ben bu kadar yaş büyük adamlarla beraber olan hiç bir kadının mutlu olduğunu görmedim. Aksine çok hem çok mutsuz oluyorlar hemde yaşıtlarına göre çok daha erken çöktüklerini gördüm. Kısaca bu ilişkinin kaybedeni her türlü siz olacaksınız.

Sadece o kadın icin degil benim icin de cok kotu bır durum takdır edersınız kı .
Hayır canım sadece o kadın için çok kötü bir durum bu çünkü senin keyfin yerinde aldatılan sen değilsin. aileni düşünsen zaten yapmazsın da elalemin ailesi kolay harcanır değil mi? Evlendiğinde kocan kendine metres bulursa sakın şikayet etme ama tamam mı? Ha evleneceğin kişi zaten o kart horoz olmayacak o kesin... Yazık şu genç yaşınızda kendinizi layık gördüğünüz heriflere bakın.

Ona deki peşimi birakmazsan karını ararım, senden de şikayetçi olurum de . Kızım adam sübyancı, seni kullanıyor. Senle yattıktan sonra gidip karısına hatunum diyip koynuna giriyor .onun o pis penisi hem sana hem o kadincagiza değiyor. Hicbirseyden tiksinmiyorsan bunu düşün tiksin . Yaşına başına uygun genc yakışıklı bi erkek varken o ihtiyar pörsümüş herifle düşüp kalkmaya değer mi?

Allahtan kötü bi insan değilsiniz. Sizin bi üst leveliniz şeytan zaten.
Adam 20 yaşında fik fik yapacak kızı bulmuş tabiki şair olur, sizde yazmışsınız karaktersiz ve ahlaktan yoksun olduğunuzu.
Size ne tavsiyesi verilebilir ki? Ayrıca şunuda söyleyim ahlaktan yoksun insanları tıp tedavi edemiyor, siz metressiniz. Metreslik tıbbi bi vaka değil ki psikologa gidince düzelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…