Evli biriyle beraberim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz pek bitirmek istiyor gibi durmuyorsunuz. Anca adam sizden sıkılır -ki cinsellik olmasa asla yanınızda durmaz zaten- sizin gibi başka bir tane bulur size de anında tekmeyi basar. Öyle kurtulursunuz gibi gözüküyor. İlahi adalet ya da karma ne dersen de bir yerde bulur sizi. İlerde kocan da seni senden genç güzel biriyle aldatır o zaman anlarsın neyin ne olduğunu.

Yakın zamanda değil hemen al sen o psikolojik yardımı...

Abi ayağı göt ayağı desene şuna?

20 yaşında 45 yaşında bir adamla yatacak kadar ya çok çirkinsindir yada çok sal.k. Hangisi?

Yorumlar icin tesekkurler. Ama bu kadar buyuk konusmanıza gercekten anlam veremedim. Bu iliskiye baslamadan önce ben de asla boyle bi durumun icinde olcagımı dusunmezdım. Asla derdım. Ama her sey insanlar icin ve her sey basa gelebılıyor. Memnun oldugum sefasını sürdügüm bi durum asla degil tam tersi her günüm aglamak üzülmek gözyası. Keske yorumları daha dıkkatlı yapsak Nihayetinde burda her seyı anlatamıyorum ve anlatmadıgım daha nice durumlar var. Bunu iliskiyi güzellemek icin söylemiyorum tabi ki. Bi girdabın icindeyim ve buraya yazmak istedim icimi bosaltmak istedim bi nevi

Seni kınarsak bizde mi metres oluruz kıçının kılları ağarmış amcalara

Ağlıyormuş, çoğüzülüyomuş Kes beeee

Kınamayın, başınıza gelirden sonra kadının düşmanı yine kadındır gelirmi?

Kötü yorum yazmak istiyorum bu seferde ban yerim
Değerimi diye düşünüyorum değmez
O yüzden yorum bile yapmak istemiyorum

Gerçekten bi tarafının kılı ağarmıştır bu yaştaki adamın. Hadi karakteriniz bozuk da mideniz nasıl kabul ediyo yaşıtınız gencecik aslan gibi delikanlılar dururken?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…