Evli biriyle beraberim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendini nasıl mu tutabilirsin? Tutma, nasıl olsa ona göre sana benzer başka bir ahlak yoksununu bulunca seni dehler, bırakır o mesajları. Sen de çook ahlanır vahlanırsın.
Ay gerçekten nedir bu kadınların sizin gibi ahlak yoksunu hemcinslerinden çektiği(!)

Ya da bu kadınların ahlak yoksunu kocalardan cektigi degil mi

Ne kötü bir durum adam resmen seni kullanıyor farkında değilmisin hala .
Bide evli diyorsun. Biraz empati yapmaya çalış. Ya o kadının yerinde sen olsaydın eşin seni genç kızlarla aldatsaydı. Çok iğrenç bir durum gerçekten. Burda bunu anlatıp milletten düzgün bir tavsiye almayı bekleme bence

Cinsellikte vardı dediğin yerde okumayı bıraktım yok ya aramızda evlı barklı adamla bırsey yok cinsellikte vardı tamam

20 yaşında baban yaşında adamın metresi olmuşsun

Ya da bu kadınların ahlak yoksunu kocalardan cektigi degil mi
O ahlak yoksunu kocaların zaten yatacak yerleri yok, insan olarak bile görmüyorum.
Siz de o ahlak yoksunu kocalardan birine çanak tutuyorsunuz.
Hemcinslerim kendine 'ahlak yoksunu kocalara metres' olmayı layık görüyorlarsa, bence onlara da 'ahlak yoksunu' demekte bir sakınca yok. Nasıl olsa ahlak yoksunları birbirine çanak tutuyor.
Siz kendinizi böyle görmek istiyorsanız, sıfatınız bu. kusura bakmayın

Kız sevişirken hiç mi için kalkmadı kocamış adam filinta gibi bir sürü erkek var yaşıtın, kart horozun günü birlik mezesi olmuşsun. Kardeşin de maşalık mı yapıyor üstüne pes

Kızzz adamı engelleyemiyorsan kendini zincire vur. Metres olmak hoşuma mı gidiyor? Bal gibi de adamın parasındasın. 45 yaşında ki adam senin baban yaşın. Hoşlantı yok ama cinsellik var ıyyy nasıl içiniz alıyor parasında değilsin ama sana hediyeler alıyor. Adam güçlü parasını sevmesen bile gücünü seviyorsun. Ama gittiğin yol yol değil. O adamın her zaman metresi olacaksın. Kendine bu sıfatı yakıştırıyprsan sen bilirsin

İkinci kadında olmak istemiyorum birinci kadında olmak istemiyorum aslında onun hiç bişeyi olmak istemiyorum ama tamamen ayrılmaya cesaret edemiyorum. Yorum için teşekkürler yinede
İstemiyorum diyorsunuz ama gerçekten istemiyor olsanız zaten bitirmiş olurdunuz, bu arada adam sizi kullanıyor sevdiği falan yok. Seven kişi dürüstçe boşanır sizinle yoluna devam eder, sevdiğini metres konumuna düşürmez. Ama adamda sizin sandığınız gibi sağlam karakter yok, hatta fırsatçı yalancı pisliğin teki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…