Evlenmek beni benden aldı

fish fingers

Yeni Üye​

Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024212
Valla dayanamadım üye oldum. Akıllı insan tecrübesinden yararlanır daha akıllısı ise başkasını tecrübesinden yararlanır. Malesef ben de bir kumarbazın karısıy-dım. Geçen ay boşandık, 4 yaşında çocuğum var üstelik. Çok uzatmak istemiyorum, çok yıpratıcı yorucu yıllar geçirdim ama evet vaktiyle buradaki kadınları dinlemedim. 99 tane bırakmaz yorumu varsa 1 tane bırakır yorumuna tutundum. Sonuçta yanıldım.

Kendimce çıkardığım dersler
1- kumarbazın sadece "Allah bir" dediğine inanmalı
2- kumarbazın asla asla borcu kapatılmamalı
3- bulunduğu evde altın para vs biriktirilmemeli
4- ağlayıp sızlanmalarına karşı merhamet edilmemeli
5- tüm hesaplarını ben kontrol ediyorum diye fazla kendine güvenmemeli

Çözüm soruyorsanız ben her yolu deneyen biri olarak boşanmaktan başka bir çözüm bulamadım.

fish fingers

Yeni Üye​

Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024212
Valla dayanamadım üye oldum. Akıllı insan tecrübesinden yararlanır daha akıllısı ise başkasını tecrübesinden yararlanır. Malesef ben de bir kumarbazın karısıy-dım. Geçen ay boşandık, 4 yaşında çocuğum var üstelik. Çok uzatmak istemiyorum, çok yıpratıcı yorucu yıllar geçirdim ama evet vaktiyle buradaki kadınları dinlemedim. 99 tane bırakmaz yorumu varsa 1 tane bırakır yorumuna tutundum. Sonuçta yanıldım.

Kendimce çıkardığım dersler
1- kumarbazın sadece "Allah bir" dediğine inanmalı
2- kumarbazın asla asla borcu kapatılmamalı
3- bulunduğu evde altın para vs biriktirilmemeli
4- ağlayıp sızlanmalarına karşı merhamet edilmemeli
5- tüm hesaplarını ben kontrol ediyorum diye fazla kendine güvenmemeli

Çözüm soruyorsanız ben her yolu deneyen biri olarak boşanmaktan başka bir çözüm bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…