evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlar olamaz demiyorum fakat esinin baskisindan cocugu oldugunu anlatirken yüzük ve malediv ne alaka? Sahsen böyle bir olaydan sonra aklima bile gelmezdi.
aynen empati yapıyorum içimde ki o acıyla konuma ballandıra ballandıra giriş yapmazdım

Bunlar olamaz demiyorum fakat esinin baskisindan cocugu oldugunu anlatirken yüzük ve malediv ne alaka? Sahsen böyle bir olaydan sonra aklima bile gelmezdi.

İşte adamın mükemmeliğine vurgu onlar. Öyle mükemmel bir adam bana kazık attı diyor. Yani maldiv = harika erkek.

Ben esimin bana verdigi degeri anlatmaya calistim, yoksa maddi olarak herseyini yok ettim bana aldiklarini vs. Sence benim bu durumumda para benim yasadiklarimi silebilir mi ?

Hahaha bunu bende dusundum kuyumcu gercek oldugunu onayladi. Bu arada gozu onunde tuavelte attim sifonu cektim. Tas agir oldugu icin gitmedi, kendisi elliyle tutup cikardi

Hahaha hic gulecigim yoktu. Vay be nasil bir tas ise artik, eminim kralice Elizabeth bile kiskanirdi

Ne evlilik kurtarması ne aşkı yahu ortada evlilikte aşkta yokmuş kandırılmışsın bu kadar basit merak etme hayat karşına en azından bu adamdan daha iyi bir adam çıkarır kendine değer ver çünkü elinin altında olan kadına adam herşeyi yapar

başı fazla mükemmel sonu fazla acıklı.

inanasım gelmiyor.

Keske gercek olmasa, ama haklisin ben olsam bende inanmazdim, ama yasadiklarima allah sahit... Ve ben burda fake felan bilmiyorum trend konu felan. Siteye girdim baktim ve icimdekinleri dokmek istedim... Kimseyi inandirmak gibi bir niyetim yok, acimi paylasmak istedim. Evet ballandira ballandira anlatigim yani dmeek istedim melek yuzlu insan bir seytan cikti, yoksa yasadiklarimi maddi olarak hafifletemem. O yuzuk simdi bana ne fayda gittigim balayi ne fayda, bu sadece onun iki yuzlugugune vurguydu

Film senaryosu okuyorum sandım
Allah yardımcın olsun gercekten cok zor bi durum.bol bol dua et Allah bi çıkış kapısı sunacaktır elbet.
Emin ol öyle biri çıkacak ki karsına bütün acılarını unutturacak huzur dolu bi yuvan olacak
Buna inanarak yoluna devam et geriye bakmadan

cok uzuldum.allah sabr versin.nasil boyle yalanci,kadinlarin duygulari ile oynaya biliyorlar inanamiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…