evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah cumlemizi boylelerinden uzak tutsun aminn..
Herkes erkege laf etmis de hemcinsimize kimse bise dememis..
Onunda pek serefi haysiyeti var gibi durmuyor burdan bakinca..

Konu sahibi gerçek olduğunu varsayarak söylüyorum keşke hikaye kısmına hiç girmeseydiniz.

Hastaneye gittiklerini nasıl anladınız işaret mi ettiler ,hastane yolu muydu?

Gerçekten yazım tarzın 3. bi şahsın başından geçmiş gibi bana hiç acı yansıtmadı. Ama gerçek olduğunu kabul ediyorum. Çok üzgünüm ama Adamın o kadına gidişi evlilikte sende aradığını bulamadığını düşündürdü bana, direk rotayı çevirmiş. Sebebi ne olursa olsun tam bir pislik, yaptığının aynı ile yansın...

Ya alay edip inanmayanlar çıkıp gitsinler konudan,ne değişik üyeler var ya
Konu sahibi üzüldüm,allah yardimcin olsun

Y
Konu sahibi gerçek olduğunu varsayarak söylüyorum keşke hikaye kısmına hiç girmeseydiniz.

ukarda yazdim, aradim onu hemen bekleyemedin mi bosanmaya dedim oda cocugu doktora goturuyorum dedi. Yukarida yazdim. Ayrica hikaye degil yasadiklarimin bir bir basimdan gecti.

Aci yansitmadi mi ? Olabilir olaydna bir sene gecti, icimde yasadiklarimi birtek ben bilirim

Evlendiklerinde kadın hamileymiş işte. Üç aylık olsa dokuz ay etmiyor mu ? Ay Devlet Bahçeli'ye bağladım
Ay ben başlığı cok yanlış anlamışım bir aylık hamileydi evlendiğimde gibi bişey anladım..u
:)

Vaaayyy be!
Pes dogrusu!! Film gibi bi hikaye.
Walla okuduktan sonar aklimda tek birsey belirdi acikcasi, demek ki dedim parasi bol olan beni maldivlere goturup, parmagima binlerce dolarlik yuzuk takacak degil, kalbini yalnizca bana verecek, orta halli ama durust adam daha iyiymis.

Allah yardimciniz olsun.

cok agir

Arkadaslar yuzuk binlerce dolar degerinde degil, bu konuda beni rahatsiz etti. Sadece kendisinin bana deger verdigini zanettigime vurgu yapmak istedim. Ama evet allah hepimizin karsina dusurt insanlar cikarsin

Hiç inandırıcı bir hikaye değil bu ya.
Elmalı Turtanın konusu hortlamışken açıldığı için öyle hissediyorum sanırım

Peki asıl soru
Hiçbirşekilde bu kafsr yzın sürede hiç anlamadınızmı aldatıldığınızı? Şüphelendiğiniz bişeyler olmadı mı hiç?aramaları ,mesajları vs..gizli konuşmaları ...

Kusura bakmayın ama hikaye inandırıcı gelmedi ya.
Kafam kadar tektaş, maldivlerde balayı. Ne bileyim tuhaf geldi inandırıcılığı yok.
5 dk önce konuyu açtım ilk sayfadan son sayfaya atladım foto eklemişsiniz, sanırım inandırıcılığı artsın diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…