evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki asıl soru
Hiçbirşekilde bu kafsr yzın sürede hiç anlamadınızmı aldatıldığınızı? Şüphelendiğiniz bişeyler olmadı mı hiç?aramaları ,mesajları vs..gizli konuşmaları ...
Malesef hayir. Teleofnunda vs bisey yoktu. Sadece isyerinde mesai ye cok kaliyordu, bende inanmistim, artik buna saflik mi dersiniz naivlik mi evet. Ben evlenecegim insana guvendim.

Bu 5 ay geçtiyse

Ama bu sefer ben yorum yapmayayım dedim ama bunu görünce dayanamadım. Araba değerindeki yüzüğü tuvalete attın, ve taş agir olduğu için delikten gitmedi Öyle mi? Kız o nasil
pırlanta imiş öyle? Nasıl fosillestiyse deliklerden gitmiyor. Hem sen neden o kadar değerli bir yüzügü tuvalete atıyorsun ki? Satar araba alirdin

Yalnız kocanda da ama mide varmış ha E tabi pirlanta olunca b.k mok dinlemiyor yurek b.klu da olsa pirlanta, hemi de araba degerinde Sey de dedin mi, al b.klu pirlantani basina cal tam otururdu laf bak.
Hahaha bunu bende dusundum kuyumcu gercek oldugunu onayladi. Bu arada gozu onunde tuavelte attim sifonu cektim. Tas agir oldugu icin gitmedi, kendisi elliyle tutup cikardi

Inanip inanmak size kalmis ben kimseyi inandirmak icin uye olup yazmadim. Sadece yasadiklarimi dile getirmek istedim. Maldiv ve yuzuk olayi beni gerdi, ben bunu sadece onun bana deger versdigini zanettigim icin yazdim. Yani onu analiz edebilmeniz icin. Ben baskalari gibi diyemiyorum sevgilim bana kotu davrandi felen. Hayir bu adam beni el ustunde tasidi bunu beklemzdim buna vurgu yapmak istedim. Ayriyetten bu maldivler yuzuk felan, goze sokmak icin degil dedigim gibi, hem ben kendimde maldivlere gidecek kariyerde meslekteyim kendi ayaklarimin uzerinde durabilen bir bayanim. Herhalde maldivler yerine bodruma gittik deseydim bukadar olay cikmayacakti, ama ben yalan soylemedim.

Ben mutlulugu bunlar zanettmedim dedigim gibi yukarda hepsine kendim de sahip olabilecek durumdayim mevkideyim. Benim anlatmak istedigim inceydi, adam bana alti yil once verdigi sozu tuttu, ki ozamanlar ogrenciydik. Bana verdigini zanettigim degeri vs. Ayriyeten coktan attim.

Hayir canim delikle alakasi yok yuzuk sudan agir olunca gitmedi Kocan seni aldatmis baba oluyor sen neyapardiin butun pislinlikle yizugu tutarmiydin? Hayir almama gerek yok arabam var zaten. Bunun parasindan zaten hayir gelmez bana

Valla o midesizlesmiş neden Sen hesap yapmayasin? Aldattığını kanıtla al elinden ne var ne yok. Senden yüzük isteyen dusmus bir adama bir de sen vur gelişine. Hakediyor bunu, hakettigini ver derim.
Bu işin Naif Düşünecek bir yanı kalmamış.

Hayir canim delikle alakasi yok yuzuk sudan agir olunca gitmedi Kocan seni aldatmis baba oluyor sen neyapardiin butun pislinlikle yizugu tutarmiydin? Hayir almama gerek yok arabam var zaten. Bunun parasindan zaten hayir gelmez bana

tulipa bende aynı şeyi söyledim zaten.
5 ay doğum süresi + 1 aylık evlilik + 6 aylik açılmış boşanma davası. 1 yıl süre dolmuş dedim. Sorun nedir?

Daha sonra yazdıklarına göre hemen evi ayırmamis. Çocuk doğana kadar birlikte yaşamışlar ve bu sebeple 1 yıl dolmamis.

Çocuk doğduktan sonra eşi bebeği rüyasında gördüğü için konu sahibimızı terketmis.

Yani adam gitmese kabullenilmis aslında durum.
Sıkıntı adamın gitmesi.

Ayrıca zaten onları tercih eden bir adam niye nafaka ödüyor onuda anlamadım.

Nafakayı terkedilen taraf alır diye biliyorum.

Neyse gerçekse konu gerçektir :)
Ben inanmadım sadece, buda cok da onemli bir ayrinti değil.

Siz devam edebilirsiniz.

Hiç ama hiç inandırıcı gelmedi bu konu bana. Yok yani mantıklı düşününce gerçek olamaz. Olmamalı..

Evli değillerse kanunen o evi geçindirdiğini ispatlaması gerekir.

Nasil bir insan bu ya. Nasil bu durumdan kurtulur insan..bide nasil unutabilir.
Allah yardimcin olsun.

Sanki hani kitabın kapağının arkasına özeti yazılır ya aynı onun gibi geldi bana. Hatta kitap yazmak isteyen biride burda bi konu açarak biraz o hissi yaşadı gibime geldi ama doğruda olabilir. Düşünün bize senaryo gibi geliyor yaşayan kim bilir ne duygular içindedir Allah sabır versin.

Eğer konu doğruysa benim kafamda şöyle bi hikaye belirdi; yanlışım varsa düzeltin.
Evlenmeden önce adam: "Bu kadın bana 6 yıldır aşık, öteki kadına görede daha saf, benim metres biraz yılanın gözü... Ben bana aşık olan bu saf, temiz kadınla evleneyim bi elim yağda bi elim balda yasarim. Hem ben evlenince benim metres de bu hamilelik mevzusundan vazgeçer cocuk yaptigi eski adamdan vazgectigi gibi... umudu kirilir ben evlenince. Hem Bu genç yaşımda baba mi olucam ben!"
Evlendikten sonra metresi vazgeçmez, foyasi meydana çıkar, olanlar olur işte... vicdan yoksunu adam... sukredin kurtuldugunuz için. Ya siz de çocuk sahibi olsaydınız o adam? Ya evliliğiniz uzadiginda ogrenseydiniz?

Taş hafif olsa da gitmezdi o yüzük taşın ağırlığını vurgulamış ama araba fiyatında yüzük bu arada yurtdışında yaşıyolar sıfır opel 10bin euroya alınabiliyo mesela almanyada. 35bin liralık tek taş da öyle 1 kilo değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…