evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah yardımcın olsun, ne pis bir adammış, inş daha iyisi çıkar karşına.

Konunun geröekliğini bilemem ama böyle herifler var benzerini ben yaşadım. Bir eski sevgilimin beni aldattığını öğrendim. Kıza ulaştım meğerse benim sevgilim dediğim adam nişanlıymış o benim öğrendiğim kızda bunu bildiği halde sevgiliymiş. Hatta nişanlısıyla 7 yıldr o kızla 2 yıldır berabermiş. Sonra o nişanlısıyla evlendi sevgilisi olan kızla ne yaptılar bilmiyorum. Ama en komiği ben bunları öğrenince o eski sevgili tabir edilen yaratığın bana sevgilisi için o bana takıntılı sevgilim değil uyduruyor bunları ben seni seviyorum inanma diyişiydi:) tabi benim komedim başka iki kadının trajedisiydi o yüzden nişanlısı olan kızada bunları açıklayan bir mail atmıştım ama instagram sağolsun evlendiklerini gördüm sonradan. Belkide mailim hiç ulaşmadı belki onuda kandırdı...

Diyeceğim o ki böyle tek eşli kalamayan sapıklar var. Kişilik bölünmesi yaşıyorlar. Aslında klinik vakalar. Allah korusun böylelerinden. Bunların ekmeği suyu yalan. Birde inandırıcı oluyorlar çünkü söyledikleri yalanlara inanarak yaşıyorlar.

Konu sahibi; konunuza inanıp inanmamak önemli değil. Bu durumda olan biride okur belki. Psikolojik yardım alın ve boşanın. Belki şehir veya ülke değiştirebilirsiniz. Yeni bir hayata başlayın. Bunlar hiç kolay olmayacak çok acıtacak ama hayata devam etmek zorundasınız.

bosanma davasini acali 6 ay oldu, önce evi aldim ellinden simdi tam anlamiyla bosayacam... ayrica almanyada esinle bir sene ayri yamasan gerek yasal olarak bosanabilmek icin
maddi olarak kesinlikle acıma canım bence ikisi de vicdansızmış aynı oranda suçlular bence ah çok şey demek istiyorum şuan ama ALLAH bildiği gibi yapsın onları sen kendini yıpratma onlar yüzünden hayata küsme elbet zaman alacak ama ayakları üzerinde durabilen bir bayan olman da senin avantajın canım inş bundan sonra ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırır seni amin inş

Yasadiklarim maalesef dogru. Burda bana gercekci degil yazinca icim daha da tuaf oluyor. Evet hepsi dogru ve yasadiklarimin sadece bir kismi. 31.1.15 de evlendim cocuk 1.07.15 de dogdu. Ayrica 8 aydir ayri yasiyoruz.
Araba olayina gelince iki arabada karsilikli lambalarda durdu. Tabi kadinla kendisini gordum. Sonra telefonu alip aradim onu. Dedim daha ayrilli bir hafta olmus bosanmayi bekleeyemdin mi dedim. Oda bana goruldugu gibi degil kizimi doktora birakiyorum, sonra onlari carsiA birakicam dedi bana

Konu inandırıcı değil ,o cocuğun o adamdan olduğu ne belli dna testi yapıldımı konu sahibi

Böylesi bir hikayeyi Türk filmlerinde bile izleyemedik.Ordaki senaristlerin aklına gelememisti zamanında çünkü o kadar yapmacık duruyor...

Bdv dedektif iş başında.
Cocuk 6 aylık doğmuş ..takdir sizin

Bdv dedektif iş başında.
Cocuk 6 aylık doğmuş ..takdir sizin

Kadinla yuzlestim cunku ve ondan yasadiklarini anlatmadisini istedim.

Fake mi değil mi konusunu geçtim. Gerçek olarak yorum yapıyorum ; hikayeniz genç kadınlara ibret olsun. Ne araba değerinde yüzük ne de şaşalı balayı mutluluk demek olmuyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…