evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ccok kötü yaa valla ne dıyecegımı bılemıyorum ikisinede tazmınat davası ac donlarına kadar all bare içinrahat etsın az da

Tiramisu olabilirmi diye düşünmedim değil
geçe
bak bunu bende merak ettim takıla takıla buna mı takıldın denir diye demedim hakkaten konu sahibi nerden biliyodun

Of ya okurken dağıldım resmen allah yardımcın olsun kardeşim inşallah bundan sonra karşına seni hak edecek biri çıkar yolun şansın açık olsun

Evliliğinin 1. Ayında kadın hamile yim 5 ay sonra babalık testi yaparsınız diyo. İnanmama ihtimaline karşı.
Yaklaşık 4 aylık hamile o zaman.

Sonra sen arabayla giderken onlarin arabasinda arkada doğmuş bebeğini görüyorsun.

Bu 5 ay geçtiyse eğer çocuk doğduysa boşanmaniz için gereken 1 yillik ayrı yaşama süreniz dolmuş olmuyor mu?

Hesap pek tutmuyor gibi.

Çocuk doğdu, dava acılalı 6 ay oldu.
1 yıl dolmuş.

Son düzenleme:

Aynı yere takıldım. Ve bende inanamadım nedense

canım almanca ne alaka anlayamadım
Konu sahibi Almanya'da yaşayan yüksek lisans yapmış bir kadınmış. bağlaç kullanımı hariç Türkçeye o kadar hakim ki yaşadıklarını çook güzel hikayemsi şekilde anlatmış. Trend olmak için açılmış konulara çok benzemiyor mu?

Madem böyleydi neden benle evlendi diyorsun ya, o yolunu çizmiş görünüyor.

Madem böyle durumun neden hala evlisin?

Kalk toparlan ve bedenine, kalbine, gururuna, hayatına sahip çık.

Ondan değil artık artık sana koca, kapına paspas olmaz

Peki bu kadın neden ses kaydı almış ki durup dururken? Muhtemelen kullanırım diye düşündü ve kullandı.
Ve sizin sizi el üstünde tutan eşinizde böyle hesap kitap peşinde bir kadına döndü öyle mi? Tuhaf.
Kadın hakkında bu kadar bilgiye nasıl sahip oldunuz? Önceki çocuğu,annesinin Alman olması vb?
Birde arabayla yanınızdan gectiler ve siz nereye gittiklerini biliyorsunuz ya,ailesiylede görüşmüyorsunuz kim söyledi size nereye gittiklerini?
Ben bu konudan birşey anlamadım.

ben bunu düşündüm ama işte fakenoyam tuttu yine diye bişey demek istemedim

geçe

bak bunu bende merak ettim takıla takıla buna mı takıldın denir diye demedim hakkaten konu sahibi nerden biliyodun
Aynen ben buna ve buna benzer ufak ayrıntılara takılırım genelde, Konu fazla dramatik hikaye yazar gibi yazılmış bunları yaşayan insan ne kadar zaman geçmiş olursa olsun yazarken tepkisini belli eder.
Ama yok yani k bakma konu sahibi diycem ama kendisi cvp vermiyor zaten

Yazdıklarınıza inanin o kadar üzüldüm ki . Sanki bana yapılmış gibi hissettim. Bende başka bir türlü sorunlar yaşadım evlenince. Allah size güç kuvvet versin umarım hersey gönlünce olur. Rabbim o insanlarıda belasını versin sizin gibi masum bir insana bunları yaptığı için. Şuan aglamaktan yazamıyorum gerçekten çok üzüldüm dualarim sizinle olacak .

Canim cok afedersin de donuna kadar al o adamın. Ev yetmez yani.maddi manevi tazminat al.tabik8 bunların hiç biri hayallerini acılarını karşılamak. Ama en azından yapabileceğin bunlar var. Göz göre göre seninle evlenmiş. Bu nasıl insan. Çok üzüldüm senin adına canım benim ya

Birde araba değerinde yüzükle, maldivlerde balayı var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…