Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım muhtemelen suan evladın kucagında opup kokluyorsundur
rabbım ona sağlıklı bı omur versın onu sıze hayırlı evlat eylesın ıns
hayırlı haberlerını beklıyorum

canım muhtemelen suan evladın kucagında opup kokluyorsundur
rabbım ona sağlıklı bı omur versın onu sıze hayırlı evlat eylesın ıns
hayırlı haberlerını beklıyorum

misss gibi cennet kokuyordur simdi oInsallah Allah ona uzun ve hayirli bir omur versin sizede hayirli evlat olsun hayalot canim benim

canım oncelikle yaptıgın cok güzel bir davranıs bende 4 yıllık evliyim benimde yok cocugum bu güzel ise vesile oldugun icin cok saol bende katılmak isterim

kızlar listemiz tamamlandı.yeni listemiz ema için okunacak.lütfen itina ile hepbirlikte okuyalım eksiksiz.çünkü listeler eğer ema fazladan okumasaydı tamamlanamayacaktı..geriye4 kişi kalıyor.artık bitirelim en kısa zamanda.

mevlid geceniz mübarek olsun.
Rabbim evlat sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarıma en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın hayırlısı ile.
doğum yapmayı bekleyen arkadaşlarıma hayırlı doğumlar ,hayırlı evlatlat nasip etsin.
bebeği hasta olan,yakını hasta olan arkadaşlarıma acil şifalar nasip etsin.kimseyi evladıyla sınamasın YÜCE MEVLAM.
dua bekleyen herkesin gönlündekini hakkında hayırlı eylesin,hakkındaa hayırlı olana gönlünü razı eylesin.
hapinize hayırlı gecelr diliyorum.dualarınızda unutmayın inşaallah.

evladına şifa niyetiyle fazladan 41 yasin bağışladık.en kısa zamanda şifa bulur inşaallah evladın.

tek tek yazmıyorum.herkes 3 er yasin okuyacak.Rabbim kabul etsin şimdiden.

Aminnnnnn canımmmmm.
Seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim ettiğiniz bütün hayırlı duaları bu mübarek günün hürmetine kabul etsin inşallah.
Benim için okunacakmış Allah hepinizden razı olsun.
Bu arada çok özlendiniz

Canım doğum yapmışsın bebişte sende iyisinizdir inşallah.
Allah evladınızı size bağışlasın yokluğunu göstermesin hayırlı evlat eylesin Rabbim inşallah.
Bizim yerimize de öp kokla yeğenimizi canım

herkesin kandili mübarek olsun rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah tabi korunma süreci bitince banada nasip etsin ve sağsalim kucağımız dolu olalım rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun lütfen böyle bi günde dualarınızı eksik etmeyin

kizlar kandiliniz mubarek olsun..rabbim bu mubarek gunde ettimiz tum dualari kabul etsin insallah

hayalot cnm dogum yapmissin gozun aydin.rabbim bebegini size bagislsi. saglikli uzun omurleri olur insallah

Son düzenleme:
slm arkadaşlar mevlit kandiliniz kutlu olsun inşallah,seyyan adet olduğum için kendi dualarımı okuyamadım bugün okurum inşallah,herkesin duaları bu güzel gecede kabul olur inşallah,iyi geceler

biraz evel haber aldım((...benim arkadaşın kuzeni daha 1 yaşında adı:MEHMET EYMEN 1 hafta sonra kalp ameliyatına gircek ameliyatı çok tehlikelimiş bebeğin doğuştan aort damarı tıkalı arkadaşlar ALLAH rızası için içinizden hangi dua geliyorsa YASİN,FATİHA AYETEL KÜRSİ ALLAH rızası İÇİN OKURMUSUNUZ ((

Rabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm dua ederiz tabii canım.
hamileler bana da allah rızası için hayırlı bebişş için dua eder misiniz
Takvimi görünce heyecanlandım birden. Rabbim en yakın zamanda mucizene kavuştursun inşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…