Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kimsecikler yazmamis en son ben yazdiktan sonra 3 yasinimi okudum Allah kabul etsin insallah.Kizlar bizde ameliyat olduk bu sali gunu varikoselden insallah ameliyat cozum olurda bende bebegime kavusurum cok bekledik artik

Kimsecikler yazmamis en son ben yazdiktan sonra 3 yasinimi okudum Allah kabul etsin insallah.Kizlar bizde ameliyat olduk bu sali gunu varikoselden insallah ameliyat cozum olurda bende bebegime kavusurum cok bekledik artik

geçmiş olsun... inşallaaaah tez vakitte hayırlısıyla ALLAHım size evlat versin kimseleri mahrum bırakmasın amin

Rabbim kucaklarinizi kollarinizi doldursun insallah dualariniz kabul olsun hayirlisiyla ewlatlariniza kuzucuklariniza kavusun insallah ....

canm çok geçmiş olsun. rabbim tez zamanda dualarına karşılık verecek. canı gönülden inanıyorum

canm çok geçmiş olsun. rabbim tez zamanda dualarına karşılık verecek. canı gönülden inanıyorum

Amin cnm insallah oyle olur cok uzuluyorum inanki su varikosel olmasaydi daha bir rahat olurdum heralde olurduk demiyorum esim zaten takmiyor o takmadikca ben daha cok takiyorum kafaya insallah Allah duyar sesimizi

Dualarınızla hamileyim kızlar..

Allahım size de nasip etsin en tezinden hayırlısıyla inşallahhhh.

AMİN.
hayırlı olsun yni mi öğrendin ne kadarlıkmış tedavi gördünüzmü belirtilerinz nelerdi..... ne çok sordum demi tecrübeleriniz okuyanlara yardımcı olabilir......

hayırlı olsun yni mi öğrendin ne kadarlıkmış tedavi gördünüzmü belirtilerinz nelerdi..... ne çok sordum demi tecrübeleriniz okuyanlara yardımcı olabilir......
Adet günüm çarşamba. Ben bugün test ile öğrendim. Doktora gitmedim daha.Çarşamba günü gidicem kanıma baktırıcam.
Tedavi görmedim, ikini denememdi.
Hiçbir belirtim de olmadı.
Son 1 aydır folik asit kullanıyordum hergün bi tane.

Allahım herkese nasip etsin.

Tebrik ederim Kamurann arkadaşım,hayırla sağlıkla alırsınız inşaallah kucağınıza..

Kızlarr nerdesiniizzz kimsecikler yok yine,bir ziyaretçi bilem yokk

rabb'im,tüm bekleyişlerimizi hayrınla sonlandır.....

sagolasin canim ınsallah amın.cok zor cok beklemek ameliyat sonucu nasil olcak birsey bilememek.allah yardim etsin hepimize

rabbim kucaklarinizi kollarinizi doldursun insallah dualariniz kabul olsun hayirlisiyla ewlatlariniza kuzucuklariniza kavusun insallah ....
amın canlarım amın
dualarınızla hamileyim kızlar..

Amin.
rabbım hayırlı saglıklı bı evlat etsın ıns
tebrık ederım canm
hayırlı olsun yni mi öğrendin ne kadarlıkmış tedavi gördünüzmü belirtilerinz nelerdi..... Ne çok sordum demi tecrübeleriniz okuyanlara yardımcı olabilir......

canım sen nasılsın bebıs nasıl
nekadarlık oldunuz

Asagıda 2 tane hayalet var
kızlar hangınızzsnız
muhat eslem seyyan ema
gelın hadı yaaa

[FONT=Fixedsys]"Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim…"
(Tirmizî, “De’avât”, 73)
[/FONT]

Son düzenleme:
Dualarınızla hamileyim kızlar..

AMİN.

hayırlı uğurlu olsun RABBİM sağsağlim huzurlu mutlu bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallaaah ALLAHım kimseleri mahrum bırakmasın

yarın asılamam var
dualarınızı bekliorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…