Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

dualarım sizinle balım bende özlüyorum çok yanlızım çooook...kolay değil tabi tek gebelik bile ne kadar zormuş kız ablam hamile sürünüyor zavallıcık sen iki tane birden taşıyorsun Herkül'üm benim maşallah asbeme:nazar::nazar::nazar:

yakaladım seniiiiiiiii amin canım amiiiiin inşallah sağlıkla tamamlarsınız 36 haftayı

Kız güldürdün beni gece gece herkul he:)))))
Aa ablan hamile mi hadi hayirli uğurlu olsun canım benim sürün alana sürün yakın zamanda seninde olacak Allahımin izniyle
Oyy kuzum yalnız kalma ne zaman istersen burdayım evde oturuyoruz artık biliosun:KK9::KK9::KK9:

Selamun Aleykum canlar nasılsınız.
Ben taşınma telaşındayım netim bağlanmadı henüz başka yerden giriyorum.Özledim hepinizi :KK16:
Allah kolaylik versin canım hamileyken daha bi zordur şimdi dikkat et ama Allahima emanetsiniz:KK16:
allah razı olsn canım ınş evlsdım ıyıleşir

Iyilesecek canım Allahın izniyle dualarım sizinle ekstra bir dua okunacaksa katilmak isterim:KK16:

günaydın canlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hayırlı cumalarr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cuma hürmetine rabbim bütün dualrınızı kabul etsininşş:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

selam canım biz de kulağını çınlatmıştık nerelerde diye.
bebişin nasıl, özledik yahu

Bende çok özledim sizleri canımmmm.
Bebiş geçen hafta biraz korkuttu bizi düşük riskim vardı.Şimdi daha iyiyiz hamdolsun canımcım :KK16:

Selam canlariim. Nasilsiniz?ozledim hepinizi. Siz de beni ozledinizmi. Sayfalari biraz okudum. Ayse canim O bebeyi sana veren Rabbim sifada versin insallah. Okunacak duada bende bulunmak isterim. Kimin duasi kabul olur belli olmaz. Zor bi sinav insallah alninin akiyla cikarsin bu sinavdanda. Seyyan. Muhat. Eslem. Ema. Kays. Nurusima. Daha adini sayamadiklarim unutmadim hic birinizi. Hep aklimdasiniz.Rabbim iman. Ve sabir versin cumlemize.

Sen özlenmez misin canımmm.
Sende hep bizim aklımızdasın :KK16:
Allah kolaylik versin canım hamileyken daha bi zordur şimdi dikkat et ama Allahima emanetsiniz:KK16:

Iyilesecek canım Allahın izniyle dualarım sizinle ekstra bir dua okunacaksa katilmak isterim:KK16:

Allah razı olsun canımmm.
Ben bol bol yatıyorum eşim annem babam herşeyi yapıyorlar sağolsunlar.
Sen nasılsın nasıl geçiyor hamilelik herşey yolunda inşallah canımcım :KK16:

Kız güldürdün beni gece gece herkul he:)))))
Aa ablan hamile mi hadi hayirli uğurlu olsun canım benim sürün alana sürün yakın zamanda seninde olacak Allahımin izniyle
Oyy kuzum yalnız kalma ne zaman istersen burdayım evde oturuyoruz artık biliosun:KK9::KK9::KK9:

evet canım dişi herkül:KK52::KK52: sorma kız ablam 3.ye hamile son 2 bebişe korunurken hamile kaldı hemde adını yedivern taktık henim dışımda bizim ailenin kızları maşallah seri üretimde 9.yeğenim gelecek dünyaya hamdolsun:KK52:

kızlar biz geldık:KK3:
kısmetse cuma günü doğum için hastaneye yatıyorum.
cuma sabahı alttan muane olup eger acılmam var ıse sunı sancı ile doğumum başlatıcak.dualarınızı esirgemyın emi sizlerin duaları sayesınde yavruma kavusacagım inşallah.darısı sızlere tum beklıyenlere olsun:KK16:yıne cuma kadar yazmaya calısırım sızlere ama olurda yazamassam hakkınızı helal edın bendende sızden yana helal olsun:KK16:inşallah sag salım kucagıma alırım kuzumu bende aklımdasınız hep unutmayın sancı cekerkende dualarımda olucaksınız ıns:KK16:

hanımlar daha önce de yazmıştım tekrarlamak istiyorum
mevlit kandiline hatim yapmak istiyoruz topluca
herkes kendi niyetine göre okuyor
hatim topiğine destek bekliyoruz :)

topik adı: ramazan hatmine var mısınız

cuma sabahı alttan muane olup eger acılmam var ıse sunı sancı ile doğumum başlatıcak.dualarınızı esirgemyın emi sizlerin duaları sayesınde yavruma kavusacagım inşallah.darısı sızlere tum beklıyenlere olsun:KK16:yıne cuma kadar yazmaya calısırım sızlere ama olurda yazamassam hakkınızı helal edın bendende sızden yana helal olsun:KK16:inşallah sag salım kucagıma alırım kuzumu bende aklımdasınız hep unutmayın sancı cekerkende dualarımda olucaksınız ıns:KK16:
ay gözlerım doldu canım ya ıns sag salım kurtulursunuz
rabbım yar ve yardımcınız olsun
hayırlı haberlerını beklıyorum varsa hakkım helal olsun ıns
rabbım bı avazda kurtarsın ıns dualarım onunlaa:KK16:

allah razı olsun bu sabah 9da sezeryanla ogluna kavustu

Kizlar onumuzdeki sali gunu esim ameliyat olacak nolursunuz dualarinizi bizden de esirgemeyin dualarinizin bir kosesinde yer alirsak ne mutlu bana:KK59:.Insallah ameliyat iyi gecerde bende hamile kaldigim gunleri gorurum.:KK31:

hayolot canım :KK16: demek çınarının artık dünyaya gözlerini açacağı vakit geldi:emir_bebek::emir_bebek:
Allah kurtarsın canım, bebeğin :emir_bebek:sana ve vatanına hayırlı bi evlat olsun inş...adı gibi uzuun sağlıklı bi ömrü olsun:KK16:
bizler içinde çook dua et ne olur rabbim biz bekleyenlerede tez zamanda tattırsın bu duyguyu:KK14:şimdi ne heyecanlısındır
zaman ne de çabuk geçmiş...

Son düzenleme:
ay gözlerım doldu canım ya ıns sag salım kurtulursunuz
rabbım yar ve yardımcınız olsun
hayırlı haberlerını beklıyorum varsa hakkım helal olsun ıns

allah razı olsun bu sabah 9da sezeryanla ogluna kavustu
:KK19::KK19:inşallah ayşecimm tosbiğini öp benim yerime annesi:KK54:hadi göznüz aydın kuzum rabbım analı babalı buyutsun inş:KK16:darısı tüm beklıyenlere:KK9:
Kizlar onumuzdeki sali gunu esim ameliyat olacak nolursunuz dualarinizi bizden de esirgemeyin dualarinizin bir kosesinde yer alirsak ne mutlu bana:KK59:.Insallah ameliyat iyi gecerde bende hamile kaldigim gunleri gorurum.:KK31:
canım belki yazamam bıdaha sımdıden gecmıs olsun ve hayırlısı olsun.sende gorceksın ıns tedavılerınızde kısa ve olumlu gecer sende melegıne kavuısursun bır an önce:KK16::KK16:
hayolot canım :KK16: demek çınarının artık dünyaya gözlerini açacağı vakit geldi:emir_bebek::emir_bebek:
Allah kurtarsın canım, bebeğin :emir_bebek:sana ve vatanına hayırlı bi evlat olsun inş...adı gibi uzuun sağlıklı bi ömrü olsun:KK16:
bizler içinde çook dua et ne olur rabbim biz bekleyenlerede tez zamanda tattırsın bu duyguyu:KK14:şimdi ne heyecanlısındır
zaman ne de çabuk geçmiş...

oyyy canbonum benımmm etmezmıyım ben hıc aklımdan cıkmıyorsunuzkı:KK19::KK19::KK19:vakit geldi kuzum inş dualarına kocaman bir amin diyorum:KK48::KK48:heyecanda var korkuyla karısık acayıp bı duygu inanamaıyorumki yarın dogumun olacagına..inşallah kavusurum sag salım yavruma:KK16:

:KK19::KK19:inşallah ayşecimm tosbiğini öp benim yerime annesi:KK54:hadi göznüz aydın kuzum rabbım analı babalı buyutsun inş:KK16:darısı tüm beklıyenlere:KK9:

canım belki yazamam bıdaha sımdıden gecmıs olsun ve hayırlısı olsun.sende gorceksın ıns tedavılerınızde kısa ve olumlu gecer sende melegıne kavuısursun bır an önce:KK16::KK16:

oyyy canbonum benımmm etmezmıyım ben hıc aklımdan cıkmıyorsunuzkı:KK19::KK19::KK19:vakit geldi kuzum inş dualarına kocaman bir amin diyorum:KK48::KK48:heyecanda var korkuyla karısık acayıp bı duygu inanamaıyorumki yarın dogumun olacagına..inşallah kavusurum sag salım yavruma:KK16:

Sagol cnm benim insallah Amiiinnn

bu hafta için bir yasin okumuştum adet olmuşum 2 eksiğim var ama 1 tane sini ekleyebilirsiniz

X