Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

yakaladım seniiiiiiiii amin canım amiiiiin inşallah sağlıkla tamamlarsınız 36 haftayı

Kız güldürdün beni gece gece herkul he:)))))
Aa ablan hamile mi hadi hayirli uğurlu olsun canım benim sürün alana sürün yakın zamanda seninde olacak Allahımin izniyle
Oyy kuzum yalnız kalma ne zaman istersen burdayım evde oturuyoruz artık biliosun

Selamun Aleykum canlar nasılsınız.
Ben taşınma telaşındayım netim bağlanmadı henüz başka yerden giriyorum.Özledim hepinizi
Allah kolaylik versin canım hamileyken daha bi zordur şimdi dikkat et ama Allahima emanetsiniz
allah razı olsn canım ınş evlsdım ıyıleşir

Iyilesecek canım Allahın izniyle dualarım sizinle ekstra bir dua okunacaksa katilmak isterim

günaydın canlar
hayırlı cumalarr
cuma hürmetine rabbim bütün dualrınızı kabul etsininşş

selam canım biz de kulağını çınlatmıştık nerelerde diye.
bebişin nasıl, özledik yahu

Bende çok özledim sizleri canımmmm.
Bebiş geçen hafta biraz korkuttu bizi düşük riskim vardı.Şimdi daha iyiyiz hamdolsun canımcım

Sen özlenmez misin canımmm.
Sende hep bizim aklımızdasın
Allah kolaylik versin canım hamileyken daha bi zordur şimdi dikkat et ama Allahima emanetsiniz

Iyilesecek canım Allahın izniyle dualarım sizinle ekstra bir dua okunacaksa katilmak isterim

Allah razı olsun canımmm.
Ben bol bol yatıyorum eşim annem babam herşeyi yapıyorlar sağolsunlar.
Sen nasılsın nasıl geçiyor hamilelik herşey yolunda inşallah canımcım

evet canım dişi herkül sorma kız ablam 3.ye hamile son 2 bebişe korunurken hamile kaldı hemde adını yedivern taktık henim dışımda bizim ailenin kızları maşallah seri üretimde 9.yeğenim gelecek dünyaya hamdolsun

kızlar biz geldık
kısmetse cuma günü doğum için hastaneye yatıyorum.
cuma sabahı alttan muane olup eger acılmam var ıse sunı sancı ile doğumum başlatıcak.dualarınızı esirgemyın emi sizlerin duaları sayesınde yavruma kavusacagım inşallah.darısı sızlere tum beklıyenlere olsunyıne cuma kadar yazmaya calısırım sızlere ama olurda yazamassam hakkınızı helal edın bendende sızden yana helal olsuninşallah sag salım kucagıma alırım kuzumu bende aklımdasınız hep unutmayın sancı cekerkende dualarımda olucaksınız ıns

hanımlar daha önce de yazmıştım tekrarlamak istiyorum
mevlit kandiline hatim yapmak istiyoruz topluca
herkes kendi niyetine göre okuyor
hatim topiğine destek bekliyoruz :)

topik adı: ramazan hatmine var mısınız

ay gözlerım doldu canım ya ıns sag salım kurtulursunuz
rabbım yar ve yardımcınız olsun
hayırlı haberlerını beklıyorum varsa hakkım helal olsun ıns
rabbım bı avazda kurtarsın ıns dualarım onunlaa

allah razı olsun bu sabah 9da sezeryanla ogluna kavustu

Kizlar onumuzdeki sali gunu esim ameliyat olacak nolursunuz dualarinizi bizden de esirgemeyin dualarinizin bir kosesinde yer alirsak ne mutlu bana.Insallah ameliyat iyi gecerde bende hamile kaldigim gunleri gorurum.

hayolot canım demek çınarının artık dünyaya gözlerini açacağı vakit geldi
Allah kurtarsın canım, bebeğin sana ve vatanına hayırlı bi evlat olsun inş...adı gibi uzuun sağlıklı bi ömrü olsun
bizler içinde çook dua et ne olur rabbim biz bekleyenlerede tez zamanda tattırsın bu duyguyuşimdi ne heyecanlısındır
zaman ne de çabuk geçmiş...

Son düzenleme:
inşallah ayşecimm tosbiğini öp benim yerime annesihadi göznüz aydın kuzum rabbım analı babalı buyutsun inşdarısı tüm beklıyenlere
Kizlar onumuzdeki sali gunu esim ameliyat olacak nolursunuz dualarinizi bizden de esirgemeyin dualarinizin bir kosesinde yer alirsak ne mutlu bana.Insallah ameliyat iyi gecerde bende hamile kaldigim gunleri gorurum.
canım belki yazamam bıdaha sımdıden gecmıs olsun ve hayırlısı olsun.sende gorceksın ıns tedavılerınızde kısa ve olumlu gecer sende melegıne kavuısursun bır an önce

oyyy canbonum benımmm etmezmıyım ben hıc aklımdan cıkmıyorsunuzkıvakit geldi kuzum inş dualarına kocaman bir amin diyorumheyecanda var korkuyla karısık acayıp bı duygu inanamaıyorumki yarın dogumun olacagına..inşallah kavusurum sag salım yavruma

Sagol cnm benim insallah Amiiinnn

bu hafta için bir yasin okumuştum adet olmuşum 2 eksiğim var ama 1 tane sini ekleyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…