Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

müsade senn canım aeo. rabbim her ne sıkıntın var ise alsın in. nedense bana sıkıntın var gibi geliyo inş. bana öyle geliyordur..... bende çıktım azda ders çalışayım hadi kızlar aeo hepiniz....
canum ya 10 dk de anca sayfaya döndüm. netim berbat yarına gene burdayımmmm.
burdayızzz artıkınnn.
aeoo

Kızlar nasılsınız?Benim moralim öyle bozuk ki,yazıp bir nebze olsun rahatlamak istedim sadece.Manevi açıdan çok dardayım,birsürü sorumluluk var,nereye koşturup yetişeceğimi bilemiyorum,üstelik bunları yapmakla yükümlüyüm belki evet ama ehil değilim...Yapılması gereken görevler arttıkça bu işin manevi yükü de ağır gelmeye başladı.Evet belki Rabbim nasip ediyo yapmayı ama işte kendimden hiç emin değilim,ehil olmadığım için hiçbişey hakkıyla oluyor gibi gelmiyo.Bir göreve başlıyosun diğeri sanki eksik kalıyo.Eşim ve ben tekiz,yardımcı hiçkimse yok...Kendi özel işlerimizi halledemiyoruz.Tedavi hastane için istedik tayini ama bir kere bile çıkamadım doktora.Pazartesi hormon testi için gitmem gerekiyodu ama içime sinmedi burayı çocukları boş bırakmak.

Ne olacak böyle nereye kadar inanın bilmiyorum.Çok çıkmazdayım,ömrün sonuna kadar bitmeyecek bazı imtihanlar sanırım.Dualarınızı eksik etmeyin.Çarşamba günü bundan sonraki dönemler için bir program hazırlamam lazım,nolur dua edin kolaylıkla sıyrıllayım,engeller çıkmasın,güçlük çıkaracak her türlü kimseyi ve sebebi Rabbim kolaylığa çevirsin.Rabbimizin yapmamızı nasip ettiği tüm hizmetler için hamdü senalar olsun,bir an ayırmasın,hep nasibimize yazsın küçük büyük hizmetleri,yardımcımız olsun bize her konuda,sadrımızı genişletsin inşaallah layık olmayı nasip etsin.Adını koyamadığım bir durumdayım,kendime güvensizlik mi,bunalım mı,üstümüzdeki manevi ağırlık mı,yetişememek mi bilmiyorum ama nefesim daralıyo sanki,eksik etmeyin duanızdan.Çok doldum yalnızız,inşaallah Rabbim hayırlı hizmet ehli kardeşlerimizi gönderir,beraber ihya etmemizi nasip etsin buraları.

canum benimmmmm,
ilk başlarda öyle oluyo ama bak gör alışacaksın.
darda kaldıkça la havle çek genişleyeceksin.
acaba bi kişi daha olsa yanınaızda:)

canum benimmmmm,
ilk başlarda öyle oluyo ama bak gör alışacaksın.
darda kaldıkça la havle çek genişleyeceksin.
acaba bi kişi daha olsa yanınaızda:)

Alışmaktan başka çare yok Muhatımda,yüreğim çok daralıyo inan.Anlatamadığım o kadar çok şey var ki.İnan bilmiyorum nasıl devar eder,ilerletebilirim.Çok çekiyorum canım...Bizde öyle düşünüyorum,bekar erkek var ama bana faydası yok.Şubatta askere gidecekmiş nasipse.Yerine evli ve hayırlı insanlar gelse keşke.Ama evli vermeleri içinde bazı şartlar var ve o şartlar şuan burda oluşmuş değil.Yani gerçekten çok takıyorum kafama.Allahım hayırlı sonuçlar nasip eylesin tüm işlerimizde...İnşaallah duam evli gayretli ve samimi kardeşlerimizin gelmesi...

Bu arada sen nasılsın,görüşemiyoruz canım;özledim valla;nasıl gidiyo?

canım artık daha sık gelcez haberin olsun :) akşamlaru burdaız :)
canım senin canın bunla haricinde başka şeylere de sıkkın o zaman .
tatil günün yok mu, dr ye gitmen gerekiyor biliyorsun

cnm ben 18 yaşında evlendim 6 ayım oldu evleneli 3 aylıkken hamile kaldım ve 2 buçuk filan oldu düşük yaptım şu anda evliliğimin 6. ayındayım ve hamile planlarına başladık bu aralar bende mantar oldu fakat 1 hafa ilaçlarımı kullandım ve bıraktım hamilelik planlarını devam ettirdim ocak ayında belli olucak adet günüm gelince çok iatiyorum belki erken ama evlendikten sonra bence erkeni yok 1 sene sonra ister istemez işler zorlaşır

Son düzenleme:
canım artık daha sık gelcez haberin olsun :) akşamlaru burdaız :)
canım senin canın bunla haricinde başka şeylere de sıkkın o zaman .
tatil günün yok mu, dr ye gitmen gerekiyor biliyorsun

Çok sevindim,boş kalmasın buralar tabi.Ben siz gibi takılamasam da arada uğrarım.

Yok gülüm inan,manevi durumlar dışında taktığım bişey yok.Düşün çocuk konusunu bile takmıyorum bu kadar.Valla Allah şahidim olsun,buralar manevi açıdan beklenilen istenilen gibi olsun,artsın çoğalsın;daha bişey istemem.Mevlam zaten dilerse evladı da nasip eder.O'nun c.c elinde kalplerimiz,dualarımız.

Haftaiçi tüm gün doluyum.Haftasonu eşimin işlerinden vakit yok pek..15 tatilde de devam etmeyi düşünüyorum miniklere,ara vermek istemiyorum,daha çok öğrensinler...Doktora ne zaman gidicem bilmiyorum,keşke mucizemde bu arada geliverse hayırlısıyla.Takdir Mevlamın Muhat artık napayım.Gönlümüze göre versin.

amin caım amin. emeklerinin karşılığınırabbim elbetteki verecektir bu dünyada olmazsa öbür dünyada.
canım bu net deli etti beni. yarın bekliyorum burda haaaaaa
öptüm öptüm öptüm aeo

amin caım amin. emeklerinin karşılığınırabbim elbetteki verecektir bu dünyada olmazsa öbür dünyada.
canım bu net deli etti beni. yarın bekliyorum burda haaaaaa
öptüm öptüm öptüm aeo

Amin canım amin..Gelebilirsem görüşürüz inşaallah.Bende çok öpüyom kuzum,sende Allaha emanetsin.

herkese günaydınlar 2014 dilediğimiz beklediğimiz her şeyle gelsin inşşş

Nasılsıniz kizlar ne zaman gelsem bomboş buralar eski Sohbetleri özledim valla
Kaysim yegenimiz nasıl sen nasılsın bulantıların başladı mı?
Biz artık evdeyiz bebişleri buyutmeye çalışıyorum öyle böyle 28 Haftayı tamamladık inşallah sağlıkla hayırla 34 leri de görürüz öpüyorum sizleri Allaha emanet olun. ..

allah razı olsun canım duaların ıcın,ıns rabbım yavruma şifa verır tek duam bu o saglıklı olsun o mutlu olsun ben hıcbısey ıstemıyorum..
dua konusnda da ben uzun zamandır hıc bı duaya katılamadım bu sebeple kımsenın hakkına gırmek ıstemem..liste sıradan devam etsın eskısı gıbı canım

iyi akşamlar .....geçen hafta yasinleri okuyamadım adetliydim
bu hafta için 3 yasin okudum Allah kabul etsin.....
hakkınızı helal edin kızlar
2014 yılında rabbim hepimizin kucaklarını doldursun...AMİİİN.....

Selamun Aleykum canlar nasılsınız.
Ben taşınma telaşındayım netim bağlanmadı henüz başka yerden giriyorum.Özledim hepinizi

Selamun Aleykum canlar nasılsınız.
Ben taşınma telaşındayım netim bağlanmadı henüz başka yerden giriyorum.Özledim hepinizi
selam canım biz de kulağını çınlatmıştık nerelerde diye.
bebişin nasıl, özledik yahu

dualarım sizinle balım bende özlüyorum çok yanlızım çooook...kolay değil tabi tek gebelik bile ne kadar zormuş kız ablam hamile sürünüyor zavallıcık sen iki tane birden taşıyorsun Herkül'üm benim maşallah asbeme

yakaladım seniiiiiiiii amin canım amiiiiin inşallah sağlıkla tamamlarsınız 36 haftayı

Selam canlariim. Nasilsiniz?ozledim hepinizi. Siz de beni ozledinizmi. Sayfalari biraz okudum. Ayse canim O bebeyi sana veren Rabbim sifada versin insallah. Okunacak duada bende bulunmak isterim. Kimin duasi kabul olur belli olmaz. Zor bi sinav insallah alninin akiyla cikarsin bu sinavdanda. Seyyan. Muhat. Eslem. Ema. Kays. Nurusima. Daha adini sayamadiklarim unutmadim hic birinizi. Hep aklimdasiniz.Rabbim iman. Ve sabir versin cumlemize.

allah razı olsn canım ınş evlsdım ıyıleşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…