Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Slm herkese aylardan sonra siteye girmeye basladim beni araniza alirsaniz sevinirim rabbim herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin dualarinizi bekliyorum listeye beni de dahil ederseniz cok sevinirim

seyyan s.a... mahcup mahcup yazıyorum ben yasini şerifleri okuyamadım evimde değilim düşük tehlikesinden dolayı sürekli yatıyorum kaçak köçek kimse yokkende arada pc açabiliyorum ... hakkınızı helal edin.... toparlandığım en yakın zamanda topluca okur bildirim yaparım inş. hepiniz aeo duacınızım.....

seyyan s.a... mahcup mahcup yazıyorum ben yasini şerifleri okuyamadım evimde değilim düşük tehlikesinden dolayı sürekli yatıyorum kaçak köçek kimse yokkende arada pc açabiliyorum ... hakkınızı helal edin.... toparlandığım en yakın zamanda topluca okur bildirim yaparım inş. hepiniz aeo duacınızım.....
Çok geçmiş olsun canım Rabbim evladını size bağışlasın inşallah.İyi haberlerini bekliyoruz.
ugur getirsin diye koydum canım
İnşallah uğur getirecek canım dualarım seninle

canım allahım yardımcın olsun ıns sen dınlen kendıne ıyı bak
hayırlı haberlerını beklıyoruz

Çok geçmiş olsun canım Rabbim evladını size bağışlasın inşallah.İyi haberlerini bekliyoruz. İnşallah uğur getirecek canım dualarım seninle

canım nasılsın
takvımıne baktımda zaman ne cabuk ılerlıyor ya bebıs harbı harbı gelıyo
ıns saglıcakla kavusursun yavruna

Kızlar bende paşamı 3 ocak sabahı kucağıma aldım beklenen tarihten 10 gün önce oldu hayırlısıyla yaptım doğumumu. Dualarınız vesilesiyle Rabbim bu günleri nasip etti. Çok teşekkür ederim hepinize Allah razı olsun her zaman dualarımda olacaksınız.Rabbim herkese nasip etsin.

Kızlar bende paşamı 3 ocak sabahı kucağıma aldım beklenen tarihten 10 gün önce oldu hayırlısıyla yaptım doğumumu. Dualarınız vesilesiyle Rabbim bu günleri nasip etti. Çok teşekkür ederim hepinize Allah razı olsun her zaman dualarımda olacaksınız.Rabbim herkese nasip etsin.

canım allah analı babalı büyütsün :KK16: kaç haftalıkken doğum yaptın hemen sütün gldi mi mama mı veriyosun

Amin canım darısı başına :KK16: 38+4 te doğum yaptım sütüm geldi canım çok şükür mama vermiyorum

amin inşallah benimkiler ikiz olduğu için zor bi hamilelik geçiriyorum maaşallah sana da paşana da normal mi sezeryan mı benim doktorum sipinal sezeryandan yana

amin inşallah benimkiler ikiz olduğu için zor bi hamilelik geçiriyorum maaşallah sana da paşana da normal mi sezeryan mı benim doktorum sipinal sezeryandan yana

Normal oldu canım benimki. Bi anda suyum geldi saat 12 idi ambulans ile hastahaneye götürüldüm yatış yapıldı saat 1:40 gibi sancı başladı sonra bi anda şiddetlendi saat 4ü geçmişti 5te oğlumu kucağıma aldım. İkiz olunca çoğu doğum sezeryan oluyo çünkü normali çok zor olur ama imkansız degil canim

canım hayırlı uğurlu olsun.
sürpriz yapmış anlaşılan. ismi ne oldu :)

canım nasılsın
takvımıne baktımda zaman ne cabuk ılerlıyor ya bebıs harbı harbı gelıyo
ıns saglıcakla kavusursun yavruna

Bana hiç zaman geçmiyor gibi geliyor kuşum.
İnşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağıma aldığım günleri de görürüm canım.

Maşallah paşana :nazar: :emir_bebek:Bizim için kocaman öp annesi.

Allah yardımcın olsun canım.

Allahım bütün isteyenlere, içlerinde de bana hamile kalmayı ve bebeğimi sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah.

Aminnnnn inşallah canım

Bana hiç zaman geçmiyor gibi geliyor kuşum.
İnşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağıma aldığım günleri de görürüm canım.

Maşallah paşana :nazar: :emir_bebek:Bizim için kocaman öp annesi.

Allah yardımcın olsun canım.

Aminnnnn inşallah canım

Tamam teyzesi öperim :-) zaten tüm günüm öpüp koklamakla geçiyor birde sizin için öperim :-) buda öpmek için bi bahane

GÜNAYDIN KIZLAR Peygamber Efendimizin Gece Okuduğu Dua

Allahım! ne kadar istesemde seni lâyıkıyla övemem,buna gücüm yetmez.Sen ,kendini övdügün gibisin.Allahım! Ey göklerin,yerin ve her seyin rabbi,padisahı.Ey daneyi yarıp bitkiyi cıkaran,Tevrat ı,İncil i,ve Kuran ı indiren rabbim.Her şerlinin ve senin perceminden yakalamış oldugun her canlının şerrinden sana sığınırım.Sen Evvel sin,senden önce bir sey yoktur.

Sen Son sun,senden sonra bir sey yoktur.Sen Açık sın,senden acık bir sey yoktur.Sen Gizli sin senden gizli bir sey yoktur.Borcumu öde ,beni fakirlikten kurtar(zengin eyle).Allahım! Canımı sen yarattın , yine sen alacaksın,canımın ölümü ve hayatı senin elindedir.Allahım!eger onu (bu gece) alacaksan,günahımı bagısla.Ve eger yasatacaksan, onu koru.Allahım! senden dünyada ve ahiratte saglık,dirlik,düzenlik diliyorum.Rabbim! isminle yanımı yere koydum,günahımı affet.

Allahım! nefsimi sana teslim ettim,yüzümü sana döndürdüm,işimi sana havale ettim,sırtımı sana daya dım.S enden umarak ve senden korkarak sana yöneldim.senden baska kurtarıcı yoktur.İndirdiğin kitabına,gönderdigin Peygamberine inandım. HAYIRLI CUMALAR

X