Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

seyyancım sen nasılsın nasıl gidiyo hayat hep gece geç vakit giriyorsun burlara bi sıkıntın yok inş. hep akılmdasınz valla

ben o takvimi yapmaya utandım yaaaa hep başkalarının kini okur merak ederdim .... bilmem niyeyseyapmak glmiyo içimden ya sanki başkası da ben gibi hisseder diye

seyyancım sen nasılsın nasıl gidiyo hayat hep gece geç vakit giriyorsun burlara bi sıkıntın yok inş. hep akılmdasınz valla

çok şükür canım iyi diyelim iyi olalım inş.sen nasılsın.nasıl gidiyo gebişlik...

kızlar hamilelikle ilgili aşındırdığım sayfalardaki hiç bi belirtiyi yaşamadım hatta adet sancısından ölen ben o sancıyı bile aşamdım:)

kızlar hamilelikle ilgili aşındırdığım sayfalardaki hiç bi belirtiyi yaşamadım hatta adet sancısından ölen ben o sancıyı bile aşamdım:)

canım hekeste o belirtiler olacak diye bişi yok.ne güzel sürprizle geldi .....

hamdolsun seyyanım inş. darısı sizlerin başına olsun... çok şükür hiç bi belirtim yok hafif şişkinlk dışında midm bazen hazımsızlaşıo o kadar.........

hamdolsun seyyanım inş. darısı sizlerin başına olsun... çok şükür hiç bi belirtim yok hafif şişkinlk dışında midm bazen hazımsızlaşıo o kadar.........

amin canım inşaallah.inş.bebiş gelene kadar sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

ayşenin bebeişe de çok üzülüm rabbim şifasını versin tez zamanda inşaallah.......

nasılsınız bakem
iyiyiz şeker sen nasılsn ne var ne yokkk
canım hekeste o belirtiler olacak diye bişi yok.ne güzel sürprizle geldi .....
evet evet belirti olmasa da olur kendi olsun yeter :)
yaşama canım ne olacak o axıları. rabbim merhamet nazarıyla bakıyo sana demekki

biraz rahatsızmış kist falan yazmış ama tam ayrıntı bilmiyorum dalağındada sorun varmış galiba....rabbim şifa versin inş.

kızlar bana müsaade.keyifsizim biraz.öpüyorum sizi.sonra görüşürüz.

müsade senn canım aeo. rabbim her ne sıkıntın var ise alsın in. nedense bana sıkıntın var gibi geliyo inş. bana öyle geliyordur..... bende çıktım azda ders çalışayım hadi kızlar aeo hepiniz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…